کد خبر: ۷۱۳۱۰۱۴
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
کد خبر : ۷۱۳۱۰۱۴
نماینده، ولی فقیه در کردستان:

نماینده، ولی فقیه در استان کردستان گفت: باید مسلمانان شیعه و سنی در هفته وحدت با انسجام و همدلی خود، قدرت جهان اسلام را به دنیا نشان دهند.

هفته وحدت انسجام مسلمانان شیعه و سنی استبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان و به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده، ولی فقیه در استان کردستان، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی در جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی برنامه‌های هفته وحدت، اظهار داشت: در ماه ربیع‌الاول شاهد دو مناسبت بزرگ و مهم هستیم که در مقابله با دشمنان اسلام و در جهت پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و امت اسلامی بسیار تاثیرگذار هستند.

او افزود: تمام تلاش مزدوران آمریکایی و انگلیسی برای ایجاد تفرقه و اختلافات میان مسلمانان است تا بلکه جمعیت مسلمانان جهان کم شود.

نماینده، ولی فقیه در کردستان ادامه داد: هر چه مسلمانان شیعه و سنی در استان منسجم تر، متحدتر و برادرانه‌تر زندگی کنند امنیت، توسعه و پیشرفت بیشتری در کردستان حاکم و اختلاف و تفرقه نیز سبب ایجاد مشکلات زیادی می‌شود.

آیت الله حسینی شاهرودی با تاکید بر اینکه باید ادارات و ارگان‌ها در هفته وحدت مجالسی در سطح استانی و ملی برگزار کنند، یادآور شد: باید مجالس شادی در همه شهرستان‌های کردستان اجرا شود.

او با بیان اینکه انقلاب اسلامی متعلق به تمام مسلمانان است، بیان کرد: باید شیعه و سنی با وحدت و انسجام قدرت جهان اسلام را به دنیا نشان دهند.

نماینده، ولی فقیه در کردستان از اصحاب رسانه استان خواست که برنامه‌های ایام مبارک ماه ربیع‌الاول و ظرفیت‌های کردستان را به‌خوبی منعکس کنند.

انتهای پیام/ز

 شیعه و سنی با وحدت و انسجام قدرت جهان اسلام را به دنیا نشان دهند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر