کد خبر: ۷۴۹۴۰۸۳
گروه : سیاسی » دولت
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶
۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶
کد خبر : ۷۴۹۴۰۸۳
گروه : سیاسی » دولت
روحانی در جلسه هیئت دولت:

هفته آینده روز پیروزی ملت ایران و شکست آمریکاست/ اعتراف می‌کنم، مردم در زمینه تامین مواد غذایی با مشکل قیمت‌های غیرمنصفانه مواجه هستند

رئیس جمهور گفت: روز شنبه و یکشنبه آینده، روز پیروزی ملت ایران و شکست مفتضحانه آمریکاست.

هفته آینده روز پیروزی ملت ایران است/ اینترنت دانشجویان رایگان می‌شودبه گزارش  حوزه دولت  گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه امروز هیئت دولت ضمن گرامیداشت یاد هشت سال دفاع مقدس گفت: در آستانه چهلمین سالگرد جنگ تحمیلی و دفاع مقدس و ایثار و فداکاری ملت ایران و رزمندگان اسلام هستیم. به روح پاک همه آن شهیدان درود می‌فرستیم و نسبت به خانواده‌های معزز آن‌ها سر تعظیم فرود می‌آوریم و از خداوند شفای عاجل برای همه جانبازان و برای آزادگان، سربلندی طلب می‌کنیم.

وی افزود: ملت ما روز‌های بسیار سختی را در سال ۵۹ پیش روی خود دید و آن یک توطئه عظیم بین‌المللی بود که البته به ظاهر توسط یک ارتش همسایه، اما در باطن همه قدرت‌های شرق و غرب در برابر ملت ایران توطئه کردند و مردم ما توانستند در برابر مدرن‌ترین سلاح‌های آن‌ها به پیروزی برسند در حالی که ما در طول هشت سال دفاع مقدس حتی یک سلاح معمولی متوسط را نتوانستیم از کشوری خریداری کنیم. برخی از اقلام مهماتی را از بعضی خریداری می‌کردیم که البته بعد هم در داخل خودمان خودکفا شدیم، اما کسی سلاح یا تجهیزاتی به ما نداد.

رئیس جمهور تصریح کرد: اروپا، آمریکا و شوروی آن زمان و شرق و غرب و تقریبا دنیای عرب آن روز، همه پشت ظالم و متجاوز رفتند و ملت ما با مقاومت، صبوری و ایستادگی در این تجاوز دلاورانه ایستاد، مقاومت کرد و به پیروزی دست یافت. امروز هم به اعتقاد من باید به همان حبل المتین و ریسمان الهی، به همان مسیر صبر و مقاومت و ایستادگی تمسک بجوییم، همانطور که در طول این حدود سه سال، ۹۷، ۹۸ و ۹۹ در سخت‌ترین شرایط تحریمی مردم ما ایستادگی و مقاومت کردند.

روحانی ادامه داد: آمریکایی‌ها در اولین قدم در این توطئه به دنبال آن بودند که ما را به فروپاشی اقتصادی برسانند. آن‌ها فکرشان این بود که ما در خرداد و در تیر به این فروپاشی می‌رسیم و بعد دنبال آن بودند که در مرداد ما را به سمت فروپاشی اجتماعی ببرند، در پایان فصل پاییز ما را به فروپاشی امنیتی برسانند و به تعبیر خودشان در ۲۲ بهمن وارد کشور شوند و بر کشور ایران مسلط شوند. یک چنین فکر خام کودکانه‌ای در ذهن مقام‌های کاخ سفید بود.

وی افزود: آنچه مهم است اینکه ملت ما در تمام این مراحل نگذاشت آن‌ها از لحاظ اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و امنیتی به هدف خود برسند و البته مردم ما را در سختی و فشار اقتصادی قرار دادند. امروز هم می‌دانید که آمریکایی‌ها حدود یک ماه است که البته قبل از آن یک توطئه جدیدی طراحی کردند و یک قطعنامه‌ای آماده کردند و به شورای امنیت سازمان ملل بردند که نگذارند تحریم تسلیحاتی ایران پایان بپذیرد و می‌خواستند این تحریم ادامه پیدا کند که در این راه موفق نبودند، رفتند، شکست خوردند و تمام شد.

مکانیسم ماشه مربوط به اعضای برجام است

روحانی اضافه کرد: آمدند شکست بعدی را تجربه کنند و آن اینکه از مکانیسم ماشه استفاده کنند. همه دنیا می‌دانند مکانیسم ماشه برای آن‌هایی است که عضو برجام و داخل برجام هستند و مشارکت دارند و کسی که برجام را خائنانه و به عنوان بدترین توافق تاریخی آمریکا دانسته، از این برجام خارج شده، هر چه فحش عالم بوده نثار برجام کرده، دیگران را تشویق کرده که از برجام خارج شوند و در برابر قطعنامه شورای امنیت ایستادگی کرده و هر که قطعنامه شورای امنیت را اجرا کرده دنبال او رفت، حال خیلی روشن است که یک چنین آدمی صلاحیت چنین کاری را ندارد و این پروسه معمولا پروسه یک ماهه است و پایان شهریور این پروسه تمام می‌شود.

رئیس جمهور اظهار کرد: خوشبختانه آمریکا نتوانست این پروسه را آغاز کند این از پیروزی‌ها و موفقیت‌های بزرگ تاریخی ایران است. آمریکا می‌خواهد علیه ملت ایران یک توطئه‌ای کند، اما از آغاز نمی‌تواند حتی یک قدم بردارد؛ همه اعضای شورای امنیت مخالفت کردند سه کشور اروپایی در سطح سفرا به صراحت مخالفت کردند، چین و روسیه پیش قدم بودند و با زبان واضح مخالفت کردند، بقیه اعضای شورای امنیت هم مخالفت کردند بنابراین آمریکا تنها ماند، حال این آمریکای تنهای رسوا در این ماجرا دنبال این است که روز شنبه و یکشنبه برای خودش شادمانی درست کند و بگوید من موفق شدم.

شنبه و یکشنبه روز پیروزی ملت ایران و روز شکست مفتضحانه آمریکاست

روحانی خطاب به رئیس جمهور آمریکا گفت: چطور موفق شدی؟! تو که اصلا نتوانستی آغاز کنی، نتوانستی یک عضو را با خود همراه کنی، نتوانستی یک قدم برداری، دو الی سه کشور در دنیا هستند که این‌ها به کاخ سفید چسبیدند، رژیم صهیونیستی و دو کشور کوچک در این منطقه هستند، این‌ها دیگر هیچ کس را در دنیا ندارند و این‌ها جزء اذناب خودِ آمریکا هستند این چند کشور که یکی رژیم نامشروع است، هیچ کس با این‌ها نیست؛ بنابراین ملت ما کاملا حواس‌شان جمع باشد که شنبه و یکشنبه روز پیروزی ملت ایران و روز شکست مفتضحانه آمریکاست.

وی افزود: کانال‌های ضدایرانی خارج از کشور باز نیایند برای خودشان خبر جعل و درست کنند و بگویند آمریکا یک ادعایی کرده یک ماه هم صبر کرده، بنابراین می‌تواند از این مکانیسم استفاده کند. اصلا مکانیسمی شروع نشد تا به نتیجه‌ای برسد؛ بنابراین همانطور که ایستادگی ملت ایران در دفاع هشت ساله را به ملت ایران تبریک می‌گویم پیشاپیش پیروزی شنبه و یکشنبه هفته آینده را هم به ملت ایران تبریک می‌گویم که آمریکا دچار شکست مفتضحانه شد.

رئیس جمهور تصریح کرد: البته آن‌ها حرف زیاد می‌زنند این آقایی که امروز رئیس جمهور آمریکاست دو روز پیش می‌گفت در طول این چند ماه اخیر رشد اقتصادی ایران منفی ۲۵ است. حداقل یک حرفی بزند با رشد‌های خودشان ممکن است شباهت داشته باشد، الان غربی‌ها رشد منفی از ۱۰ درصد، ۱۲ درصد تا ۲۲ درصد و در مواردی بالاتر از ۲۲ درصد هم دارند. در کرونا یک فشار فوق‌العاده‌ای به کشور‌های غربی وارد شد. یکی از کشور‌های مهم اروپایی همین دیروز اعلام کرد که رشد اقتصادی ما منهای ۹ است. رشد اقتصادی ما در طول سه ماه گذشته طبق اعلام بانک مرکزی، از منهای یک هم پایین‌تر است، منهای ۰.۶ است. شرایط اقتصادی و رشد اقتصادی بدون نفت ما منهای ۰.۶ است و در سه ماهه اول هم در کشاورزی و هم در صنعت رشد مثبت داشتیم البته در خدمات مقداری رشد ما منفی بوده، اما دو تای دیگر مثبت بوده است.

روحانی افزود: در سال گذشته (۹۸) برغم اینکه پایان آن با مشکلات کرونا مواجه شد و در آغاز مشکلات سیل و حوادث را در داخل کشور داشتیم، این رشد اقتصادی بدون نفت ما مثبت ۱.۱ درصد. پارسال هم مثبت بوده، من خیلی امیدوارم و پیش‌بینی‌ها این است که اگر همین حرکت را ادامه دهیم تا پایان سال ان شاءالله به رشد مثبت برسیم؛ پس ما منهای ۲۵ نیستم آقای آمریکا، شما منهای ۲۰ و ۲۵ هستید و این‌ها رقم دوستان شماست منهای ۲۰ و ۲۵، رقم ما در سه ماهه اول امسال منهای ۰.۶ درصد است. این‌ها ملتی هستند که در راس آن کسی است که خودش را رئیس جمهور می‌داند، مداوم هم راست یا دروغ را کنار هم می‌چیند، لااقل نسبت به رشد اقتصادی ایران راست بگویید که بقیه را دروغ می‌گویید. راجع به ماشه هم به دنیا راست بگویید، بگویید که شکست خوردیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه در دو زمینه حرکت ما حرکت بسیار خوبی است اظهار کرد: یک زمینه، تولید است، همانطور که رهبری معظم امسال را سال جهش تولید اعلام کردند حرکت بسیار خوبی در تولید داریم. در زمینه‌های زیرساختی و در زمینه گاز، نفت، پتروشیمی، فولاد، آب، برق، همه این‌ها حرکت بسیار خوبی داریم. هر هفته افتتاح‌ها را می‌بینید و در فردای همین هفته افتتاح‌های بزرگ در بخش خدمات عمومی، بهداشت و درمان و افتتاح بیمارستان‌ها را داریم بنابراین شرایط ما در زمینه تولید خوب است.

وی افزود: در زمینه صادرات در ماه‌های اول دچار مقداری مشکل شدیم که در اسفند پارسال، فروردین، اردیبهشت و تقریبا تا خرداد دچار مشکل بودیم، بحمدالله بعد از خرداد شرایط ما در صادرات گشایش پیدا کرد و امروز وضع صادرات غیرنفتی ما خوب است و شرایط تولید ما هم در تیر و مرداد و در هر دو ماه بسیار خوب است. مخصوصا در صنعت و کشاورزی شرایط خوبی داریم. ان شاءالله که این شرایط را کشاورزان عزیز، کارگران عزیز، مهندسین عزیز و وزارتخانه‌های مربوطه با تلاش خودشان انجام می‌دهند.

روحانی ادامه داد: امروز وزیر نیرو آماری دادند که برای وضع روستا‌ها بسیار خوشحال کننده بود. تا امروز برای هشت میلیون نفر روستایی آب سالم پایدار تامین کردیم که در کل تاریخ ما، از قبل انقلاب و بعد انقلاب آب سالم بهداشتی پایدار کمتر از یک میلیون نفر برای روستا بوده که امروز ۸ میلیون شده یعنی ۸ برابر تاریخ که این کار عظیم و بزرگی است که انجام می‌گیرد. در سدسازی، تصفیه آب، پتروشیمی، گاز، نفت، مسکن، راه و راه‌آهن، بهداشت و درمان، مسأله فضای مجازی و ارتباطات الکترونیکی حرکت بزرگی است.

رئیس جمهور بیان کرد:  در بحث ارتباطات الکترونیکی و فضای مجازی در فضای کرونا می‌بینیم چگونه حرکت می‌کنیم، آموزش ما به خوبی انجام می‌گیرد و خوشحالم که دولت اینترنت را برای دانش‌آموزان مجانی کرد و بسته‌های اینترنتی مجانی در اختیار معلمین و ۷۰۰ هزار معلم قرار داده شد که ان‌شاء الله برای دانشگاه‌ها هم این قدم را برمی‌داریم و اعلام می‌کنیم.

در توزیع عادلانه کالا با مشکل مواجه هستیم

روحانی ادامه داد: در تولید شرایط ما، شرایط قابل قبول است؛ در صادرات ماه‌های اول شرایط ما مشکل بود و الان به سمت شرایط عادی حرکت می‌کنیم. در واردات اشکالاتی داریم که می‌گویم این اشکالات را رفع کنیم و نباید بگذاریم تاجری جنسی را وارد کند و امروز و فردا دنبال بهانه‌جویی باشد تا با نگه داشتن کالای خود در گمرک، قیمت بازار را بالا ببرد و بعد ترخیص کند. گمرک و وزارت اقتصاد و دارایی ما به این‌ها اجازه ندهد و می‌گویم راه‌حل اساسی در این زمینه چیست؟

رئیس جمهور با بیان اینکه در توزیع مشکل داریم اظهار کرد: در شرایط تحریم توزیع گاهی وقت‌ها معادل تأمین کالا است، شما کالا را تأمین یا تولید می‌کنید یا به اندازه کافی وارد می‌شود، ولی به اندازه مصرف است، ولی باز هم قیمت بالا می‌رود. پس معلوم است در سیستم توزیع مشکل داریم؛ البته در دولت دوازدهم اصرار کردم بر اینکه در شرایط تحریم نیاز به وزیر مستقل بازرگانی داریم که ۲۴ ساعت کارش توزیع باشد، دنبال این باشد جنس تأمین و درست توزیع شود که به هر حال نشد و مردم و کشور ضرر کردند که حتماً بازار به مراتب از امروز بهتر بود.

وی گفت: امروز هم در دولت عرض کردم که ان‌شاءالله معاون اول رئیس جمهور بیشترین وقت را در این زمینه و برای هماهنگی‌های لازم برای مسأله توزیع بگذارد. البته  یک ناجوانمردانی و توطئه‌هایی هم است به آن‌ها کاری ندارم. بعضی‌ها هم هستند که سودجو هستند که باید این‌ها را در کنار هم ببینیم. ما سال‌ها است می‌گوییم دلال، رانت، دادگاه، دادگاه علنی و دادگاه مخفی که حل نمی‌شود، چرا حل نمی‌شود؟ چون دنبال راه‌حل اساسی نرفتیم و راه‌حل اساسی یک پایش مستمر است.

روحانی اضافه کرد: باید دولت الکترونیک در این زمینه قدرتمند شود و یک پایش مستمر که از آن وقتی که کالایی تولید تا آن وقتی که مصرف می‌شود. گندم از آن وقتی که کاشت می‌شود تا آن وقتی که وارد نانوایی می‌شود، تمام مراحل را باید پایش کنیم و بدانیم. ما باید در کامپیوتر بزنیم که چقدر گندم تولید شده و این گندم کجا و در کدام سیلو است و امروز از این سیلو کجا رفت، کجا آرد شد و کدام نانوایی رفت. باید کوچکترین اشکال را در این مسیر رفع کنیم، تولید داخلی از روزی که جنسی تولید می‌شود تا مصرف نهایی اگر در انبار است باید بدانیم کجاست. اگر در کارخانه است باید بدانیم چقدر است، اگر کامیون حمل می‌شود باید بدانیم و اگر آمده در مغازه و انبار مغازه باید بدانیم که یک پایش و نظارت مستمر بر واردات، تولید و صادرات داشته باشیم.

رئیس جمهور اظهار کرد: ما اعتراف می‌کنیم که مردم عزیز ایران! در تامین مواد غذایی از لحاظ اصل این مواد، موجودی داریم و در بازار وجود دارد اما قیمت ناعادلانه است، غیرمنصفانه، غلط و نادرست است. چرا مردم در فشار قرار می‌گیرند. باید پایش و نظارت کنیم، باید تعزیرات حکومتی با همه توان در بازار باشد، باید قوه قضائیه بیاید که قوه قضائیه آماده است و اعلام می‌کند من آماده‌ام و بیایم کمک کنم و همه باید بهم کمک و یاری کنیم.

ما در جنگ اقتصادی هستیم نه در تحریم

رئیس جمهور با اشاره به عدم رای اعتماد مجلس به وزیر پیشنهادی صمت، گف: من وزیر معرفی می‌کنم. این حق مجلس است نمی‌توانم ایراد حقوقی و قانونی داشته باشم، خوب دو مرتبه معطل می‌شود. دوباره باید صبر کرده و وزیر تعیین کنیم، اما شرایط ما یک شرایط خاص است ما در شرایط جنگ هستیم بعضی‌ها می‌گویند ما در شرایط تحریم هستیم. این حرف دقیق نیست ما در شرایط تحریم نیستیم، تحریم بودیم، قبلاً در شرایط تحریم بودیم، ما در تحریم نیستیم ما در جنگ اقتصادی هستیم نه در تحریم.

وی در بخش دیگری از سخنرانی خود با اشاره به عادی سازی روابط امارات و رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: متأسفانه برخی از کشور‌های منطقه که مردم‌شان مسلمان و متدین و طرفدار اسلام هستند حاکمانشان نه دین را می‌فهمند نه دِین را می‌فهمند، نه احکام دین را متوجه هستند و نه اجرا می‌کنند نه نسبت به دِین خودشان نسبت به ملت فلسطین و برادرانشان، هم‌زبان‌هایشان. لااقل این‌ها ادعای عربیت می‌کنند. خوب چی شد. عربیت کجا رفت عروبت چه شد. در فلسطین هر روز دارند جنایت بیشتر می‌کنند چطور شما دست دراز کردید به سمت اسرائیل، تمام عواقب وخیمی که پیش بیاید در این منطقه به عهده شماست. شمایی که یک کار بر خلاف مقررات و امنیت منطقه انجام می‌دهید.

روحانی گفت: در این شرایطی که امروز دشمن علیه ما توطئه می‌کند. ما باید همه توان‌مان را بکار ببریم. می‌دانم وزرا، مسئولین، تعزیرات حکومتی و قوه قضائیه همه در تلاش هستند. منتها تلاش را باید مضاعف کنیم و نباید بگذاریم مردم در رنج و فشار قرار بگیرند.

رئیس جمهور ادامه داد: تقریباً نسبت به ۸۵ درصد کارمندان چیزی حدود ۵۰ درصد حقوق‌شان بالا رفته است و کل کارمندان هم اگر آمارش را بخواهیم بدانیم حداقل حقوق کارمندان رسمی ما حدود ۲۶۶ درصد اضافه شده است. مستمری بازنشستگان کشوری نیز در این چند سال ۳۲۷ درصد افزوده شده است، در همین هفته‌ای که گذشت، دولت ۵ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان پاداش بازنشستگی فرهنگیان عزیز را پرداخت کرد. در حد توان‌مان داریم انجام می‌دهیم. برای اینکه در فشار قرار نگیریم. می‌دانیم کارگر‌ها و کارمندان در فشار بیشتر هستند البته مردم عادی هم در فشار هستند بازنشسته‌ها در فشار زیاد هستند و نسبت به آن‌ها داریم تلاش می‌کنیم.

روحانی تاکید کرد: نسبت به نیازمندی‌های خانواده‌های شهدا و بدهکاری‌هایی که داشتیم در این چند ماه ۷ هزار و ۱۲۱ میلیارد تومان در بنیاد شهید برای خانواده‌ها صرف شده است، یا پاداش بازنشستگی بوده یا معوقات حقوق جانبازان بوده و یا مطالبات درمان و دانشگاه‌ها بوده است، بیش از ۷ هزار میلیارد تومان برای این خانواده‌ها پرداخت کردیم.

رئیس جمهور گفت: حدود ۳ هزار میلیارد تومان برای پاسخ به مطالبات پرستاران پرداخت شده است، این نیست که مردم فکر کنند که ما دست روی دست گذاشتیم و کسی فکر نکند که بگوید آقا این قیمت‌ها بالا رفت چرا به فکر ما نیستید؛ ما در حد توانمان نسبت به حقوق کارگران و کارمندان و مستمری‌بگیران در همه این زمینه‌ها تلاش می‌کنیم. دیدیم که نسبت به همسان‌سازی حقوق بازنشسته‌ها و شاغلین یک قدم خوبی در تأمین اجتماعی برداشته شد که قدم بسیار مهمی بود و دولت ۳۲ هزار میلیارد تومان سهام را واگذار کرد برای اینکه سهام انجام بگیرد.

وی ادامه داد: امروز هم در جلسه دولت بحث خواهد شد برای کار‌هایی که باید برای بقیه انجام بگیرد برای همسان‌سازی بازنشستگان لشکری و کشوری این کار امروز انجام بگیرد.

رئیس جمهور با اشاه به خرید گندم خاطرنشان کرد: در مسئله گندم همیشه تلاش ما این بوده که پول گندم کار‌ها و مطالبات آن‌ها را به موقع بدهیم که مشوق آن‌ها برای سال آینده باشد و بدانند که اگر گندم کاشتند به موقع خریداری می‌شود و به موقع قیمت داده می‌شود و به موقع طلب آن‌ها پرداخت می‌شود.

روحانی تاکید کرد: در هفته گذشته ۱۰۰۰ میلیارد تومان دولت برای خرید تضمینی گندم پرداخت کرده و مجموعاً ۴ درصد بدهکار است یعنی الان در شهریور هستیم بدهکاری ما به گندمکاران ۴ درصد است همیشه وقتی شهریور می‌آمدیم ۴۰، ۵۰ درصد بدهکار بودیم و به تدریج پرداخت می‌کردیم.

نگذاریم برای سختی ملت ایران لبخند در چهره آمریکایی‌ها پدیدار شود

رئیس جمهور تصریح کرد: همیشه دست به دست هم دهیم و یک توزیع عادلانه‌ای را در کشور داشته باشیم، یک پایش مستمری داشته باشیم و نگذاریم برای سختی ملت ایران لبخند در چهره آمریکایی‌ها پدیدار شود و بگذاریم آن‌ها همیشه عصبانی باشند از اینکه ملت و دولت ما پیروز است و ان‌شاء الله این پیروزی تا پیروزی ملت ایران در همه صحنه‌ها ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱۰۳
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
ولی من فکر میکنم فشاری که به مردم توسط این دولت بی مسوولیت وارد میشه از فشارهای سال۵۹سختره آقای رییس جمهور ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
اقتصاد جیب خالی مردمه و با اعداد و ارقام روی کاغذ جیب ما پر نمیشه ، جناب روحانی با محاسبات کاغذی خودتو خسته نکن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
یعنی از هفته دیگه همه چیز ارزون میشه و دلار میشه 1000تومان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
اون دفعه هم گفت گشایش اقتصادی ولی خبری نشد
پاسخ ها
Mohsen
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
الکی میگه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
اون دفعه هم گفت گشایش اقتصادی ولی خبری نشد
دیگه حنات رنگی نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
اون دفعه هم گفت گشایش اقتصادی !!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
میخواهی دلار را به 50000تومان برسانی .نمیدانم واقعا شرمنده نیستی از این جماعت که روز بروز محتاج نان شب شان میشوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
خدا به بخیر کنه
عجب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
مکن ای شنبه طلوع.....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
عجب
فرهاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
با سلام
هفته آینده هر ریال ایرانی 27000 دلار آمریکا ارزش پیدا می کند
پیروزی ارزی ایران بر آمریکا مبارک
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
خدا رحم بکنه بازم گشایش جدید در راه داریم
ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
هفته اینده یعنی جمعه صبح
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
باز هم گشایش باز پیروزی ...... یا خدا کمک کن
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
.اقای روحانی از باد هوا دست اورد تراشی ممنوع. مسولیت تحمیل وضعیت جنگی بر ملت ایران باکیست الکی الکی حلوا حلوا هم نکنید
بالاترازفرهاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
اگر آقای روحانی خبر مسرت بخشش این خبر هست که هفته بعد رای دادگاه لاهه بر علیه آمریکا صادر خواهد شد این خبر را من قبلا به مردم اعلام کردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
میدونید چیه تو جمنگ اقتصادی مردم بیشترین ضربه رو میخورن چون این آقایون حتی حاضر نیستند از حقوقی که میگیرن کم کنند اما به حقوق کارمند و کارگر میرسه پول نداریم...براخودشون صد میلیون هم بگیرن پول هست اما برای کارمند و کارگر 500هزارتومن هم نیست...
اخر.خطیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
بدبختمون.کردی.به.خاک.سیاه.نشوندیمون
پیرمون.کردی.کرایه.خونمون.نمیتونیم.بدیم
شرمنده.زن.بچمون.کردی
شب.گشنه.میخوابیم.پیروزیم.دلت.خوشه
امام.زمان.چرا.نمیایی.خسته.شدیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
خدا به خیر کنه هفته اینده رو
فخاری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
از ماست که بر ماست
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
نتیجه فراری دادن نخبه ها ومیدان ندادن به جوانها همینه!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
اقای روحانی خسته نباشی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
تادیروز میگفت به اقتصاد فرمایشی معتقد نیستم. قیمترا فقط عرضه وتقاضا مشخص میکند. حالا چی میگه.درمورد قیمت خودرو بازم معتقدس که عرضه وتقاضا حاکم برقیمتس نه فرمایش ونظارت
حیدرملکشاهی
|
United States
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است اگه اینقدروضع مملکت خوبه چراما دیگه رسیدیم بجایی که نان خشکوبااب تلیت میکنیم چراتوان اوردن عروسمون نداریم چراتوان پرداخت اجاره خونه و اقساط بانکونداریم بجای دلسوزی براامریکا فکری بحال مابدبختها که روی گنج نشستیم بکنیدمردم متوجه منظورتون نمیشن به مابگیدهدف چیه تابفهمیم ارزش مقاومت داره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
اگه حقیقت داشته باشه ماهی 30 هزارتومن تااخر عمرم صدقه میدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
ایران وضعش وخیم است این را از قیمت برنج و حبوبات هم میشود فهمید حقوق معلم و کارمند اضاف کردی اونکه بیکاره چی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
بدبخت ترین آدم ها اونان که به جای گرفتن حق خودشون از حقوق نصفه و نیمه دیگران ناراحتن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
این حرف ها هم مثل گشایش اقتصادی شماست فعلا شما راحتید وتمام سختی هارا برملت تحمیل کرده اید به عمل کاربرآید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
یا حضرت عباس
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
این دو روز را دعا میکنم به خیر بگذرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
قراره تانک از رومون رد شه
بخیر بگذره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
جناب رئیس جمهور قیمتهای غیر منصفانه نتیجه چراغ سبز شما به گرانفروشان ، محتکران و رانت بازان و اختلاسگران محترم و آبرومند است.
ممد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
اول باید مردم نفرین شوند. زیرا آنها با رای خود اینها را انتخاب کردند.
پاسخ ها
حمید
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
مملی گل گفتی. از ماست که بر ماست. انگاری توی یک اتوبوس ۴۰ نفره ای از مشهد به تهران. ۵۰ کیلومتر آخر بفهمی راننده رانندگی بلد نیست و گواهینامه نداره. شانسی نه تصادف کردیم نه چپ.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
مگه قبلش خوب بوده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
اونایی که تایید کردن و جزو کاندیدا قرارش دادن مقصرن، از فیلتر نظارتی عبور کرده بود و جزو کاندیداها معرفی شد، پس مردم مقصر نیستند
دریاچه بختگان خشک
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
حالا سال ۱۴۰۰ شما انتخاب کنین ببینیم اونایی ک شما انتخاب میکنین چ‌گلی ب سر مردم میزنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
متاسفانه هر حرفی که روحانی زده عکسش شده. خدا به داد مردم برسه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
خدا رحم کنه دیگه چه خوابی برامون داره
زینب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
شاید کلیدارو پیداکرده
زینب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
خدایا معلوم نیس شنبه دیگه چی میخاد سرمون بیاد خدایا ازت میخام من زنده نباشم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
باامریکا واقعی نهایت می جنگیم....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
اللهم عجل لولیک الفرج اللهم عجل لولیک الفرج اللهم عجل لولیک الفرج اللهم عجل لولیک الفرج اللهم عجل لولیک الفرج اللهم عجل لولیک الفرج اللهم عجل لولیک الفرج اللهم عجل لولیک الفرج اللهم عجل لولیک الفرج اللهم عجل لولیک الفرج اللهم عجل لولیک الفرج اللهم عجل لولیک الفرج
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
آخه توی کاخ نشین چی از درد مردم میفهمی.......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
نکنه صبح تخم مرغ رو میخوای دونه ای ۳ تومن کنی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
مملکتو به چه وضعی انداختی
Mohsen
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
خدایا میشه سال۱۴۰۰ زودتر بیاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
نظرات مردمی را بگذارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
روحانی تو توهم پیروزی گیر کرده !!!
اقتصاد از هم پاشیده اوضاع اجتماعی از هم گسیخته است در وضعیت فاجعه هستیم هر لحظه امکان بنیان کشور نابود بشه ! ایشون باز دارن از پیروزی صحبت می کنند !!!؟؟؟
پیروزی در میدان جنگ شرافتمندانه بدست میاد نه صبر و کرنش ذلت بار در برابر تحریم !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
تا حرف میزنه بورس میریزه عامو حرف نزن نزن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
چه خبر است؟! چه خبر شده؟! توی این چهل سال اینجوری نگفته ایم که روز پیروزی ملت ایران و شکست آمریکاست. فردا چه خبر است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
فردا یه بدبختی وتورم 500 درصدی برای مردم
تهامی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
خودت گفتی من سرهنگ نیستم من حقوقدانم
این چه مدیریتی که داری مرد
والا کشور دست نظامی ها باشه بهتره یه جو غیرت دارن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
چقدر با این حرف رای جمع کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
گوشه ای از صحبت روحانی (از خداوند شفای عاجل برای همه جانبازان و برای آزادگان، سربلندی طلب می‌کنیم.) بنده یک جانباز 5 درصد لیسانس بیکار هستم ضمنا" مستاجر هستم امروز بنده نه به شفای عاجل نیاز دارم نه با شکم گرسنه جیب خالی سربلند میشوم اکنون من به نان و رفاه نیاز دارم که آنهم بخاطر بی کفایتی ضعف مدیریت شما و امسال شما ندارم خداوند بجای شفای عاجل بنده شر شما ها را از سر ما کم کنه
پاسخ ها
حمید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
چه ربطی داره اخوی بنده دیپلم هستم آزاده و جانبازم خانه ندارم. از خدا سلامتی برای همه خواهانم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
جانباز5درصد یعنی صدای ترکش را شنیدی؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
ایشون دارن میگن به رفاه نیاز دارم این حق رو میخان از بی عدالت به کجا شکایت کنن منظورشون اینه جناب حمید.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
اقا حمید برادر من یا شما به طرفداری از دولت روحانی دروغ میگی که آزاده ای یا ازمن بدتر بی کسی وکاری بنده با پنجاه و دو سال سن دو بچه محصل جیب خالی وقتی بچه من به کمترین ها قانع است ولی من نمیتوانم آن کمترین را برایش فراهم کنم از فرزندم خجالت میکشم و هزاران بار آرزو ی مرگ میکنم مگر اینکه شما خیلی بی عار باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
یه کاری بکن مثلا نماینده یه کشور هشتاد ملیونی مسلمانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
آقای روحانی حرف با عمل خیلی تفاوت داره شما چهار ساله که میگین قیمتها ناعادلانه است باید تعدیل بشه پس کو؟ چرا هر روز گرونتر از دیروز مواد غذایی که نیاز رورانه و اساسی مردمه چرا باید هفته ای و روزانه گران بشه؟ اکثر مردم به
قیمت خودرو و مسکن زیاد توجه نمیکنن هر چقدر هم گران بشه پولشو ندارن که بخرن ولی خداوکیلی لااقل مواد غذایی رو اجازه ندید گرانتر بشه که با جان و سلامتی مردم در ارتباطه اون روز در خبر ها میخوندم که خرید لبنیات توسط مردم به شدت کاهش پیدا کرده چون خیلی گران شده این یعنی دچار بیماری های کمبود کلسیم در بدن و پوکی استخوان خواهشا نظارت کنیدحداقل مواد غذایی گران نشه هر چی میخواد گرون بشه بشه ولی مواد غذایی نه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
آره تبریک هم که گفتی بخدا اعصابمان را خورد کردی آقای پیروز دلار۲۷۵۰۰امروز شده چی میگی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
شنبه و یکشنبه چی میخواد بشه خدا به داد ملت برسه. وقتی این تبریک بگه معلومه چیه.
علی*
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
خب هنوز جشن پیروزی مونده .. خدا بخیر کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
يعنى هفته اينده شنبه يكشنبه دلار از ٢٧ هزار تومان هم بالاتر ميرود ؟
آيا كترينك كابينه هم در زمينه تامين و خريد مواد غذايى با مشكل قيمت هاى غيرمنصفانه مواجه هستيد ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
-آیا شما با حقوق 3میلیون تو این زمانه میتونی بخندی لظفا فقط فکرشو بکن
ناشناس
|
Switzerland
|
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
باز هم از نظر ایشان گل و بلبل است ،همه چیز خوب است ، اشکالاتی در تامین خوراکی مردم وجود دارد ،خب جنگ است ، هشت سال جنگ تحمیلی اینطوری نبود از نظر مواد غذایی
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
با توجه به تجربه این 7 سال و برعکس شدن همه حرفهای این آقا فکر کنم هفته دیگه اتفاقات بدی بیافته...
خدایا خودت رحم کن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
متاسف
مهدی
|
United States
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
خیلی زحمت کشیدی این را فهمیدی!! جالب هر چی که رئیس دولت می گه بعد با همون غربی ها بویژه آمریکا فشار را بیشتر می کنه! مثل تحریم تسلیحاتی، حالا با گفتم این جملات فشار غرب را متوجه معیشت مردم کرد. خدایا خودت کمک کن
ناشناس
|
United States
|
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
خیلی زحمت کشیدی این را فهمیدی!!
حکمت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
سنگربگیریدشنبه ویک شنبه خبر بدی درپیش است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
داداش تو کلا اعتراف نکن
Ehsan
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
خدا رحم کنه...بریم خودمونو اماده هرگونه فاجعه بکنیم
عبدالرحیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
آقای روحانی میشه خواهش کنم که اصلاً لازم نیست راهکار بدید
ما راضی نیستیم شما اینقدر تو زحمت بیافتید.
سید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
شتردرخواب بیند پنبه دانه !!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
والا ماشکستی ندیدیم فقط تحریم هادی یم وگرونی روزانه کجاش شما امریگاه شکست دادین نشانه شکست پیروزی مگه کو نتیجه شکسته بگین تاما هم بدونيم
محمد
|
Canada
|
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
خدایا به داد مردم ایران برس.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
خسته شدیم دیگه از این شرایط بد اقتصادی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
هر روز 10 درصد گرونی

270*10 میشه 2700 درصد می دونین یعنی چی ؟!
اعتراف می کنی ؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
فقط اعتراف میکنی

چه کاری برای برطرف شدن این مشکلات بلدی بجز خنده
دزفولی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
مملکت را گل و بوستان کرده ای اما ...........
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
معلمان حقوقشان کم و رتبه بندی برایشان اجرا نشده،پیگیر باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
انشاالله ‌اما‌به‌وعده‌های‌که‌دادی‌عمل‌کن
علی اصغر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
یه کم زود نیست فهمیدی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
عجب!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
نه عجب اعتراف کردی آره هفته آینده همین حرفتون یادتون بمونه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
چیزی برای مردم گذاشتی نه نان نه خوراک نه پوشاک نه سرگرمی نه دارو نه درمان و خیلی نه نه نه های دیگه خودتو وزرا وهیات دولت هم که ماشاالله همه روز ب روز خندان تر وشاد تر،به اهدافتون رسیدین تو این 8سال،ان شاالله ظهور امام زمان عج به این زودی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
وقتی تیتر خبر رو دیدم دلم هوررررری ریخت پایین. کلا وقتی این آدم حرف میزنه همه چیز به هم میریزه . نمیدونم چرا حال خوندن حرفاشو ندارم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
جناب رئیس جمهور شما فعلا قیمت ارز و طلا و سکه رو کنترل کن . بعد دم از رشد اقتصادی و جهش تولید و رونق اقتصادی بزن !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
پرايد رسيد به 110ميليون وسكه 13ميليون.......
كجايي دقيقا كجايي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
خدا رو شکر تحریم ها رفع شد. ولی یادتان هست که قرار بود سایه جنگ رو از سر مردم بردارید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
#تورم خفه کننده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
شما خودت رو ناراحت نکن فریدون جان
البته ببخشید که اندکی مایه ناراحتی و به فکر رفتن شما عالی جناب مملکت شده این وضعیت اسف بار ما

خدا باعث و بانی این وضعیت را هزاران بار لعن و نفرین کند

هزاران باااااااااااااااااااااار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
فقط منتظر قیامت هستم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
ببینید لفظ مقدس عدالتو اززبان چه کسانی میشنویم.حقوقدانیکه فقط برای خود ودوستانش حق حقوق قائله
پاسخ ها
ا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
حقوقدان؟!
y
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
صبح بخیر آقای رییس جمهور دیر از خواب بیدار شدی؟ خدا به خیر کنه هفته بعدی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
گرانی تورم و بحران عمدی بوجود نیاوردیدهمه چیز درست میشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
آفرین اونوقت به چه قیمتی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
پس برعکسش اتفاق میفته ،همینطور که تا الان هرچی گفته برعکس شده.خدا به همه رحم کنه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
گرانی وترم تعمدی راه چاره ندارد
ایجاد بیکاری و رکود عمدی همینطور
چرا برای رسیدن به اهداف سیاسی وجناحی خودتان به مردم فشار میاورید
#گرانی عمدی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر