کد خبر: ۷۱۰۰۴۹۳
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
رئیس اداره اطلاعات خراسان رضوی:

رئیس اداره اطلاعات خراسان رضوی گفت: امنیت حاکم بر کشور و جامعه نتیجه رشادت‌ها و تلاش‌های مرزبانان است.

بخش وسیعی از امنیت کشور مرهون تلاش‌های مرزبانان استبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، حجت الاسلام و المسلمین صفدری رئیس اداره اطلاعات خراسان رضوی در دیدار با فرمانده مرزبانی خراسان رضوی، به مناسبت هفته ناجا در ستاد مرزبانی استان،  نتیجه رشادت‌ها و تلاش‌های مرزبانان را امنیت حاکم بر جامعه خواند و گفت: ما به وضوح تلاش‌های مرزبانان را ادراک می‌کنیم و از شما کمال قدردانی را داریم.
 
او با اشاره به وسعت مرز خراسان رضوی، تصریح کرد: مرز‌های خراسان رضوی علاوه بر تفاوتی که در حوزه جغرافیایی دارد در خصوص نوع تهدیدات نیز متفاوت است و با این وجود بازهم به فضل الهی و تدابیر فرمانده مرزبانی استان و توانایی‌های داخلی این یگان برای کنترل و مهار ناامنی‌ها به خوبی توانسته اید مرز‌ها را از ناامنی‌ها پاک کنید.

رئیس اداره اطلاعات استان با اشاره به ایام ماه صفر و ورود زائران اربعین حسینی به کشور ایران، گفت: در این ایام علاوه بر کنترل عمقی مرز‌ها برای حفظ امنیت و آرامش، وظیفه معنوی دیگری بر دوش مرزبانی استان است که استقبال از زائرین بارگاه مطهر امام حسین (ع) و خدماتی که باید به آن‌ها داده شود است.

سردار ماشاالله جان نثار فرمانده مرزبانی خراسان رضوی نیز در این دیدار گفت: یکی از نهاد‌هایی که بیشترین کمک را در بخش مأموریتی به ما کرده اند مجموعه اداره اطلاعات بوده است که ارتباط بسیار خوبی با مرزبانی داشته و از شما کمال تشکر و قدردانی را دارم.

فرمانده مرزبانی خراسان رضوی در این دیدار، برخی از نیازمندی‌ها و مشکلات موجود در مرز را که بایستی از طریق مسئولین استانی و کشوری پیگیری و رفع شود را نیز بیان کرد.
 
انتهای پیام// ز.م

دیدار رئیس اداره اطلاعات  خراسان رضوی با فرمانده مرزبانی خراسان رضوی در ستاد مرزبانی استان

 
 
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر