نواختن زنگ انقلاب در مدارس فارس

مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس گفت:روز یکشنبه دوازدهم بهمن ماه زنگ انقلاب در مدارس فارس نواخته می شود.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، فرهاد اسماعیلی مدیر کل آموزش و پرورش استان فارس، در هشتمین نشست بر خط و ویژه با رؤسا و شورای معاونین ادارات آموزش و پرورش سراسر استان گفت: ما توانستیم برای دانش آموزانی که  گوشی، تبلت، تلویزیون و سایر وسایل ارتباطی  را نداشتند شناسایی کنیم و با تدابیر و برنامه ریزی های لازم در خصوص آموزش این عزیزان گام برداریم.

او، بیان کرد: در بسیاری از مناطق بین تعداد دانش آموزانی که در سامانه شاد احراز هویت شده‌اند و تعداد دانش آموزانی که از این سامانه استفاده می‌کنند تفاوت چشمگیری وجود دارد که لازم است رؤسای ادارات و اعضای شورای معاونان مناطق نسبت به کاهش این فاصله اقدام جدی داشته باشند.

اسماعیلی، تصریح کرد: شبکه شاد دارای مشکلاتی بود که بسیاری از آن ها برطرف شده و مشکلات موجود نیز به زودی رفع می شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان فارس، ادامه داد: در تمامی مناطق ما رؤسا اشراف کامل به وضعیت و نوع آموزش یک به یک دانش آموزان دارند و با توجه به اینکه مصوبات شورای مدرسه با امضای نماینده انجمن اولیا بار و مسئولیت حقوقی دارد و تاکید ویژه ای بر آن شده است لازم است نسبت به بررسی موارد فوق در بازدیدها از مدارس اهتمام ویژه ای انجام شود.

او، افزود: با توجه به ارتباط مستقیم و برخط وزیر آموزش و پرورش با رؤسای ادارات آموزش و پرورش فارس  لازم است که رؤسا در چند روز آینده جلسه‌ای با مدیران مدارس خود برای دریافت نقطه نظرات آنان و انعکاس آن به اداره کل برای ارائه به وزیر داشته باشند.

اسماعیلی، اضافه کرد: روز یکشنبه زنگ انقلاب همزمان با سراسر کشور در مدارس فارس نواخته می شود و ما باید شور و نشاط را به دور از رقابت‌های سیاسی به مردم هدیه کنیم تا مردم نا امید نشوند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان فارس، اظهار کرد: دهه فجر فرصت مناسبی برای افتتاح طرح ها و رونمایی از دستاوردهای دولت جمهوری اسلامی ایران برای مردم  بوده که انتظار می رود رؤسای آموزش و پرورش استان برنامه ریزی هدفمندی در این خصوص داشته باشند.

او، گفت: ثبت مدارس ماندگار در فارس را به جد دنبال می‌کنیم و در دنیا یک نگاه ویژه به این مدارس وجود دارد و به عنوان یک برند فرهنگی موجب تقویت شهر و استان و کشور تلقی می‌شود.

انتهای پیام/ت

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر