کد خبر: ۷۳۷۷۰۵۶
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵
۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵
کد خبر : ۷۳۷۷۰۵۶

مدیر آموزش و پرورش بهبهان از برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش با برگزاری امتحانات نهایی خرداد ماه ۹۹ دانش آموزان پایه دوازدهم خبر داد.

رسول عبدی پور مدیر آموزش و پرورش بهبهان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، گفت: با حضور آیت الله ناصری امام جمعه، معاون فرماندار، جمعی از مسئولان و نمایندگان ادارات دولتی و سایر اعضا، دومین جلسه شوراری آموزش و پرورش شهرستان بهبهان در سالن جلسات این مدیریت برگزار شد.

او در ادامه با اشاره به لزوم توجه جدی به مقوله امتحانات نهایی خردادماه دانش آموزان پایه دوازهم، افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا و دغدغه‌های والدین و دانش آموزان پایه دوازدهم و کادر اجرایی امتحانات، طبق شیوه نامه وزارتی اقدامات کلیدی و اصولی در خصوص برگزاری مطلوب این امتحانات در محیطی مجهز، امن و آرام توسط مجموعه آموزش و پرورش صورت پذیرفته است.

عبدی پور با تشکر از همراهی همیشگی ادارات و نهاد‌ها در برنامه‌های مهم آموزش و پرورش بهبهان، تصریح کرد: برنامه امتحانات نهایی یکی از حساس‌ترین برنامه‌های آموزشی است که در شرایط کنونی حساسیت آن صد چندان شده است و به همین سبب می‌طلبد که اداراتی ازجمله شبکه بهداشت و درمان، شهرداری، هلال احمر، شرکت برق و آبفا که از نهاد‌های مهم و مرتبط با مدارس هستند در برگزاری امتحانات نهایی خردادماه آموزش و پرورش را یاری کنند.

مدیر آموزش و پرورش بهبهان گفت: همکاری سازمان برق در خصوص تأمین برق پایدار مناطق، حضور کارشناسان بهداشت و اکیپی از هلال احمر در زمان برگزاری آزمون‌ها در جهت ارتقا سطح ایمنی و بهداشت محیط حوزه‌های آزمون ضروری است.

این مقام مسئول با اشاره به لزوم گندزدایی حوزه‌های شهری و روستایی گفت: همراهی شهرداری در ضد عفونی حوزه‌های امتحانی قبل از ورود دانش آموزان و همچنین پس از خروج آنان با مواد مناسب مورد نظر است.

او ادامه داد: با مشارکت ارزشمند خبرگزاری‌ها و اصحاب رسانه از طریق فضای مجازی نکات مهم بهداشتی در خصوص جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به دانش آموزان و خانواده‌ها گوشزد شده است تا دانش آموزان با رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی در جلسه حضور یابند.

عبدی پور با بیان اینکه برنامه ریزی فضایی امتحانات نهایی در روستا هم صورت پذیرفته است اظهار داشت: پایه دوازدهم از روز شنبه ۱۷ خردادماه با شرکت یک هزار و ۶۸۲ دانش آموز دختر و پسر در ۱۸ حوزه امتحانی شهری و روستایی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/م

 

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر