کد خبر: ۷۴۲۲۰۰۹
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷
۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷
کد خبر : ۷۴۲۲۰۰۹

ثبت نام دانشگاه آزاد برای کلیه داوطلبان و متقاضیان ورود به این دانشگاه جامع آغاز شد.

 سایت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکوربه گزارش  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،  ثبت نام دانشگاه آزاد برای کلیه داوطلبان و متقاضیان ورود به این دانشگاه جامع آغاز شد. تمامی افراد متقاضی می توانند بعد از اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اقدامات لازم را برای ثبت نام در سایت ثبت نام دانشگاه آزاد انجام دهند. البته امکان ورود به رشته های با کنکور این دانشگاه نیز برای داوطلبان فراهم است. توجه داشته باشید که فرآیند ثبت نام آزاد برای تمامی رشته های ارائه شده در این مرکز دانشگاهی در سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی انجام می شود. تمامی داوطلبان می توانند بعد از اقدام به انتخاب رشته در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد جهت مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اقدام فرمایند. البته این مورد در رابطه با دوره های با آزمون دانشگاه آزاد نیز صدق می کند.

در این مقاله با شما هستیم تا نکات و جزئیات لازم را در رابطه با ثبت نام آزاد را خدمتتان عرض کنیم. البته جا دارد که کمی در رابطه با رشته های بدون کنکور آزاد و همین طور رشته های با کنکور و همین طور زمان و نحوه اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور آزاد و همین طور دوره با کنکور با شما صحبت کنیم.

چه زمانی می توان برای ثبت نام دانشگاه آزاد اقدام کرد؟

ثبت نام آزاد برای مقاطع مختلف تحصیلی در زمان اعلام شده برای دوره های با کنکور و بدون کنکور انجام می شود.

دقت داشته باشید که زمان دقیق ثبت نام آزاد برای رشته های بدون کنکور از طریق سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به اطلاع داوطلبان و متقاضیان ادامه تحصیل در رشته های بدون کنکور آزاد می رسد.

از طرف دیگر، برای رشته های دوره با آزمون دانشگاه آزاد نیز به همین منوال است و ثبت نام آزاد در دوره با کنکور در این رشته های تحصیلی در زمان مشخص اعلام شده در سایت ثبت نام دانشگاه آزاد برای داوطلبان انجام می شود.

نکته مهم و قابل ذکر این که، ثبت نام در آزاد اسلامی برای دوره های بدون کنکور آزاد طی دو مرحله یعنی مهر و بهمن ماه برای افراد متقاضی صورت می گیرد.

به عبارت دیگر، تمامی داوطلبان می توانند در دو دوره مهر و بهمن ماه اقدامات لازم را برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور آزاد این دانشگاه را انجام دهند.

زمان ثبت نام آزاد اسلامی در رشته های بدون کنکور آزاد و همین طور رشته های با کنکور در سال جاری هنوز مشخص نیست و تاریخ خاصی خدمت داوطلبان اعلام نشده است.

برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام آزاد در دوره با کنکور و بدون کنکور در سال جاری با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در تماس باشید.

چگونه می توان برای ثبت نام دانشگاه آزاد اقدام کرد؟

ثبت نام آزاد با طی مراحل و فرآیندهایی و به صورت اینترنتی برای داوطلبان انجام می شود.

 به این صورت که، تمامی افراد می توانند بعد از اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور آزاد و همین طور رشته های با کنکور این دانشگاه اقدامات لازم را برای ثبت نام آزاد را در سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی انجام دهند.

سامانه ای به نشانی azmoon.org که تمامی داوطلبان می توانند با مراجعه به آن مراحل ثبت نام آزاد در رشته های بدون کنکور آزاد و با کنکور این دانشگاه را جلو ببرند.

البته دقت داشته باشید که در دوره بدون کنکور ثبت نام مهر ماه در این سامانه انجام می شود و برای ثبت نام در رشته های ارائه شده در دوره بهمن باید به واحد دانشگاهی مورد نظر مراجعه کرد.

نکته ای که در اینجا وجود دارد اطلاع هر داوطلب از نحوه دقیق ثبت نام آزاد در رشته های با کنکور و بدون کنکور آزاد در مقاطع مختلف تحصیلی است.

آیا شما دوست عزیز داوطلب اطلاعی از نحوه و مراحل ثبت نام آزاد دارید؟

در صورت نیاز به کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ثبت نام در رشته های بدون کنکور آزاد و همین طور رشته های با کنکور در سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با مشاوران مجموعه ایران تحصیل در تماس باشید.

مشاوران مجموعه ما می توانند شما را از راهنمای تصویری انجام این ثبت نام در سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی مطلع کنند.

شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی شامل چه مواردی می شود؟

 دقت داشته باشید که ثبت نام آزاد اسلامی در دو دوره با کنکور و بدون کنکور تحت شرایطی برای افراد انجام می گیرد.

اهمیت این شرایط و ضوابط آن قدر بالاست که در صورت عدم اطلاع از آن ها امکان ثبت نام برای هیچ فرد متقاضی ورود به این دانشگاه وجود ندارد.

در صورت نیاز به اطلاع از شرایط اعلام شده برای ثبت نام در آزاد با مشاورانی خبره در این رابطه صحبت بفرمایید. 

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و دوره با کنکور چه زمانی اعلام می شود؟

بعد از ثبت نام هر فرد در دوره های با کنکور و بدون کنکور آزاد نوبت به اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی و همین طور اعلام نتایج دوره های با کنکور این دانشگاه می رسد.

اما آیا اطلاعی از زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور آزاد و دوره با کنکور این مرکز دانشگاهی دارید؟

باید عرض کنیم که نتایج ثبت نام دوره بدون آزمون مهر ماه در اوایل مهر ماه به عرض داوطلبان می رسد.

در رابطه با اعلام نتایج دوره بهمن نیز باید بگوییم که این اعلام نتایج معمولاً در اواخر بهمن ماه انجام می گیرد.

اگر به دنبال اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور آزاد و همین طور اعلام نتایج ثبت نام آزاد برای رشته های با کنکور در مرحله اولیه و نهایی در سال جاری هستید با مشاوری در این زمینه در تماس باشید.

چگونه می توان برای مشاهده نتایج بدون کنکور و با کنکور آزاد اسلامی اقدام کرد؟

مشاهده نتایج بدون کنکور و همین طور با آزمون دانشگاه آزاد در زمان مشخص شده برای افراد امکان پذیر است.

باید عرض کنیم که مشاهده نتایج ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد در هر یک از دوره ها به جز دوره بدون آزمون بهمن ماه به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سایت ثبت نام دانشگاه آزاد انجام می گیرد.

اما در ابتدا باید از نحوه ورود به سایت و مراحلی که باید برای مشاهده نتایج انتخاب رشته و ثبت نام طی کنید اطلاعاتی را به دست آورید.

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه مشاهده نتایج در دوره با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد هستید می توانید با مشاوران تیم مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

آیا دانشگاه های پذیرنده رشته های با کنکور و بدون کنکور آزاد را می شناسید؟

شناخت دانشگاه های پذیرنده رشته های با کنکور و بدون کنکور دانشگاه آزاد از جمله اقداماتی است که هر فرد قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در این دانشگاه باید به آن توجه کند.

آیا اطلاعی از لیست دانشگاه های پذیرنده آزاد در تمامی رشته های با کنکور و بدون کنکور ارائه شده در این دانشگاه دارید؟

در صورت نیاز به اطلاع و  شناخت دانشگاه های پذیرنده آزاد در کلیه رشته های ارائه شده چه به صورت با آزمون و چه بدون آزمون می توانید با مشاورانی با تجربه در ارتباط باشید.

آیا اطلاعی از رشته های بدون کنکور و با کنکور آزاد دارید؟

شناخت رشته های تحصیلی ارائه شده در دوره های با کنکور و بدون کنکور آزاد از جمله مواردی است که هر داوطلب و متقاضی باید به آن توجه کند.

در این بخش با ذکر لیست شماری از رشته های با کنکور دانشگاه آزاد در دوره با کنکور در خدمت شما دوستان هستیم.

اگر می خواهید با لیست کلیه رشته های با کنکور آزاد و همین طور رشته های بدون کنکور این دانشگاه در سال جاری آشنایی لازم را پیدا کنید با ما تماس بگیرید.

 

لیست رشته های با کنکور دانشگاه آزاد اسلامی

مهندسی عمران

مهندسی شیمی

مهندسی معماری

زبان و ادبیات فارسی

مهندسی مکانیک

زبان و ادبیات عربی

مدیریت بازرگانی

مترجمی زبان انگلیسی

حسابداری

روزنامه نگاری

علوم تربیتی

روانشناسی

جغرافیا

علوم سیاسی

مدیریت مالی

مدیریت بازرگانی

مهندسی هوافضا

گیاه پزشکی

ارتباط تصویری

مدیریت بیمه

علم اطلاعات و دانش شناسی

علوم و مهندسی صنایع غذایی

حقوق

فقه و مبانی حقوق

شیمی کاربردی

شیمی محض

مهندسی شهرسازی

مدیریت کسب و کارهای کوچک

علوم و مهندسی باغبانی

آمار

گیاه پزشکی

مهندسی شیمی

مهندسی فضای سبز

روانشناسی

 

در مورد ظرفیت رشته های با کنکور و بدون کنکور آزاد چه می دانید؟

اطلاع هر داوطلب از تعداد افراد و دانشجویان مورد پذیرش در رشته های با کنکور و بدون کنکور آزاد اسلامی در هر سال برگزاری انتخاب رشته و ثبت نام در این دانشگاه الزامی به نظر می رسد.

آیا اطلاعی از ظرفیت رشته های با کنکور و بدون کنکور آزاد دارید؟ در صورت عدم از این قبیل از رشته های دانشگاهی ارائه شده در این دانشگاه با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

انتهای پیام/

اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر