کد خبر: ۷۵۷۴۹۷۰
گروه : سیاسی » دولت
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳
۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳
کد خبر : ۷۵۷۴۹۷۰
گروه : سیاسی » دولت
روحانی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا:

ترور شهید فخری‌زاده را پاسخ می‌دهیم/ کارت شناسایی برای استفاده از وسایل نقلیه الزامی است

رئیس جمهور گفت: ما در زمان مناسب ترور شهید فخری‌زاده را پاسخ خواهیم داد.

به گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار کرد: مردم کشور ما و مردم جهان در جریان یک اقدام تروریستی بودند که دشمنان ایران علیه یک پژوهشگر و دانشمند ایرانی که ماه‌های اخیر وقت خود را صرف کرونا و پژوهش و ساخت کیت‌ها در این زمینه اختصاص داده بود و برای خودکفایی کشور در دارو و تجهیزات، بخش پژوهشی در وزارت دفاع که ایشان مسئول آن بود، کار زیادی را انجام دادند و این بخش توانست بخشی از نیاز‌های مردم را در زمینه مقابله با کرونا این بخش تولید کرده و در اختیار ما قرار دهد.

رئیس جمهور گفت: این ترور وحشیانه نشان می‌دهد که دشمنان ما در هفته‌های پراضطرابی هستند، هفته‌هایی که احساس می‌کنند دوران فشار آن‌ها کم می‌شود و شرایط جهانی تغییر می‌کند و برای آن‌ها این چند هفته مهم است که حداکثر استفاده را از این روز‌ها ببرند تا هم بتوانند شرایط نامطمئنی را در منطقه به وجود بیاورند و هم توجهات جهانی از ترور و ارعابی که در مناطق اشغالی این روز‌ها به وجود آورده بودند، به مشکلات و مسائل دیگر معطوف شود.

وی یادآورشد: همه اتاق‌های فکر و همه دشمنان ایران به خوبی بدانند ملت ایران و مسئولان کشور شجاع‌تر و غیورتر از آن هستند که این اقدام جنایتکارانه را بی‌پاسخ بگذارند. به موقع و مناسب، مسئولین مربوطه پاسخ این جنایت را خواهند داد.

روحانی افزود: ملت ایران هوشمندتر و حکیم‌تر از آنند که در دام توطئه صهیونیست‌ها بیفتند. آن‌ها در فکر ایجاد یک آشوب و بلوا هستند. بدانند ما دست آن‌ها را از پیش خواندیم و آن‌ها موفق نخواهند شد به اهداف خبیثانه خودشان دست پیدا کنند.

رئیس دولت تدبیر و امید افزود: هم رژیم صهیونیستی و هم آن‌ها که ضد ایران هستند، بدانند مسیر توسعه کشور و مسیر تحقیقات کشور با سرعت ادامه خواهد یافت و با از دست رفتن شهید فخری‌زاده، فخری زاده‌های فراوان کمر همت خواهند بست و در این صحنه وجود او که الان در جمع ما نیست جبران خواهند کرد.

محدودیت راهکار اصلی نیست

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنانش ضمن قدردانی از مردم برای همراهی در اجرای محدودیت‌های کرونایی در هفته اخیر گفت: البته ما به خوبی می‌دانیم که محدودیت راهکار اصلی نیست، محدودیت یک علامت و یک هشدار بزرگ است و پشت سر آن باید اقدامات زیادی انجام گیرد تا ما به هدف برسیم.

روحانی افزود: از اوایل آبان محدودیت‌های کرونایی ابتدا در ۴۳ شهرستان سپس در ۴۶ شهرستان آغاز شد که الحمدالله نتایج این محدودیت‌ها در آمار امروز نمایان بود که بسیار تاثیرگذار و موثر بوده است. همچنین از اول آذر در ۱۵۰ شهری که در آن‌ها اعمال محدودیت شدید صورت گرفت در آن شهر‌ها هم ما علائم مثبت را بعد از یک هفته مشاهده می‌کنیم و امیدواریم تا پایان هفته جاری شاهد تحولات مثبت بیشتری باشیم.

وی عنوان کرد: علاقه ما این است که با همکاری مردم مخصوصاً در این هفته شهر‌های قرمز به شرایط نارنجی یا شرایط زرد برگردند که تا هم مردم بتوانند فعالیت اقتصادی داشته باشند و هم ما بتوانیم این بیماری را به خوبی کنترل کنیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه همه مردم ما می‌دانند راه‌حل اصلی برای مبارزه با این بیماری، تغییر رفتار اجتماعی مردم است، اظهار داشت: مردم عزیز ما باید سبک زندگی‌شان را تغییر دهند، فاصله اجتماعی را مراعات کنند، در تجمعات شرکت نکنند و تردد‌ها را به حداقل ضروری برسانند تا ما در این شرایط بتوانیم به نقطه مطلوب در مقابله با این بیماری برسیم.

روحانی با تاکید بر لزوم ارائه آموزش‌های لازم به مردم گفت: هنوز آموزش ما به طور دقیق و ملموس برای همه مردم توضیح داده نشده است که بتوانند به‌راحتی این علائم را دریافت کنند.

وی خاطرنشان کرد: مردم ما باید در شرایطی که در آن قرار داریم اصل را بر این بگذارند که سرماخوردگی را هم به حساب کرونا بگذارند و مراقبت‌ها و مواظبت‌ها را شروع کنند، به پزشک مربوطه مراجعه‌کنند، خودشان را قرنطینه کنند. مخصوصا در هفته‌های اخیر متخصصین ما نکاتی را مورد توجه قرار دادند و تاکید کردند که فضای بسته یکی از عوامل مهم شیوع این بیماری است.

رئیس جمهور، مسئله دوم را کادر درمان و آمادگی و تجهیزات کادر درمانی عنوان کرد و گفت: وزارت بهداشت و درمان هم همه تلاش خود را خواهد انجام داد تا تسهیلات بیشتری برای کادر درمان فراهم کند. کادر درمان که به طور طبیعی بعد از ۹ ماه خسته شده اند برای اینکه بتوانند به خوبی مراقبت‌های لازم را انجام دهند، باید تجهیزات در اختیار داشته باشند.


  • بیشتر بخوانید

چرا موساد سازنده واکسن ایرانی کرونا را ترور کرد؟


روحانی عنوان کرد: با اشاره به شرایط فصل سرد زمستان و حضور مردم در جمع‌های خانوادگی در فاصله‌های غیر استاندارد گفت: به همین دلیل ما در شرایط قرمز برای شهر‌های قرمز، اجتماع و جلسات بالای ۱۵ نفر را ممنوع کردیم و حتی خودمان در ستاد ملی کرونا بخشی در این سالن و بخشی در سالن دیگر هستند برای اینکه ما بتوانیم پروتکل‌ها را به خوبی اجرا و پیاده کنیم.

رئیس دولت دوازدهم با اشاره به آماده بودن ۱۴۸ هزار تخت بیمارستانی در کشور گفت: ما تا الان ۱۴۸ هزار تخت نداشتیم. در دولت یازدهم همه تخت‌ها چه دولتی و چه غیر دولتی با هم ۹۰ هزار تخت بود که ۴۰ هزار تخت چندان قابل استفاده نبود و بازسازی شده است.

وی خاطرنشان کرد: امروز به نقطه مطلوب رسیده ایم و آی سی یو‌های مجهز داریم و اعلام شد در این دوره ۸، ۹ ماهه کرونا، حدود دو هزار و ۱۸۷ تخت آی سی یو اضافه شده است و این رقم بسیار مهمی است.

روحانی با بیان اینکه تجهیزات درمانی و کادر درمان همه به صحنه آمده اند، گفت: ما ۴ هزار تختی آی سی یو داشتیم و کودک و روز‌های ناچار بودیم آن را به ۵ هزار تخت برسانیم، اما امروز تخت به اندازه کافی داریم و کار گسترده‌ای نسبت به این تجهیزات انجام گرفته است.

رئیس جمهور در عین حال شیوه کار را مسئله مهمی در مقابله با کرونا دانست و گفت: این تعطیلات یک هفته ۲ هفته، کمتر یا بیشتر، نارنجی یا قرمز تمام می‌شود، اما همه کار‌های اصلی باید باقی بماند و این گونه نباشد وقتی ۱۵ روز تمام شد بگویم حالا به زندگی عادی خود برگردیم. زندگی تا پایان سال عادی نیست ممکن است ماه‌های نخست سال آینده هم عادی نباشد تا واکسن و درمان قطعی برسد و تا شرایط مطمئن هنوز خیلی فاصله داریم.

وی اضافه کرد: مهم این است که بتوانیم آزمایش‌ها را توسعه و گسترش دهیم. تعداد آزمایش ۲۵ تا ۴۰ هزار بود که اکنون به صد هزار رسیده و در ماه‌های بعد به ۱۲۰ هزار خواهد رسید و باید به یک نقطه‌ای باید برسیم تا کاملاً مطمئن شویم، مردم را کنترل می‌کنیم.

روحانی آزمایش کرونا را قدم اول دانست و گفت: غربالگری درست از طریق این آزمایش انجام می‌شود پس از آن مرحله ردیابی است افرادی که با فرد مبتلا در تماس بودند را ردیابی می‌کنیم و با خود مبتلا که باید دوران قرنطینه را سپری کند هم در ارتباط خواهیم بود که کجاست و چه میکند.

رئیس جمهور ادامه داد: امروز از طریق فضای مجازی و سامانه‌های ایجاد شده به خوبی می‌توانیم بسیار از این افراد را کنترل کنیم. البته خواهش ما این است خود این مردم برای حفظ سلامتی خود و خانواده و اقوام و دوستان شان مراعات کنند؛ در عین حال حاکمیت هم با همه توان در این زمینه کمک خواهد کرد.

همه باید در عبور از مرز‌ها مراقبت کنند

رئیس جمهوری با اشاره به وضعیت تردد‌ها در شبکه حمل و نقل اظهار کرد: وضعیت در شبکه حمل و نقل تا هفته‌های قبل شرایط مطلوبی نداشت و افراد مبتلا سوار وسایل نقلیه عمومی می‌شدند. امروز با استفاده از کارت شناسایی و سامانه فعال در عرض چند ثانیه می‌توانیم فرد مبتلا را کنترل کرده و او را برگردانیم. همانطور که اعلام شده بود افراد بسیاری سوار قطار و هواپیما شده بودند و بعد مشخص شد کرونای آنان مثبت است و برگشت داده شدند.

رئیس دولت دوازدهم با تاکید بر لزوم مراقبت از مرز‌ها گفت: همه باید در عبور از مرز‌ها مراقبت کنند. نمی‌دانیم در مرزهایمان با دیگر کشور‌ها چه خبر است و وضعیت ویروس کرونا در آن طرف مرز‌های ما به چه صورت است بنابراین باید مرز‌ها را کنترل کنیم و مطمئن باشیم افرادی که ورود و خروج دارند مشکلی ندارند و اگر مبتلا هستند، باید قرنطینه شوند.

روحانی با اشاره به تلاش‌ها و اقدامات دولت برای تامین دارو و تجهیزات مورد نیاز مقابله با کرونا گفت: در این زمینه سفارش لازم به کشور‌های خارجی داده شده و در داخل هم برای ساخت آن تلاش می‌کنند.

وی یادآورشد: اخیرا دکتر نمکی موردی با فوریت نوشته بود، به بانک مرکزی دستور دادم از هر کجا لازم است این پول پرداخت شود. این مسئله برای ما بسیار حائز اهمیت است که به موقع واکسن مورد تایید در کشوری آماده شد بتوانیم در حد دوز مورد نیاز ۳۰ میلیون، یا ۴۰ میلیون، به کشور برسانیم. البته در داخل همه تلاش خود را ادامه می‌دهیم و امیدواریم به نتیجه مطلوب برسیم.

رئیس جمهور برخورد قاطع با متخلفان کرونایی را از اصولی عنوان کرد که تا پایان این بیماری باید ادامه یابد و گفت: این ربطی به ۱۵ روز ندارد و طبق مصوبات چه جریمه‌ای چه غیرجریمه‌ای، باید برخورد شود. امروز مصوبه‌ای برای ارائه خدمت به افرادی تصویب شد که کارت به همراه ندارند و شماره شناسه ملی آن‌ها مشخص نیست.

وی ادامه داد: در هفته‌های اخیر با جدیت بیشتری از سوی نیروی انتظامی، بسیج، سایر ضابطین، اتحادیه، آنانی که حق نظارت دارند و تعزیرات همه با جدیت فعال شدند و این فعالیت باید تا پایان کار ادامه داشته باشد.

رئیس دولت دوازدهم با بیان اینکه دولت از طریق ارقام بلاعوض و تسهیلات نسبت به گروه‌های آسیب پذیر در حد توان خود کمک کرده و کمک خواهد کرد، گفت: دولت به گروه‌های آسیب پذیر از حیث بهداشتی هم کمک و به افراد سن بالا و یا با بیماری‌های زمینه‌ای یاری خواهد کرد.

روحانی ادامه داد: طبق مطالعات انجام شده دلیل موفقیت در کشور‌های با شرایط کرونا، انضباط خوب مردم برای اجرای دستورالعمل‌ها ، پایش گسترده و تست‌ها و اعمال محدودیت و برخورد بسیار شدید با افراد متخلف است. راه هم همین است البته آنان در سالیان گذشته تجربیاتی از بیماری‌هایی مانند سارس داشتند که در مقابله با ویروس کرونا هم موثر بوده است.

رئیس جمهور با بیان اینکه راهی جز اجرای دستورالعمل‌ها و بالابردن مراقبت‌ها وجود ندارد، گفت: وقتی دوران دو هفته‌ای با عنوان قرمز، نارنجی و زرد تمام می‌شود، باز هم استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی الزامیست. الکترونیکی کردن خدمات دولت در حد امکان هم ضروری است.

به گفته رئیس دولت تدبیر و امید، نظارت شدید بر اجرای دستورالعمل‌ها در آن شرایط هم ادامه دارد و باید بین مسئولین مختلف تقسیم کار شود.

روحانی در پایان با تاکید مجدد بر رعایت اصول اصول مد نظر وزارت بهداشت، قرارگاه و ستاد مقابله با کرونا و قدردانی از همراهی و همکاری مردم گفت: امروز هم که آمار را اعلام کردند همه آمار‌ها بالای ۹۰ درصد و حتی برخی موارد ۱۰۰ درصد بوده است و در مواقعی که رعایت خیلی کم بود، آمار ۸۰ و چند درصد اعلام شده است؛ در این شرایط باید با مراقبت بیشتر شاهد نتایج خوب برای سلامت مردم باشیم.

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۵۱
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
ترور شهید فخری زاده را پاسخ میدهیم علی برکت الله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
هیچ انتقامی در کار نخواهد بود انتقام قبلی رو هم دیدیم هیچ آمریکایی کشته نشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
این دولت ناتوان ترین دولت ایران بود حتی از قجری ها هم ناتوان تر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
این هم از امنیت وقتی میان توی روز روشن دانشمند مهم کشور را شهید می کنند وای به حال دیگران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
انتقام از مردم نگیری
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
ما را به خیر تو امیدی نیست شر مرسان!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
ماشالله قیمت ها از فردا انتقام میگیرن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
سلبریتی های درپیتی دوزاری اگر این ترور را محکوم کنند ویزای اروپا وامریکاشون با مشکل روبرو میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
با سلام. لطفا صحبت‌های بسیار مهم و دست اول امروز(99/09/08) دکتر فریدون عباسی در برنامه تهران بیست شبکه پنج را یک هفته به عنوان تیتر یک سایت قرار دهید. عجیب که هنوز آن را قرار نداده‌اید. به ده‌ها مساله درباره برجام و شهید فخری‌زاده که تاکنون گفته نشده بود، بهترین پاسخ‌ها و تبیین‌ها داده شد. حرف‌های این دانشمند عزیز از ده‌ها مقاله تحلیلی بهتر بود.
جابر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
اگر نگران فرزندانتون تو آمریکا نیستید پاسخ خون ریخته شده دانشمند و فرزند ایران بدهید مردم هم لباس رزم برتن می کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
ته دموکراسی امریکایی ها این میشه
دموکراسی که لیبرال های ایرانی ارزوشو دارن
امینی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
مردم منتظر عکس العمل شما در مقابل دشمن هستند.
بسم الله
رضا
|
Germany
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
حتما با مذاکره برد برد پاسخ می خوای بدی.
انتظار تا انتقام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
اون مقامی که دستور داد تا شهید فخری زاده با تیم آژانس ملاقات کنه و در جلسه حضور داشته باشه باید در محکمه عدل الهی محاکمه شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
فرض میکنیم همین الان پاسخ دادید, فردا میزنن یکی دیگرو شهید میکنن پس اون چی میشه؟ لطفا به فکر امنیت کشور باشید ما امنیت کافی نداریم."پیشگیری_بهتر_از_درمان_است"
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
نه ترسو جان وقتی جواب ندی جدی میشن بازم میزنن وگرنه تو یه چک به من بزن من دندونات رو تو دهنت خرد کنم دیگه جرات نمیکنی ولی اگه بگم بعدا حالتو میگیرم دوباره یه چک دیگه اون ور گوشم میزنی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
فقط با انتقام پیشگیری انجام می شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
آخرین نفری که از مسئولین ارشد نظام پیام داد رئیس جمهور بود . چرا ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
باز هم وعده ی الکی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
این داغ دانشمندان و مخهای دفاعی واقعا سنگین انسانهای با ارزش که همه وقتشون وقف مردم واقعا سخته .... انتقام ولی درست و هوشمندانه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
همان طور که ترور سردار سلیمانی را با زدن سوله های خالی جواب دادید این هم جواب بدهید....
امیر‌علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
ماشاالله...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
چند ذوز دیگه دولت عزیز یه گل می کاره که هم عابرومون را می بره هم مجبورمون می کنه بی خیال قضیه بشیم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
مذاکرات شما=شهادت هسته ای
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
دروغ پشت دروغ
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
فخری زاده داغت خیلی سنگین هست .جواب دندان شکن به یهودیها بدیت تا موجودیتمون حفظ بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
بزنید نصف کنید این اسرائیل
Ali
|
France
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
جالبه رفتین توافق برجامو انجا دادید
چی دادین ؟صنعت هسته ای رو
چی گرفتین ؟ هیچی
تازه تحریما بیشترم شد
راه های دورزدن تحرمارو هم گفتین
اسامی تمام دانشمندامونم گفتین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
منتظر پاسخ شما هستیم.
سامانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
کنتور که نمی اندازه
پاسخ ها
مهرداد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
واقعا......
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
فقط انتقام از اسرائیل ما را راضی میکند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
همانطور که پاسخ گرانی ها رابه مردم دادی!!؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
عمل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
چرا دیروز پیام ندادید؟
پاسخ ها
محمد ت
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
دیروز جمعه بود و تازه داشت از خواب بیدار می شد تا سر و صورتش را بشوید ترور انجام شده بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
ایشون تو خواب ناز عصر جمعه بوده یا داشته جوج میزده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
درود بر رئیس جمهور روحانی و خدا مهندس فخری زاده را بیامرزه ولی در حالت کلی باید با آمریکا مذاکره کرد چون زنده گان به زندگی نیاز دارند و تحت فشار تحریم ها دیگر نمی توان تا آورد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
چرا مسئولین درمقابل تروریست ها کوتاهی می کنند بایستی در همان دقایق اول اسراییل را موشک باران می کردند تا کی ما بتید کوتاه بیاییم وممشات کنیم پذیر ش ذلت تا کی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
محدودیت خیلی هم خوبه بفرمایید پس چطو میخاستین مهارش کنین آخه بایس کل کشور تعطیل میشد ایی محدودیتهای مزخرف جواب نمیده آقای روحانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
اتفاقاً باید محدود کرد تا پیروز شد
2 هفته هم کمه یک ماه به محدودیت ادامه دهید تا بتونیم کمر این ویروس رو بشکنیم
مردم هم تا می تونن هوای همدیگر رو داشته باشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
به نطر می رسه، هرچندوقت برنامه هایی درکاره!؟!؟ مثل سال قبل!؟!
چرامحافظان قادر به دفاع نبودند!؟!؟
چرااز خودروضد گلوله استفاده نشده!؟!
امنیت کجا رفته!؟!
ازنطر شما جنگ وشلوغ بازی، تنها راه برونرفت ازمشکلات داخلی وخارجی ست!!؟؟
خواسته مردم اینها نیست، خدابه دادمردم برسه!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
جناب آقای روحانی، جنابعالی و دولت شما نام دانشمندان هسته ای را در برجام و توافق های هسته ای به آژرانس هسته ای سازمان ملل داده اید. آیا آمریکا یا رژیم صهیونیستی و یا سایر کشورها چنین کاری را می کنند؟ شما اسم این کار را چه می گذارید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
آقای روحانی
حالا باز هم مذاکره می کنی ؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
روحانی:بله که میکنیم زندگان نیاز به زندگی بهتر دارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
علي بركت الله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
به حرف نیست به عمله
یزدان
|
United Kingdom
|
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
با برجام و مذاکره پاسخ میده و توافق با جوبایدن پاسخ میدهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
منظور از زمان مناسب میدونید کی هست؟
پاسخ ها
سجاد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
یعنی هیچ موقع!
m
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
ببینیم و تعریف کنیم
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر