رئیس پلیس آگاهی خراسان شمالی خبر داد ؛

تیغ تیز خشم آنی این بار بر سینه برادر

سرهنگ مقصود رستگار گفت :جوانی در بجنورد اعتراف کرد پس از بگو مگو با برادرش در یک دورهمی دوستانه و در پی خشم آنی برادرش را با چاقو به قتل رساند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ، بر اساس اعلام رئیس پلیس آگاهی خراسان شمالی با اعلام جان باختن جوانی حدود ۳۰ ساله بر اثر اصابت ضربه چاقو در بجنورد کارآگاهان پلیس آگاهی استان بلافاصله با تشکیل پرونده قتل، در مدت کوتاهی موفق به شناسایی متهمان این پرونده شدند.


بیشتر بخوانید 


سرهنگ مقصود رستگار گفت:با دستگیری برادر مقتول به عنوان متهم اصلی این پرونده، او در بازجویی‌های اولیه اعتراف کرد که در پی درگیری و بحث و جدل با برادرش در حالت نامتعادل و با عصباینت شدید ناشی از خشم آنی او را به قتل رسانده است.

او  با بیان این که این حادثه زمانی رخ داده است که این دو برادر در یک دورهمی دوستانه به میزبانی مقتول حضور داشته اند گفت : این دو برادر پیش از این اختلاف حسابی با یکدیگر نداشته اند و بر اساس اظهارات حاضران در صحنه و متهم اصلی پرونده، برادر کوچکتر پس از یک بحث و جدل ساده با برادر بزرگترش کنترلش را از دست داده و با برداشتن چاقو به سمت او می‌رود. در پی درگیری که به وجود می‌آید متهم به قتل ضربه‌ای بر سینه‌ی برادر وارد می‌کند.

سرهنگ رستگار افزود : در پی بروز این سانحه عوامل حاضر در صحنه و دیگر اعضای خانواده مقتول او را به بیمارستان منتقل می‌کنند، اما او بر اثر آسیب جدی به شریان‌های حیاتی جان خود را از دست می‌دهد.

به گفته کارآگاه رستگار علل و چرایی وقوع این حادثه و همچنین نتایج پزشکی قانونی در حال انجام و بررسی است و متهم و دیگر عوامل حاضر در این ماجرا تحویل مراجع قضایی شدند تا به این پرونده رسیدگی شود.

بر اساس این گزارش چندی پیش نیز مردی در بجنورد بدون هیچ سابقه قبلی و بر اثر خشم آنی همسرش را به قتل رساند. بر اساس اعلام مراجع انتظامی کنترل نکردن خشم آنی در صدر علل بروز قتل در خراسان شمالی قرار دارد.

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر