کد خبر: ۷۱۶۵۴۳۵
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۷
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۷
کد خبر : ۷۱۶۵۴۳۵

در این گزارش با تمام شخصیت‌ها و چهره‌های شناخته‌شده‌ای که برای شرکت در انتخابات مجلس ۹۸ ثبت‌نام کردند، آشنا می‌شوید.

چه افراد مشهوری برای شرکت در انتخابات مجلس ثبت نام کردند؟به گزارش خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، ثبت‌نام داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی از تاریخ نهم آذر آغاز شد و به مدت یک هفته تا شانزدهم این ماه ادامه داشت. در این مدت تعداد ۱۵۶۱۸ نفر ثبت‌نام کردند که در این بین، تعداد اندکی از آن‌ها شناخته شده هستند و سایر افراد، ناشناخته بودند.

در ادامه اسامی تمام چهره‌های شناخته شده‌ای را که برای حضور در این انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند می‌خوانید:

اسامی ثبت شده در روز اول:

محمدحسن قدیری ابیانه، سفیر اسبق ایران در استرالیا و مکزیک

محسن علیجانی، نماینده تهران در دور دهم مجلس

حجت‌الاسلام سید محمد سادات ابراهیمی، نماینده دوره‌های هشتم و نهم مجلس

سید محمود نبویان، نماینده دور نهم مجلس

اسامی ثبت شده در روز دوم:

حمیدرضا پشنگ، نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی

محمد سعید احدیان، مدیر مسئول روزنامه خراسان

محمد عباس‌پور، نماینده دوره‌های چهارم، ششم و هفتم مجلس

محمد خدابخشی، نماینده مردم الیگودرز

وهاب عزیزی، دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی.

ولی آذروش، نماینده اردبیل و نمین در مجلس ششم و هفتم

حجت الاسلام محمد شاهی عربلو، نماینده سابق مردم رباط کریم در دوره پنجم و ششم

عبدالحمید خدری، نماینده مردم بوشهر

شهاب الدین صدر، نائب رئیس دوم مجلس هشتم

لاله افتخاری، نماینده مردم تهران در دوره‌های هفتم، هشتم و نهم مجلس

اسامی ثبت شده در روز سوم:

ارسلان فتحی‌پور، نماینده ادوار مجلس

نصرالله جهانگرد، معاون وزیر ارتباطات در دولت یازدهم

حجت الله دمیاد، استاندار سابق کرمانشاه

عسکر جلالیان، نماینده دوره هشتم در مجلس از حوزه انتخابیه عسلویه

کامل عابدین‌زاده، نماینده دور اول مجلس

ابوالقاسم رئوفیان، دبیرکل حزب ایران زمین

علیرضا دهقان، نماینده و مجری سابق اخبار ورزشی

محمدرضا امیری کهنوجی، نماینده دوره هشتم و نهم حوزه کهنوج

رحمت‌الله بیگدلی، عضو شورای مرکزی حزب جمهوریت اسلامی

زهره الهیان، نماینده دور هشتم مجلس شورای اسلامی

محمد سلیمانی، وزیر اسبق ارتباطات و نماینده دور نهم تهران در مجلس شورای اسلامی

علیرضا رحیمی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون امید

علیرضا محجوب، نماینده ادوار پنجم، هشتم، نهم و دهم مجلس

رضا تقی پور، وزیر ارتباطات دولت دهم

حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی، دبیرکل جبهه پایداری

اسامی ثبت شده در روز چهارم:

ابوالفضل سروش، نماینده فعلی تهران در مجلس

هادی غفاری، نماینده دور اول، دوم و سوم مجلس

مهدی وکیل پور، دبیرکل حزب توسعه و عدالت

احمد کرمی، دبیرکل جامعه اسلامی کارگران

بهروز بنیادی، نماینده مردم کاشمر

محمدرضا خباز، استاندار سابق سمنان

مجید فهمیده، برادر شهید حسین فهمیده

سیدعلی ادیانی، نماینده فعلی مردم قائمشهر

مهرداد لاهوتی، نماینده مردم لنگرود

داوود محمدی، نماینده تهران

حمید رسایی، عضو جبهه پایداری

مهدی شیخ، نماینده مردم تهران

جلال میرزایی، نماینده فعلی مردم ایلام

معصومه آقاپور علیشاهی، نماینده مردم شبستر در مجلس دهم

علیرضا منادی، نماینده ادوار مجلس

عبدالرضا ترابی، نماینده دوره هفتم و هشتم مردم گرمسار

جواد شرفخانی، عضو شورای مرکزی حزب مردم سالاری

محمدرضا راه چمنی، دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی

محسن کوهکن، نماینده لنجان

علی جلیلی شیشوان زاده، نماینده مردم مراغه در مجلس دهم

جمشید ایرانی، دبیرکل حزب فرزندان ایران زمین

سید محمد مهدی پور فاطمی، نماینده سابق دشتی استان بوشهر

داریوش قنبری، نماینده حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران در دوره هشتم مجلس

محمدصادق کوشکی، فعال سیاسی اصولگرا

ابوالفضل ظهره‌وند، سفیر سابق ایران در افغانستان

اسامی ثبت شده در روز پنجم:

محمدرضا بادامچی، نائب رئیس کمیسیون اجتماعی و نماینده مردم تهران در مجلس دهم

رامین مهمانپرست، سخنگوی اسبق وزارت امور خارجه

جعفر گلباز، نماینده مجلس ششم

مجتبی رحماندوست، نماینده مجلس نهم

فاطمه جوادی، معاون امور زنان دولت نهم

سید مصطفی آقا میرسلیم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام

علی شکوری راد، دبیرکل حزب اعتماد ملت

امیر عباس سلطانی، نماینده سابق بروجن

محمد کاظمی، نماینده مردم ملایر در دوره ششم و دهم مجلس

احمد مازنی، عضو فراکسیون امید

علی کمساری، معاون فرهنگی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره)

براتعلی محمدی فر، نماینده دوره پنجم و ششم از حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی

موید حسینی صدر، نماینده ادوار مجلس در حوزه انتخابیه خوی

علی اصغر یوسف نژاد، نماینده ساری در مجلس دهم

آذر منصوری، قائم مقام حزب اتحاد ملت

بیژن نوباوه وطن، نماینده دوره هشتم و نهم

سید ابراهیم ابراهیمی، رایزن فرهنگی سابق ایران در باکو

علی نیکزاد، وزیر راه دولت دهم

سید جواد ساداتی نژاد، نماینده دور دهم مجلس

عبدالرضا عزیزی، نماینده دور نهم و دهم مجلس

علی اکبر کریمی، نماینده دور دهم مجلس

قلی اله قلی زاده، نماینده دور پنجم، ششم، نهم و دهم مجلس

محمدحسین حسینی زاده بحرینی، نماینده دور نهم و دهم مجلس.

ولی الله نانوا کناری، نماینده دور دهم مجلس.

ولی داداشی، نماینده دور دهم مجلس

عبدالله رضیان، نماینده دور دهم مجلس

داوود محمدی، نماینده ادوار نهم و دهم مجلس

محمدحسین فرهنگی، نماینده ادوار هفتم، هشتم، نهم و دهم مجلس

سلام امینی، نماینده دور دهم مجلس

اسامی ثبت شده در روز ششم:

علی عباسپور تهرانی‌فر، نماینده ادوار مجلس

غلامرضا انصاری، عضو سابق شورای شهر

حسین نقاشی، رئیس روابط عمومی شورای شهر

محسن پیرهادی، دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت

بهرام شکوری، رئیس کمیسیون معدن اتاق بازرگانی ایران

امیر آریازند، عضو شورای مرکزی اتحاد ملت

ابراهیم سحرخیز، معاون اسبق وزیر آموزش و پرورش

مهدی آقاتقی، فرماندار سابق تهران

علی مطهری، نماینده مردم تهران در مجلس

صادق خلیلیان، وزیر جهاد کشاورزی دولت دهم

حسین سبحانی نیا، نماینده ادوار

سید محمد حسینی، وزیر ارشاد دولت‌های نهم و دهم

محمد عباسی، وزیر ورزش و جوانان در دولت دهم

منصورالسادات هاشمی، نایب رییس هیئت فوتبال تهران

سیدمهدی هاشمی، نماینده مجلس نهم

محمدعلی وکیلی، عضو هیئت رئیسه مجلس

ایرج ندیمی، نماینده سابق مردم لاهیجان

محمود صادقی، عضو فراکسیون امید

غلامرضا عبدالوند، نماینده ادوار مختلف مجلس

فرید موسوی، نایب رئیس دوم کمیسیون اقتصادی مجلس

علی گلمرادی، نماینده ماهشهر در مجلس

بهروز نعمتی، نماینده مردم تهران

مصطفی کواکبیان، نماینده مردم تهران

اقبال شاکری، عضو سابق شورای شهر تهران

فاطمه رهبر، نماینده مردم تهران در دوره‌های هفتم، هشتم و نهم مجلس

محمدرضا پورابراهیمی، نماینده ادوار نهم و دهم مجلس

احمد مرادی، نماینده مجلس دهم

هادی قوامی، نماینده ادوار هشتم، نهم و دهم مجلس

محمدصادق حسنی جوریابی، نماینده مجلس دهم

محمود نگهبان سلامی، نماینده ادوار نهم و دهم مجلس

هاجر چنارانی، نماینده دور دهم مجلس

حسن نوروزی، نماینده ادوار هشتم و دهم مجلس

سکینه الماسی، نماینده مجلس دهم

الهیار ملکشاهی، نماینده ادوار نهم و دهم مجلس.

ولی ملکی، نماینده ادوار هفتم و دهم مجلس

حسین علی شهریاری، نماینده ادوار هفتم، هشتم، نهم و دهم مجلس

محمد دامادی، نماینده ادوار نهم و دهم مجلس

حبیب الله نیکزادی پناه، نماینده مجلس دهم

اکبر ترکی، نماینده مجلس دهم

حسن کامرانی دستجردی، نماینده ادوار چهارم، پنجم، هفتم، هشتم، نهم، دهم

نیره اخوان بیطرف، نماینده ادوار پنجم، هفتم، هشتم، نهم

اسدالله عباسی، نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس

فرهاد تجری، نماینده ادوار هشتم و دهم مجلس

عزیز اکبریان، نماینده ادوار هشتم، نهم و دهم مجلس

جلیل رحیمی جهان‌آبادی، نماینده مجلس دهم

محمود شکری، نماینده ادوار نهم و دهم مجلس

اصغر سلیمی، نماینده مجلس دهم

علی‌عسگر ظاهری، نماینده مجلس دهم

محمد مهدی مفتح، نماینده ادوار چهارم، پنجم، هفتم، هشتم، نهم، دهم

عباس پاپی زاده، نماینده ادوار نهم و دهم مجلس

سید راضی نوری، نماینده ادوار نهم و دهم مجلس

محمد جواد کولیوند، نماینده ادوار نهم و دهم مجلس

محمدعلی پورمختار، نماینده ادوار نهم و دهم مجلس

علی وقف چی، نماینده مجلس دهم

علی اکبری، نماینده مجلس دهم

محمدرضا رضایی کوچی، نماینده ادوار هشتم، نهم و دهم مجلس

علیرضا ابراهیمی، نماینده مجلس دهم

رسول خضری، نماینده ادوار نهم و دهم مجلس

شمس الله شریعت نژاد، نماینده ادوار نهم و دهم مجلس

اسامی ثبت شده در روز هفتم:

مسعود زریبافان، معاون رئیس جمهور در دولت نهم

محمدحسین مقیمی، استاندار سابق تهران

پروانه مافی، نماینده مجلس دهم

الهام امین زاده، معاون حقوقی دولت یازدهم و نماینده مجلس هفتم

ابراهیم انصاریان، داماد آیت الله مهدوی کنی

محمد ناظمی اردکانی، وزیر تعاون دولت دهم

سهیلا جلودارزاده، نماینده ادوار پنجم، ششم، هفتم و دهم مجلس

فاطمه ذوالقدر، نماینده مجلس دهم

طیبه سیاوشی شاه عنایتی، نماینده مجلس دهم

فاطمه سعیدی، نماینده مجلس دهم

فریده اولاد قباد، نماینده مجلس دهم

محمدحسین رجبی دوانی، پژوهشگر تاریخ اسلام

آیت‌الله سید حسین موسوی تبریزی، داماد آیت الله نوری همدانی

حسن بیادی، نائب رئیس ادوار دوم و سوم شورای شهر تهران

یونس محمدی، نماینده ادوار اول، دوم، سوم و چهارم مجلس

محمد تقی زاده، معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری تهران

حسین مظفر، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام

عبدالحسین روح الامینی، رئیس خانه احزاب ایران

مجید امیدی شهرکی، مدیرعامل ایرنا در دولت‌های نهم و دهم

الیاس نادران، نماینده ادوار هفتم، هشتم، نهم مجلس

ابراهیم رسولی، فعال سیاسی

علی صادقی، دبیر آمار قوانین مجلس و برادر محمود صادقی

محمدجواد ابطحی، نماینده ادوار هشتم و دهم مجلس

حسن تامینی، نماینده ادوار هشتم و نهم مجلس

مهدی کوچک‌زاده، نماینده ادوار هفتم، هشتم و نهم مجلس

حشمت‌اللّه فلاحت پیشه، نماینده مجلس دهم

احمد حکیمی پور، نماینده دور چهارم مجلس و دبیرکل حزب اراده ملت

سمیه محمودی، نماینده مجلس دهم

غلامرضا نوری قزلجه، نماینده مجلس نهم

علاءالدین بروجردی، نماینده ادوار ششم، هفتم و هشتم مجلس

محمد محمودی شاه نشین، نماینده مجلس دهم

علیرضا زاکانی، نماینده ادوار هفتم، هشتم، نهم مجلس

عباس جدیدی، عضو سابق شورای شهر تهران

حمید گرمابی، نماینده مجلس دهم

احمد امیرآبادی فراهانی، نماینده ادوار نهم و دهم مجلس

مجتبی ذوالنور، نماینده مجلس دهم

مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام

شمس الدینی حسینی، وزیر اقتصاد دولت نهم

اکبر اعلمی، نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس

بهروز مرادی، معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی در دولت دهم

محمود محمدی، سخنگوی وزارت خارجه در دولت نهم

حسن نوروزی، نماینده مجلس دهم

حامد قادر مرزی، نماینده مجلس نهم

بهنام محمودی، والیبالیست سابق تیم ملی

محمد جواد محمدی نوری، نماینده ادوار مجلس

سهراب گیلانی، نماینده مجلس دهم

ابراهیم اصغر زاده، نماینده دور سوم مجلس

علی صوفی، وزیر تعاون دولت اصلاحات

محمد علی افشانی، شهردار سابق تهران

محمدعلی پورمختار، نماینده ادوار نهم و دهم مجلس

قدرت الله علیخانی، نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس

وحید یامین پور، فعال سیاسی

حمید کلانتری، معاون سابق وزیر کار

محمد صادق صالحی منش، استاندار سابق قم

شهیندخت مولاوردی معاون سابق امور زنان در دولت‌های یازدهم و دوازدهم

محمدجواد جمالی، نماینده مجلس دهم

موسی غضنفرآبادی، نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس

حسن ونایی، نماینده دور هشتم مجلس

قاسم احمدی لاشکی، نماینده ادوار نهم و دهم مجلس

سید مهدی مقدسی، نماینده مجلس دهم

سید ناصر موسوی لارگانی، نماینده ادوار هشتم، نهم و دهم مجلس

کمال دهقانی فیروزآبادی، نماینده مجلس دهم

بهمن طاهرخانی، نماینده مجلس دهم

زهرا سعیدی مبارکه، نماینده مجلس دهم

علی نجفی خوشرودی، نماینده مجلس دهم و سفیر ایران در قرقیزستان

غلامرضا اسداللهی، نماینده ادوار هشتم و نهم مجلس

سید احسن علوی، نماینده ادوار نهم و دهم مجلس

محمد مهدی زاهدی، وزیر علوم دولت نهم، سفیر اسبق ایران در مالی و نماینده ادوار نهم و دهم مجلس

احمد بیگدلی، نماینده مجلس دهم

محمدرضا امیرحسنخانی، نماینده ادوار هفتم و دهم مجلس

محسن بیگلری، نماینده مجلس دهم

جواد امام، وزیر نیرو در دولت اصلاحات

محمدحسین نژاد فلاح، نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس

غلامرضا مصباحی مقدم، نماینده ادوار هشتم و نهم مجلس و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام

محمدباقر قالیباف، شهردار اسبق تهران و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام

انتهای پیام/

کدام شخصیت های سیاسی برای انتخابات مجلس ثبت نام کردند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
هیچ کدام از اینها که کاندید شدند نماینده مردم نیستند اینها همه فقط نماینده یک درصد مرفه جامعه هستندهیچ کدوم از اینها عمرا اگه درد مستضعفین پابرهنه رو بدونندوافرادی هم که اینها رو تایید صلاحیت کردند از همین قشرهستند.
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر