رئیس فدراسیون تکواندوی بلغارستان:

تکواندوی ایران با جنگجویانش در دنیا مشهور است/ شانس بالایی برای حضور در المپیک توکیو داریم

اسلاوی بینف گفت: ایران در جهان به عنوان یکی از قطب‌های مهم تکواندو به شمار می‌رود.

اسلاوی بینف، رئیس فدراسیون تکواندوی  بلغارستان در گفت و گو با  خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اردوی مشترک تیم ملی کشورش با ملی پوشان تکواندوی ایران بیان کرد: ملی پوشان تکواندوی ایران در بالاترین سطح ممکن هستند و به عقیده من تکواندوی ایران قطب تکواندو در دنیا به شمار می‌رود و در رقابت رو در رو برابر کره جنوبی، چین و کشور‌های مطرح حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. ما هم به این جا آمده ایم تا ببینیم چطور می‌توانیم مانند ایران به این اندازه خوب عمل کنیم. تکواندوی ایران با جنگجویانش مشهور است.

بینف در مورد رابطه اش با فرزاد ذوالقدری، سرمربی ایرانی تیمش اظهار کرد: برای من ملیت ایرانی یا بلغاری چندان مهم نیست. این دنیا از افراد خوب و بد تشکیل می‌شود و فرزاد از خوب‌های دنیا به شمار می‌رود. او مانند برادر من است. مطمئن باشید فرزاد می‌تواند سطح تکواندوی بلغارستان را به ایران برساند.  ما مسابقات کسب سهمیه اروپا را در کشور خودمان برگزار می‌کنیم و فکر می‌کنم برای رسیدن به المپیک توکیو شانس بالایی داریم.

او درباره حس و حالش از حضور در ایران بیان کرد: اولین باری نیست که به ایران سفر می‌کنم. پیش از این هم موفق شده بودم تا به این کشور زیبا بیایم. پیشرفت را در تمام زمینه‌ها، در ایران با چشمانم می‌بینم. از حسن ذوالقدری و محمد پولادگر، رئیس فدراسیون تکواندوی ایران بابت کمک و زحماتشان سپاسگزارم. فرزاد ذوالقدری، سرمربی ایرانی تیممان هم مانند برادر من است و از نزدیک شاهد زحماتش برای تیم ملی کشورمان هستم.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر