کد خبر: ۷۲۹۳۳۲۷
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲
کد خبر : ۷۲۹۳۳۲۷
بسته اخبار حوادث امروز ۵ فروردین ماه ۹۸؛

مهم‌ترین حوادث مازندران در روز سه شنبه ۵ فروردین ماه سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،مهم‌ترین حوادث سه شنبه ۵ فروردین ماه سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

دستگیری قاچاقچی مواد مخدر و کشف ۱۵ کیلو تریاک در بابل

سرهنگ سیدمحسن جعفری فرمانده انتظامی شهرستان بابل، گفت: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و در پی کسب خبری مبنی بر توزیع مواد مخدر توسط عاملی افیونی در شهرستان بابل، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی میدانی، موفق به شناسایی این قاچاقچی مواد مخدر شدند.

سرهنگ جعفری از دستگیری متهم در عملیاتی ضربتی خبر داد و گفت: در بازرسی‌های به عمل آمده از خودرو و منزل این سوداگر مرگ ۱۵ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک کشف شد.

کشف ۴ هزار نخ سیگار قاچاق در عباس آباد

سرهنگ حسین عبدی فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد، گفت: ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یکی از عاملان عرضه سیگار قاچاق در این شهرستان شدند.

او افزود: طی هماهنگی با مقام قضائی متهم دستگیر و با همکاری نماینده اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان در بازرسی از واحدصنفی وی ۴ هزار نخ انواع سیگار قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد با اشاره به تحویل کالای قاچاق کشف شده به سازمان اموال تملیکی، گفت: متهم نیز پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

دستگیری ۲ قاچاقچی مواد مخدر در سوادکوه

سرهنگ مهدی خادمی فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه، گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی در اجرای طرح مبارزه با توزیع کنندگان مواد مخدر، با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی ۲ قاچاقچی مواد مخدر در این شهرستان شدند.

او افزود: ماموران در یک عملیات غافگیرانه، متهمان را که با یک دستگاه خودروی سواری قصد حمل و جابجایی مواد مخدر در این شهرستان را داشتند دستگیر کردند.

سرهنگ خادمی گفت: در بازرسی از خودروی متهمان ۸ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک که به صورت ماهرانه‌ای در داخل خودرو جاسازی شده بود، کشف شد.

کشف ۱۵ فقره سرقت در اجرای طرح ارتقا امنیت بهشهر

سرهنگ ابراهیم شجاعی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر، گفت: به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی، مقابله با عاملان افیونی، سارقان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد.

او افزود: در اجرای این طرح ماموران انتظامی این شهرستان موفق به شناسایی و دستگیری ۱۵ سارق و مجرم سابقه دار در این شهرستان شدند.

سرهنگ شجاعی از کشف ۲ خودروی سرقتی در اجرای این طرح نیز خبر داد و گفت: کشف ۲ فقره احشام، ۲ فقره سرقت وسایل داخل خودرو، ۲ فقره موتور سیکلت، ۳ فقره سرقت از منزل از موفقیت‌های اجرای این طرح بوده است.

دستگیری ۳ سارق منزل در سوادکوه

سرهنگ مهدی خادمی فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه، گفت: در پی سرقت منزل مسکونی در این شهرستان، موضع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: در اجرای این ماموریت، ماموران کلانتری زیرآب و یگان امداد این فرماندهی با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی ۳ سارق حرفه‌ای در این ارتباط شدند.

سرهنگ خادمی گفت: در عملیاتی غافلگیرانه متهم دستگیر شدند و در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۴ فقره سرقت منزل در این شهرستان اقرار کردند.

او از کشف مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی از مخفیگاه متهمان خبر داد و افزود: این سارقان حرفه‌ای پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

دستگیری سارق ساختمان‌های نیمه کاره در محمودآباد

سرهنگ محمود حسین زاده فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه کاره این شهرستان، موضوع در دستورکار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با همکاری منابع مردمی و استفاده از ظرفیت‌های محلی سارق را شناسایی کردند.

سرهنگ حسین زاده گفت: متهم در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد و در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۱۹ فقره سرقت اموال و تجهیزات ساختمانی از ساختمان‌های در حال احداث اعتراف کرد.

انتهای پیام/س
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر