کد خبر: ۷۱۰۵۳۳۴
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۶
تاریخ انتشار : ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۶
کد خبر : ۷۱۰۵۳۳۴
واکنش سردار جلالی به دستگیری روح‌الله زم؛

رئیس پدافند غیرعامل کشورمان با انتشار یادداشتی در کانال شخصی خود در سروش به دستگیری روح الله زم، موسس آمدنیوز واکنش نشان داد.

آمدنیور چشم فتنه خطرناکی بود که کور شدبه گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، دستگیری روح الله زم، موسس آمدنیوز که یکی از کانال های ضدانقلاب و معاند را اداره می کرد واکنش سردار جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشورمان را به همراه داشت.

سردار جلالی در کانال شخصی خود در سروش نوشت:

جریان آمدنیوز چشم این فتنه خطرناک بود که در حریم امن دستگاه‌های امنیتی غرب و با پشتیبانی مالی گسترده ارتجاع منطقه‌ای علیه ملت ایران جولان می‌داد. به لطف خدا و با نیت خالصانه پاسداران اطلاعات سپاه روح‌الله زم اسیر پنجه قدرت دستگاه اطلاعاتی کشور شد. دست‌مریزاد!

اکنون که تهدیدات نظامی علیه ایران با اقتدار و بازدارندگی بومی به صفر میل می‌کند همه هم و غم آمریکا و رژیم صهیونیستی و ارتجاع منطقه تحمیل جنگ ترکیبی رسانه‌محور به ملت ایران است. در این جنگ افکار عمومی به مثابه یک دارایی استراتژیک ملت‌ها آماج بمباران رسانه‌ای و انواع عملیات‌های روانی می‌گردد تا شکاف دولت ملت تعمیق و منجر به رویارویی و تخاصم مردم و حاکمیت گردد.

جریان آمدنیوز چشم این فتنه خطرناک بود که در حریم امن دستگاه‌های امنیتی غرب و با پشتیبانی مالی گسترده ارتجاع منطقه‌ای علیه ملت ایران جولان می‌داد. به لطف خدا و با نیت خالصانه پاسداران اطلاعات سپاه روح‌الله زم اسیر پنجه قدرت دستگاه اطلاعاتی کشور شد. دست‌مریزاد! آمدنیوز، ایران اینترنشنال، من و تو، بی‌بی‌سی فارسی و بسیاری دیگر از رسانه‌های وابسته به امپراتوری دروغ، اسب‌های تروای جنگ ترکیبی هستند و برخی در داخل نیز پیاده‌نظام این ارتش رسانه‌ای شده‌اند.

سوال اینجاست چه زمانی به یک اجماع نخبگانی و عمومی دست خواهیم یافت که در برابر جنگ رسانه‌ای غرب نیاز به آرایش دفاعی داشته و می‌بایست الزامات این دفاع را آماده کنیم؟"

سربازان گمنام امام زمان(عج) دستتان درد نکند،خداقوت برادران عزیزم...


بیشتر بخوانید: #شکار_زم/ اوج خنده اونجاست که زم رو با اون لباس صورتیش گرفته باشن + تصاویر


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر