کد خبر: ۷۱۴۰۸۱۳
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۰
۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۰
کد خبر : ۷۱۴۰۸۱۳

مقام معظم رهبری اعلام کردند که سلاح اصلی آمریکا در این منطقه، نفوذ در مناطق حساس تصمیم‌گیری، ایجاد تفرقه و تزلزل در عزم ملت‌ها است.

خطرناک‌ترین سلاح آمریکایی‌ها چیست؟به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، صبح امروز رهبر انقلاب با مسئولین نظام و همچنین میهمانان کنفرانس وحدت اسلامی درباره وحدت مذاهب اسلامی سخن گفتند و اعلام کردند که وحدت، مراتبی دارد؛ پایین‌ترین مرتبه‌اش این است که مذاهب و اقوام علیه هم دست به تعرض نزنند؛ مرتبه‌ی بالاتر این است که در مقابل دشمن مشترک، دست به دست هم بدهند؛ از این بالاتر اینکه کشورهای اسلامی هم‌افزایی کنند؛ و مرحله‌ی بالاتر اینکه همه‌ی دنیای اسلام برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی متحد شوند.

همچنین مقام معظم رهبری درباره مبارزه با رژیم صهیونیستی فرمودند: «محو دولت اسرائیل» به معنای محو مردم یهودی نیست؛ ما با آنها هیچ کاری نداریم. این به معنای محو آن حکومت و رژیم تحمیلی است. محو رژیم صهیونیستی یعنی مردم فلسطینی که صاحبان اصلی آن سرزمینند، خودشان دولت خودشان را انتخاب کنند و اراذلی مانند نتانیاهو را ازاله کنند، و این اتفاق خواهد افتاد؛ مثل کشور بالکان که بعد از ۶۰ سال مستقل شد و ملت به کشور خودشان برگشتند.

در ادامه رهبر انقلاب راجب مخالفت دولت آمریکا با جمهوری اسلامی گفتند: آمریکایی‌ها البته با جمهوری اسلامی بیشتر مخالفند، اما با سعودی‌ها هم مخالفند؛ اینکه صریحاً بگویند سعودی‌ها غیر از پول چیزی ندارند، این دشمنی نیست؟ یعنی پول دارند [پس آنها را] باید بچاپیم؛ دشمنی از این بالاتر؟ خب بفهمند دشمنی را و بفهمند وظیفه‌ی یک انسان باشرف درمقابل این دشمنی چیست؟ شرف و غیرت اسلامی و غیرت عربی در قبال چنین اهانتی چه اقتضا میکند؟

سلاح اصلی آمریکا در این منطقه، نفوذ در مناطق حساس تصمیم‌گیری، ایجاد تفرقه و تزلزل در عزم ملت‌ها، دست‌کاری در محاسبات تصمیم‌گیرها و وانمود کردن اینکه تسلیم مقابل آمریکا حلال مشکلات است، [میباشد]. اینها از سلاحهای نظامی هم خطرناک‌تر است. علاج دشمنی آمریکا یک چیز است: ایستادگی؛ فَاستَقِم کَما اُمِرت.

البته ایستادگی سختی‌هایی هم دارد، لکن سختی تسلیم شدن بیشتر است. هر سختی‌ای که در این راه تحمل کنید، یک عمل صالح است.

خطرناک‌ترین سلاح آمریکایی‌ها چیست؟

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر