روحانی در جلسه هیئت دولت مطرح کرد؛

آمریکا آمده توبه کند/ پرداخت یارانه کمک معیشتی به ۶۰ میلیون نفر در ماه رمضان

رئیس جمهور گفت: آمریکا آمده توبه کند؛ اگر آمریکا جدیت و صداقت نشان دهد در زمان کوتاهی می‌توانیم با ۱+۴ مذاکره کنیم اما بازگشت به تعهدات، مذاکره هم نمی‌خواهد.

به گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه  هیئت دولت اظهار کرد: در روزهای اخیر ما شاهد فصل تازه ای از تجدید حیات برجام هسیم همه کشورهایی که در برجام متعهد بودند، در این روزها در وین اجتماع کردند حالا با ترکیب‌های مختلف از جمله ترکیب ۱+۴ با حضور ایران و ترکیب ۱+۴ با حضور آمریکا، اما به هر حال به هر نحوی که بوده امروز یک صدای واحد شنیده می‌شود و آن این که همه اطراف این توافق هسته ‌ای به این نتیجه رسیده اند که هیچ راه حلی بهتر از توافق برجام و هیچ مسیری جز اجرای کامل برجام وجود نخواهد داشت و این موفقیت جدید برای جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: یکی از افتخارات دولت این است که در سال های ۹۷،۹۸ و ۹۹ و در ماه های اولیه ۱۴۰۰ با همه سختی ها و فشارها و شدیدترین تحریم ها و جنگ اقتصادی کشور را طوری اداره کرد که نه دوستان ما،‌بلکه دشمنان ما هم امروز اعتراف دارند که فشار حداکثری شکست خورده است این بالاترین عمل و از افتخارات دولت دوازدهم است.

رئیس جمهور اضافه کرد: دولت در مقابله با فشار روانی، سیاسی و تبلیغاتی به گونه ای مقاومت کرده در این که راه دشمنان منجر به شکست شده است امروز تردید وجود ندارد البته همه ما می‌دانیم این موفقیت در سایه مقاومت و یکپارچگی ملت ایران بوده است ما تردید نداریم، اگر ایستادگی مقاومت و تحمل رنج و ها سختی ها نبود شرایط دیگری داشتیم.

روحانی گفت: دولت حتی در این جنگ سه ساله حاضر نشد توصیه برخی از دوستان را عمل کند که گفتند برای ارزاق عمومی و کالاهای ضروری سیستم کوپنی فعال کنید. ما زیر بار نرفتیم. ما نیاز به سیستم کوپنی نداریم،ما می‌توانیم کالا را به اندازه نیاز جامعه به وفور در اختیار مردم قرار دهیم و در این سه سال کالا به وفور در اختیار مردم قرار گرفته است، البته قیمت گران بوده و مردم در فشار هستند ما کاملا این را قبول داریم اما در عین حال نتوانستند اقتصاد ما را بشکنند.

وی گفت: در شرایط تحریم امروز آمریکا به صراحت می‌گوید که سیاست فشار حداکثری شکست خورده و دیگر جواب نمی‌دهد. به صراحت می‌گویند راهی جز مذاکره نداریم و اگر شما آماده‌اید ما حاضریم مستقیم مذاکره کنیم و اگر آماده نیستید، حاضریم غیرمستقیم با گروه ۱+۴ مذاکره کنیم، این به معنای پیروزی ملت ایران است که نباید آن را دست کم بگیریم.

رئیس جمهور تاکید کرد: رسانه‌ها، فضای مجازی و حقیقی ما می‌خواهند این واقعیت را بپوشانند و این پیروزی را تحریف کنند. این یک پیروزی عظیم و بزرگ در تاریخ ملت ایران است و این مربوط به دولت دوازدهم نیست. مربوط به ملت ایران است چرا که سه سال و نیم در برابر همه فشار‌ها ایستاده و مقاومت کرده است.

وی ادامه داد: آن‌ها نسبت به ملت ایران چقدر جنایت کردند، اما شکست خوردند؛ برای نخستین بار در تاریخ آمریکا و در دوره دولت ترامپ منزوی‌ترین دولت در سازمان ملل، شورای امنیت، مجمع عمومی و دادگاه لاهه و افکار عمومی بود. اگر تنها نمی‌ماند در شورای امنیت می‌توانست اسنب بک را پیش ببرند، اگر تنها نمی‌ماند درباره پایان تحریم تسلیحاتی ایران می‌توانست موفقیت به دست بیاورد که نتوانست و تنها ماند. حتی یاران سنتی‌اش او را یاری نکردند. کشور‌های عضو اتحادیه اروپا بعنوان متحدین سنتی آمریکا هم حمایت و قبول نکردند و رای مخالف دادند و یک جزیره پیدا کرد و آن را همراه خود کرد. یک کشور به درد بخور آمریکا را حمایت نکرد این پیروزی بزرگ است چرا آن را نمی‌گوییم.

چرا برای شکست‌های آمریکا فیلم درست نمی‌کنید؟

روحانی اضافه کرد: این پیروزی سیاسی ملت بزرگ ایران است و ما در دولت دوازدهم با رهبری رهبر معظم انقلاب و حمایت و هدایت ایشان توانستیم آمریکا را شکست دهیم چرا برای آن شکست از پول ملت فیلم درست نمی‌کنید؟ اگر قرار است از پول ملت فیلم درست کنید واقعیت‌ها را نشان دهید؛ حقیقت‌ها را به مردم بگویید؛ پیروزی ملت را بگویید. نباید به مردم غیرواقعی بگوییم و واقعیت‌ها را تحریف کنیم.

رئیس جمهور گفت: امروز نشاط، زنده بودن، حیات، قدرت و توسعه‌ای که از جاسک گرفته تا چابهار و راه‌آهنی که از چابهار به سمت راه‌آهن سراسری در حال اجراست، تا آبی که در منطقه شرق از دریای جنوب به فلات مرکزی آوردیم، تا گازی که وارد شرق کشور و سیستان و بلوچستان شد تا جاده بزرگراهی که در سراسر سواحل مکران و جنوب ایران می‌بینید، در تاریخ هفت هزار ساله ایران کی بوده است؟

روحانی افزود: شما بروید و در تاریخ ایران ورق بزنید؛ چه کسی این کار را انجام داده است؟ ما در زمان تحریم، فشار و سختی این کار را انجام دادیم، ما در حال تحریم راه‌آهن را می‌کشیم، راه‌آهن از چابهار به سمت زاهدان است، آب را از خلیج فارس به سمت زاهدان و زابل طراحی می‌کنیم، آب را از دریای جنوب تا کرمان، سیرجان و یزد و اردکان بردیم و بعد به اصفهان، خراسان جنوبی و مشهد ادامه پیدا می‌کند، این کار عظیم کجا انجام گرفته است؟

وی تصریح کرد: چرا این‌ها را نمی‌گوییم، چرا فیلم برای سواحل مکران فیلم نمی‌سازیم، چرا نمی‌گویم در زمان فشار آمریکا ما آمریکا را شکستیم، چرا آمریکا متواضع شده و سر فرود آورده و با ما اینگونه سخن می‌گوید.

رئیس جمهور افزود: آمریکا اکنون می‌گوید آیا می‌خواهید ۲ نفر، ۳ نفری، ۶ نفری صحبت کنیم، ما آماده هستیم و می‌خواهیم حرف بزنیم و حل کنیم. این لحن آمریکا در برابر ملت ایران و قدرت ملت ایران را چه کسی می‌توانست به وجود آورد؟

روحانی خاطرنشان کرد: آنچه ما امروز در تاریخ کشورمان می‌بینیم، شرق و غرب آباد، جنوب و شمال آباد که در دولت یازدهم و دوازدهم تحقق پیدا کرده است، ۵۵۰ هزار هکتار زمین در غرب کشور و ۴۶هزار هکتار در شرق کشور احیا شده است، این در چه زمانی بوده است؟ این همه کانال، زهکشی، و آب را به زمین‌ها بردن و اجرای آبیاری مدرن، کی در تاریخ ما سابقه داشته است؟

وی ادامه داد: اینکه ما در یک دولت بتوانیم ۵۰ سد ملی افتتاح کنیم و تا امروز ۵۲ سد ملی افتتاح کرده‌ایم؟ کی چنین چیزی بوده است؟ شک دارید ما در بنزین خودکفا هستیم؟ شک دارید بزرگترین صادر کننده بنزین در منطقه هستیم؟ شک دارید صادرکننده گازوییل هستیم؟ مگر ما در دولت قبل وارد کننده این‌ها نبودیم؟ چرا این‌ها را نمی‌گویید؟

رئیس جمهور یادآور شد: مگر در زمینه محصولات کشاورزی امروز شرایط ما با دیروز متفاوت نیست؟ چرا این تفاوت‌ها را تبیین می‌کنیم و نمی‌گوییم؟ نتیجه اینکه ما بگوییم یا نگوییم، دشمن این محاسبات را به خوبی مشاهده کرده و در برابر قدرت این ملت سر فرود آورده است و امروز برای اینکه بنشیند و درباره اجرای برجام و بازگشت به تعهدات خود آماده است.

به دنبال فعالیت‌های غیر صلح‌آمیز نیستیم

روحانی تصریح کرد: بازگشت به تعهدات به معنای دینی ما همان توبه است. آمریکا آمده و می‌خواهد توبه کند و به برجام برگردد. حال اینکه چقدر راست می‌گوید و در مقام اجرا به حرف خود وفادار است این را باید ببینیم. ما اکنون نمی‌خواهیم قضاوت نهایی کنیم. ما قضاوت تا امروز را انجام می‌دهیم و تا امروز این حالت را می‌بینیم. 

وی با بیان اینکه آنچه ایران می‌گوید مورد قبول افکار جهانیان است، گفت: ما می‌گویم که به تمام تعهدات برجامی‌مان برمی‌گردیم در صورتی که آمریکا برگشته باشد و ببینیم در عمل هم اجرا می‌کند ما یک حرف منطقی می‌زنیم و حرف غیرمنطقی نمی‌زنیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه صلح‌آمیز بودن فعالیت هسته‌ای‌مان را به همین ندا به گوش جهانیان می‌رسانم، افزود: ما دنبال این نیستیم که فعالیت‌های غیرصلح‌آمیز انجام دهیم. اینکه گفتیم اکنون پروتکل الحاقی را اجرا نمی‌کنیم، سانتریفیوژهای جدید و مدرن را فعال می‌کنیم، همه اینها موقت است. اگر آنها به همه تعهداتشان برگردند ما هم به همه تعهدات‌مان برمی‌گردیم.

روحانی افزود: این مسئله بسیار مهمی است که مردم ما امروز می‌بینند و این فصل جدید و تازه از روز گذشته آغاز شد. اگر طرف مقابل ما یعنی آمریکا، جدیت کافی و صداقت لازم از خود نشان دهد و ما همین ۲ کار را بیشتر نمی‌خواهیم، به اعتقاد من اگر در جایی مذاکره نیاز است ما می‌توانیم در یک زمان کوتاهی با ۱+۴ مذاکره کنیم.

فناوری هسته‌ای ما مشروع و قانونی است

روحانی در ادامه با اشاره به فرارسیدن ۲۰ فروردین سالروز فناوری هسته‌ای گفت: ما در روز ۲۱ مراسم افتتاح‌های جدید را خواهیم داشت و مردم مطلع خواهند شد که از پارسال تاکنون چه اقدامات مهمی انجام شده است و ده‌ها پروژه مهم را خواهند دید که به افتتاح می‌رسد.

رئیس جمهور گفت: چیزی که به خورد مردم دادند این بود که این‌ها هسته‌ای را بریدند، این حرف‌های دروغ زدند و این دروغ آشکار شد. مجلس یک مصوبه‌ای به تصویب رساند، ما البته نظرمان را گفتیم و بر آن باقی هستم، اما این مصوبه یک خاصیت داشت که این واقعیت این بود که واقعیت توانمندی هسته‌ی ما به خوبی آشکار شد وقتی می‌نشستند و می‌گفتند سازمان انرژی اتمی طراحی کند و ۲۰ درصد را اجرایی کند نه تنها ۲۰درصد اتفاق افتاد حتی بسیار از آنچه که مصوب شد، تولید شد و ما قدرت تولید داریم.

وی تاکید کرد: من به جرات این ادعا را می‌کنم این را رئیس سازمان انرژی اتمی تاکید کند هیچ وقت در تاریخ ایران فناوری هسته‌ای مانند امروز نبوده است، قوی‌ترین فناوری را ما امروز به نمایش جهانیان گذاشته ایم. پس دروغ به مردم گفتید که رفتید برجام را امضا کردید قدرت هسته‌ای را از بین ببرید حالا بیاید اعتراف و عذرخواهی کنید.

روحانی اظهار کرد: ما فناوری هسته‌ای قوی‌تر از گذشته داریم آی آر ۸ و ۹ و ۶ داریم که می‌توانند در هر زمینه‌ای فعال باشد، ما می‌توانیم اراک را راه اندازی کنیم فردو باز است همه آنچه که مخزن و مقصود و اهداف بود در این مقطع توانستیم ادامه دهیم. کاری که دولت در فناوری هسته‌ای کرد، این است که مشروعیت فناوری هسته‌ای را مورد اذعان و قبولی همگان قرار دارد.

رئیس جمهور اظهار کرد: امروز در این که فناوری هسته‌ای ما مشروع و قانونی است، جای هیچ تردیدی نیست و همه می‌دانند فعالیت ایران صلح آمیز است و ما طبق قانون عمل می‌کنیم.

روحانی گفت: زمانی پرونده‌ای به نام pmd دستشان بود می‌گفتند ما هم تردید داریم صلح آمیز هست یا نیست و آیا فعالیت ایران صلح آمیز است، پرونده pmd بسته شد؛ این موفقیت بزرگ ایران در مقطع دولت‌های یازدهم و دوازدهم است.

وی اضافه کرد: ما در این دولت توانستیم تحریم تسلیحاتی را برداریم؛ چرا این گفته نمی‌شود. مگر با قطعنامه‌های سازمان ملل، تحریم تسلیحاتی بر ما تحمیل نشد؟ مگر سال گذشته تحریم تسلیحاتی برداشته نشد؟ کسانی که از لحاظ نظامی به قدرت نظامی تکیه دارند و می‌گویند بسیار مهم است که درست هم می‌گویند چرا پایان تحریم تسلیحاتی را که در ۲۷ مهرماه سال گذشته برداشته شد نمی‌گویند؟ این کار چه کسی بود؟ کار این دولت بود.

روحانی گفت: می‌گویند این دولت آیا در بخش قدرت نظامی همین عقیده را دارد؟ در حالی که این دولت است که تحریم تسلیحاتی را برداشته است. این دولت است که پدافند هوایی را از هر زمان دیگر قدرتمندتر کرده است. از اس ۳۰۰ تا سامانه‌های داخلی مختلف از ۱۵ خرداد، ۳ خرداد، باور ۳۷۳ همه در این دولت آوردیم و فعال کردیم.

روحانی خاطرنشان کرد: هیچ زمانی قدرت پدافندی ما این گونه نبوده است و در عمل هم ثابت کردیم که توانستیم پهپاد مدرن آمریکایی را با سامانه ساخت داخل سرنگون کنیم بعد می‌گویند این دولت آیا در زمینه نظامی و دفاعی فکر می‌کند یا فقط به فکر مذاکره است؟ چه کسی این سامانه‌ها را و در چه دولتی درست کرد؟ کدام دولت بود که توانست پهپاد مدرن آمریکایی را سرنگون کند؟ امروز توانمندی‌های نظامی که در ابعاد مختلف داریم چند برابر سال ۹۲ است که نشان می‌دهد ما در این زمینه حرکتمان درست بوده است.

رئیس جمهور با تاکید بر این که نگاه ما به بیرون نیست گفت: نگاه ما به توان داخلی، منابع انسانی، معادن زیرزمینی و توانمندی‌های ژئوکونومیک و ژئوپلتیک ایران است، اما در عین حال رابطه با جهان را برای توسعه و پیشرفت لازم می‌دانیم. ما نیاز داریم که تولید را بالا ببریم و این کار بدون رابطه با جهان و بازار جهانی امکان پذیر نیست.

وی با بیان این که تعامل با جهان جزو مصوباتی است که رهبر معظم انقلاب در چشم انداز امضا کرده است، گفت: رهبری در آغاز دولت دوازدهم فرمودند تعامل سازنده و گسترده با جهان داشته باشیم، بنابراین ما می‌خواهیم با جهان تعامل گسترده و سازنده داشته باشیم؛ البته می‌خواهیم تعامل عزتمند و با تکیه بر توان و قدرت داخلی داشته باشیم، اما در عین حال بخشی از این قدرت در رابطه با تعامل با جهان حاصل می‌شود.

روحانی در بخش دیگری از سخنانش به روز بهداشت جهانی اشاره کرد و گفت: در زمینه توانمندی کشور در بخش بهداشت و درمان نسبت به سال‌ها و ده‌های گذشته شرایط بسیار خوبی داریم. امید به زندگی اول انقلاب ۶۷ سال بوده و الان ۷۸ سال است که این خود یک علامت است و نشان می‌دهد ما در مسیر بهداشت و درمان حرکت خوبی شروع کرده‌ایم.

 توانمندی ما در بخش درمان دو برابر شده است

 رئیس جمهور با تاکید بر این که توانمندی و قدرت ما در درمان و بهداشت نسبت به آغاز دولت در سال ۹۲ دو برابر شده است، گفت: تخت‌های بیمارستانی ما در آغاز دولت ۹۰ هزار تخت بوده است و الان به ۱۳۶ هزار تخت رسیده است که البته ۱۳ هزار تخت هم معطل دکتر همتی است. یعنی اجناسی برای تجهیز این ۱۳ هزار تخت لازم داریم، که او بتواند ارز آن را تامین کند. تا آخر این دولت همه اینها افتتاح خواهد شد، علاوه بر آن  نیمی از تخت‌های قبلی را بازسازی کامل کردیم بنابراین قدرت ما نسبت به آغاز دولت بیش از دو برابر شده است.  

روحانی در ادامه به طرح تحول سلامت اشاره کرد و افزود: طرح تحول سلامت باعث شد که مخارج مردم در زمینه درمان کاهش پیدا کند و در کنار آن همه مردم تحت پوشش بیمه قرار گرفتند.  

وی با تاکید بر این که  در دوران کرونا کادر درمان کار بزرگی انجام داده است، گفت: این روزها به خاطر این که این ویروس جهش یافته است، کار سخت‌تر شده است. این ویروس در برابر دنیا تسلیم نشده است و در حال جهش است و ما باید در برابر آن ایستادگی و مقاومت کنیم و تنها راه مبارزه با آن مراعات اصول بهداشتی و همه دستورالعمل‌ها  و در کنار آن واکسن است.

روحانی در ادامه گفت: وزارت بهداشت و درمان در زمینه واکسن هرکاری که انجام می‌شود با شفافیت برای مردم توضیح می‌دهد. چند دوز واکسن وارد شده، از کجا وارد شده و چه گروه‌هایی به آنها تزریق نشده است. مردم باید در این زمینه آگاه شوند چرا که هیچ چیز مخفی در این زمینه نداریم.

وی به تولید واکسن داخلی در کشور اشاره کرد و گفت: در این زمینه تلاش زیادی در حال انجام است و امیدواریم تا پایان اردیبهشت و اوایل خرداد پاستور واکسن خود را عرضه کند و اواخر خرداد و اوایل تیر برکت بتواند واکسن خود را عرضه کند. کار بزرگی در داخل شروع شده است و دولت از حرکت داخلی با همه توان پشتیبانی می‌کند.

رئیس جمهور یادآور شد: ما از روز اول برای خرید اقدامات لازم را انجام دادیم؛ بهترین جایی که وزارت بهداشت برای خرید توصیه کرد کواکس بود و اسم ما هم جزو کشورهای اولیه بود اما زمانی که خواستیم پول آن را پرداخت کنیم با مشکل تحریم آمریکا مواجه شدیم. بنابراین مردم باید بدانند که اگر واکسن کواکس امروز دیر به دست ما رسیده است به‌دلیل تحریم بود. از طرف دیگر کواکس هم بدلیل این که پول ما کمی دیرتر پرداخت شد بی‌رحمی کامل را انجام داد و اسم کشور ما را در نقطه پایین‌تر آورد. به جای این که در اسفند واکسن کواکس را دریافت کنیم تازه محموله اول آن را اواخر فروردین دریافت کردیم یعنی از ۱۶ میلیون و ۸۰۰ هزار دوزی که خریداری شده، ۷۰۰ هزار دوز وارد شده است.

وی اضافه کرد: در کنار کواکس از هند واکسن خریداری کردیم و حتی پول آن را هم پرداخت کردیم اما دادستانی آن کشور خروج هر واکسنی از هند را خارج کرد. واکسنی که آماده حمل به کشور بود جلوی آن گرفته شد این مشکل دومی بود که در واکسن پیدا کردیم.

روحانی گفت: مشکل سومی که در واکسن مواجه شدیم این بود که برخی کشورهایی که حاضر بودند به ما واکسن بفروشند می‌گویند به دلیل این که بخش‌هایی از این واکسن در شرکت‌هایی تهیه می شود که با آمریکا در رابطه هستند، این شرکت‌ها مخالف هستند و نمی‌گذارند. بنابراین ۱۰ میلیون دوز واکسن آماده خرید با مشکل مواجه شد که این موضوع به مشکل تحریم بر می‌گردد. بنابراین کسی نگوید که باز تحریم را بهانه نکنید چرا که تحریم یک واقعیت و مشکل در زندگی مردم و در خرید واکسن است.

وی یادآور شد: الان ۱۳ هزار تخت آماده و پول ارز آن هم موجود است؛ ۳۰۰ میلیون دلار ارز نیاز داریم که این ۱۳ هزار تخت را تجهیز کنیم اما به‌دلیل تحریم مشکل داریم. تحریم مشکلات فراوانی را بوجود آورده است و همه هم می دانند این تحریم ظالمانه و غیرقانونی و عمل تروریستی است. آمریکایی‌ها برای واکسن و دارو با این تحریم مشکل ایجاد کرده‌اند بنابراین کار آنها جنایتکارانه است.

روحانی اضافه کرد: در زمینه واکسن هر مقداری که وارد و مصرف می‌شود برای مردم کامل توضیح داده شود و در زمینه خرید هر اقدامی که تا الان شده به اطلاع آنها رسانده شود و مطمئن هستم تا آخر بهار شرایط ما بهتر خواهد شد.

تصویب کردیم کارت اعتباری در اختیار مردم قرار گیرد

وی در ادامه به ماه رمضان و کمک به اقشار ضعیف اشاره کرد و گفت: در ستاد اقتصادی تصویب کردیم و من امروز به رییس سازمان و برنامه و بودجه دستور می‌دهم که در روزهای اول ماه رمضان یک نوبت اضافی از کمک معیشتی که به صورت ماهانه به ۶۰ میلیون نفر داده می‌شود، پرداخت کند بنابراین این قدم اولی است که برمی‌داریم البته در ستاد کرونا هم که در هفته بعد این زمینه بحث خواهیم کرد و تصویب می‌کنیم.

روحانی با بیان این که در کنار تحریم، کرونا ما را در همه زمینه‌ها اذیت کرد، گفت: کار دیگری که برای کمک به اقشار ضعیف انجام دادیم که هفته آینده اعلام خواهد شد کارت اعتباری است که در اختیار مردم قرار می‌گیرد؛ این کارت اعتبار که بانک‌ها در اختیار مردم قرار خواهند داد نیاز به مراجعه به بانک ندارد و تمام مراحل آن الکترونیکی انجام می‌گیرد؛ پشتوانه این کارت اعتباری می‌تواند سهام عدالت باشد. البته چیزهای دیگر هم مثل یارانه و اوراق دیگر هم می تواند پشتوانه باشد اما یکی از پشتوانه‌ها که بیش از ۴۰ میلیون به راحتی می‌توانند استفاده کنند سهام عدالت است.

رئیس جمهور افزود: کسانی که سهام عدالت آنها یک میلیونی است از ۱۴میلیون اعتبار می‌توانند استفاده کنند و آنهایی که سهام آنها ۵۰۰ هزار تومانی است ۷ میلیون. این یک رفاهی برای مردم و کمک به تولید است. ما هزینه های تولید را هم با این اقدام کم می‌کنیم بنابراین این اقدام را برای مردم توضیح داده شود امیدواریم این کمک در همین ایام و روزهای اول ماه رمضان انجام شود.

وی ادامه داد: امیدواریم که شرایط ما از لحاظ جهانی قدم به قدم که جلو می رویم بهتر شود و یک ثبات و استواری در بازار کالاهای ما بوجود بیاید و مردم بتوانند شرایط بهتری را تجربه کنند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲۴۰
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۰۳ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
توبه گرگ مرگ است
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۲۹ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
اروپا بدون آمریکا نمی تونه ماشه را بکشه مخواد پازل تکمیل بشه
چرا هی گل به خودی می زنید
Iran (Islamic Republic of)
سمیه
۰۹:۰۵ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
حوصله خوندن حرفاتو ندارم.فقط اینکه:


بشین تا توبه کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Netherlands
ناشناس
۰۸:۰۰ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
آخر و عاقبتت دیدنی هستش ... منتظر اون روزم که دور هم نیست
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۵۲ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
فایده این هشت سال الان خودشو نشون داده مردم بیدار شدن پخته تر شدن ودیگربا طناب پوسیده اصلاحات به چاه نمیرن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۴۹ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
مهم آگاه شدن مرده است و انتخاب با درایت و شناخت نه براساس باری به هر جهت و و یا احساسات و تعصبات و انتخاب طناب به اراده خود باشد نه دیگران نا صالح و یا خارجیان و خاج نشینان طناب پوسیده به دستمان دهند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۲:۵۴ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
پولی که میخواد بده اضافه پولیه که از بورس در آورده نتونسته خرج کنه ،
Iran (Islamic Republic of)
سامی
۰۱:۲۸ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
ای شیطون , اون چند سال مقاومتی که میگی هی دست بردی تو جیب مردم انقدر کش رفتی که نه دیگه پول توش مونده نه جیب و حالا اسمش میزاری مقاومت و پزشو به ما میدی .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۲۰ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
این 4 سال اخیر چقدر دیر می گذره. کی به خرداد می رسیم؟
United States of America
ناشناس
۱۵:۱۷ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
خرداد هم می رسه.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۵۱ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
34 روز دیگر
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۱۴ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
یعنی چجوریه ؟ نقدی نیست ؟ شفاف تر بگید . یعنی فقط اعتباره تو کارت میشه جنس از فروشگاه خرید ؟ یا نقدی میشه به بدبختیای پزشکی و کارای دوا درمان مون برسیم ؟ کاش نقدی باشه بریم کارای درمان دردمونو بکنیم
Iran (Islamic Republic of)
یکی از هشتاد میلیون
۰۰:۱۳ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
سیدی؟!
هذا فی مکان ماذا ما؟!

حی علی خیر العمل
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۰۲ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
در این ماه های آخر این دولت که مانده........چکار میخوان این آخرا بکن ........ خدا بهمون رحم کنه.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۵۲ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
دعا کن غزیز دعا کن ما را هم دعا کن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۴۴ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
آقای روحانی یه ذره فکر کن ببین خودت جای هند وستان بودی واکسن می دادی ملت رو هم بعد 8 سال که دوره ریاست جمهوری داره تموم میشه سر کار نزار تازه فیلش یاد هندوستان کرده .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۰۹ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
فکر کنم من افسر بازنشسته ارتش هم جزو ان60میلیون باشم
Iran (Islamic Republic of)
علیرضا
۲۳:۰۷ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
دولت روحانی می خواد با آمریکا تا انتخابات مذاکره کنه تا گشایش های محدود درجامعه ایجاد بشه تا مردم دوباره یه اصلاح طلب رو روی کار بیارن. مطمئن باشین مذاکره با آمریکا و اروپایی هایی که سیاست های آمریکایی را دنبال می کنند هیچ سودی برای ایران ندارد. باید به توان داخلی اعتماد و از آن حمایت همه جانبه کرد.
Pakistan
ناشناس
۲۲:۵۹ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
دنیای بی صاحب و کفتاری هار به نام امریکا
Iran (Islamic Republic of)
سعادت
۲۲:۴۳ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
ممنون از گرانی هات
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۱۱ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
آمریکا اومده توبه کنه ؟ یا اومده توافق جدید باهاتون ببنده توافقی که توش موشکی باشه نفوذ منطقه ای و .... خدا یا خسته شدیم ای کاش یک خلا زمانی 6 ماهه ایجاد میشد و از خواب بیدار میشدیم و میدیدیم 6 ماه بعده
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۰۹ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
دشمن ما همینجاست !!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۵۸ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
امریکا اومده توبه کنه!!!!!!!!
Canada
ناشناس
۲۱:۲۹ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
هیچ تصیمیمی نگیرید
اینشالله دولت جوان و نخبه اتی
تصیمیم گیرنده خواهند بود
این چند ماه هم تمام بشه و بخیر بگذرد
نمیتوانید ازش برای انتخابات اتی استفاده کنید
United States of America
ناشناس
۲۰:۲۸ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
باز فکر کرده امریکا تحریمارو برمیداره میخواد ولخرجی کنه و چهره سیاسیشو خوب نشون بده تا مردم دوباره به سمت اصلاحات ترغیب شن
Canada
ناشناس
۲۰:۲۶ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
لطفا از توهم بیرون بیا
فقط بفکر منافع خودشون ایند
تحریم ها را وردارند و بعد یکسال راست نمایی شوند
از این جرف ها زیاد ملت شنیده اند
Turkey
ناشناس
۲۰:۱۹ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
حالا 1 سال صبر کنید ببین چطور آمریکا شما رو سر کار میگذارد

نگاه به درون چاره کار . کلا آمریکا رو بایکوت کنید یا جنگ کنید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۵۱ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
بهترين راه براي خروج از اين بن بست ورود مستقيم جنگ با آمريكا است. اين آمريكايها بسيار ترسو هستند. انشاا... بعد از جنگ با اين جورسومه وضعيت ما بسيار بهتر ميشود شك نكنيد.
United States of America
ناشناس
۲۳:۰۶ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
با چی جنگ کنیم?
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۵۸ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
جناب ، یک سال دیگه هم صبر کنیم؟
Canada
ناشناس
۱۹:۵۷ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
لااقل این چند ماه توشه اخرت دولت ات جمع کنند و
به مسافرت هدرش نده
که هزینه ای از جیب ملت برود
برجام نافرجام تمام شده
Canada
ناشناس
۱۹:۵۳ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
به این میگویند .اعتماد به نفس الکی
باید در عرص 8 سال کاری میکردید
زمانی باید از خودتان تعریف و تمجید کنید که
هم وطن های گلم در مضایقه نبودند
تحت شدیدترین مصایقه بودند و بس
Canada
ناشناس
۱۹:۴۷ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
دولت جوان .نخبه .دلسوز .با ایمان و اخلاق .وطن پرست
در مورد همه چیز تصیمیم میگیرند
دولت روحانی در حال تمام شدن است و
این دو ماه را بخاطر توشه اخرت تون واقعا کار کنید
در مسافرت به اروپا و امریکا هدرش ندهید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۳۳ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
راستی شما در کنادا چکار دارید می کنید لابد دارید زندگی هدر می دهید؟؟ دولت ترامپ در دو ماه آخر بیش از دویس تحریم جدید به ایران بست ، که بایدن در لغو شان مانند ... در گل گیر کرده است. پس دو ماه زمان کمی نیست.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۰۳ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
شما اون دور دورا چکار می کنید؟ رفتید از دور جیب ما را بزنید؟ واقعا کار کنید صادقانه و مفید و خدایی
Iran (Islamic Republic of)
آیت اله گودینی
۱۹:۴۲ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
انشاالله و با همت مردم، خرداد پایان انفعال خواهد بود. منتظر گاندو 3 هستیم.
Iran (Islamic Republic of)
محمد
۱۹:۲۳ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
توبه ی گرگ مرگه.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۲۱ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
جناب روحانی توبه گرگ مرگ ست. نمیدانم چرا متوجه نیستین که ما از درخت بی ثمر برجام چیزی نصیبمان نشد و نخواهد شد آنها فقط ما را بازی دادند و وقت کشی کردند تاریخ این روزای سخت و خالی شدن سفره ها را قضاوت خواهد کرد همه ما در محضر پروردگار بزرگ باید پاسخگوی اعمال مان باشیم مردم ما نجیبند و نجابت شان را از خون پاک مردان مردی چون شهدا وبخصوص عزیز دلها حاج قاسم میدانند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۱۸ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
به تازگی سریال نون خ به پایان رسید و تلویزیون برنامه طنزی نداره که پخش کنه اما خوشبختانه سریالی بسیار قشنگ تر از نون.خ آغاز به کار کرده تا در این شرایط سخت شادی را به خانه های مردم برگرداند.
Iran (Islamic Republic of)
سامان
۱۹:۱۸ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
عجب
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۱۱ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
طرف داره علنی میگه، رئیس دولتش، قانونگذارش، گارشناساش هزار بار تاکید کرده اند که این روش فشار حداکثری در مهار و به عقب راندن ایران موثر نبوده و تحریم ها هم اگر کارایی خودش رو از دست بده، دیگه خلع سلاح میشیم و حربه مون علیه ایران کند میشه، ... بعد ما اینطور تفسیر می کنیم که طرف آمده پوتین هاشو به گردنش انداخته روی چهار دست و پا داره اظهار خاکساری می کنه و از گذشته سیاهش پشیمون شده و از ما معذرت می خواد؟!!!
این چنین تفکری به چه معنا است؟
Pakistan
ناشناس
۱۹:۰۸ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
همین امیدش همه را کشته
Iran (Islamic Republic of)
علی
۱۸:۲۵ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
صف های طولانی مرغ و عدم قرنطینه شهر ها در این نوروز دوباره کرونا رو برگردوند تا کی باید از این بی تدبیری شما درد بکشیم ؛ الان کم کم مرغ داره فراوان میشه فقط هدف این بود دوباره همه جا قرمز بشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۳۱ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
قرمز بشه و مرغ گرون
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۲۴ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
خدایا! ما رو از دست اینا نجات بده
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۱۴ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
الهی آمین
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۲۴ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
خدایی کجای دنیا همچین رئیس جمهور با اعتماد به نفسی هستش
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۲۱ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
دست عوامل گاندو درد نکنه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۱۷ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
میشه یکی بگه پایان این دولت کی هستش و کی از دستش راحت میشیم؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۳۱ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
الان پادشاه روحانیه و کسی نمیتونه بهش بگه بالا چشمش ابروه.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۱۵ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
گل گفتی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۴۵ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
تا ۱۴۰۰ با روحانی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۰۳ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
حالا زیاد نمونده دو ماه دیگه رای گیریه ، ام خدا می داند این بار مردم به کی رای بدهند.
من م و تو می گویم بالا چشمش ابرو است و این همه کامت ها را نمی خمونی؟
این مذاکره با آمریکا نیست مذاکره سالیانه 1+4 است
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۱۶ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
چرا درس عبرت نمیگیری؟؟؟؟؟
تجربه قبلی مذاکره با آمریکا خیلی درخشان بوده که میخواین باز مذاکره کنین
Iran (Islamic Republic of)
تریلی
۱۸:۱۵ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
تموم ملت رو به تمسخر گرفته
Iran (Islamic Republic of)
اسی
۱۸:۰۷ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
این روزهای توافق روزهای حساسی است و نیروهای آمریکای واسراعیلی آماده ضربه زدن به منافع ایران هستند امید وارم نیروهای مسلحه ایران هوشیار باشند
United States of America
ناشناس
۲۳:۰۸ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
کدام منافع ما?
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۰۴ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
جواب خون شهدا رو چجوری میخوای بدی؟؟؟
United States of America
ناشناس
۲۳:۳۶ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
خونبهای شهید حاج قاسم رو سه میلیارد دلار از قطر گرفتند چکارکردند?
United States of America
ناشناس
۲۰:۵۷ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
به ازای هر دلار بیست و پنج هزار تومان از جیب مردم در آوردن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۰۴ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
آمریکا و توبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۰۶ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
خون بهای حاج قاسم ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! الکی یه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۰۲ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
واقعا چی میگی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۰۰ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
آقای روحانی بیا یه فیلم اززندگی یه جوونی بساز که بعد ۲۰سال درس خوندن باید ازباباش پول بگیره بره دکتر اسکارمیگیره بهت قول میدم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۵۴ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
هشت سال خون به دل ما کرد بیکار نشست و ما سوختیم و ساختیم با حقوق نجومی دولت بیکار با فروش دستاوردهای هسته ای به قیمت مفت با رانت خواری و دزدی پول‌های کلان توسط دولتی ها و بستگان دولت حالا هم لطف کرده نزدیک انتخابات بذل و بخشش میکنه
Iran (Islamic Republic of)
احمدرضا
۱۷:۴۵ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
آقای روحانی نکنه خواب میبینی!!!! یا اطرافیان گزارش غلط به شما میدن، چی داری میگی!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۰۸ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
راجع به چی خواب دیده ؟ گزارش راجع به چی ؟ نکنه شما خواب در خواب شدید ؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۴۲ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
برو خجالت بکش دفعه قبل وام یک میلیونی و کمک ۱۰۰ هزاری منو ندادی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۴۰ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
الهی دولت بعد بدتر از این نشه
Iran (Islamic Republic of)
رضایی
۱۱:۱۸ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
با انتخاب های شما که به کاندیداهای غیر اصلح رای دادید و کسانی را انتخاب کردید که در تایید صلاحیت ها نمره ۱۰ را گرفته بودند کشور به این روز افتاد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۲۹ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
بنده خدا هنوز نمی خاد باور کنه سرمون کلاه رفته
Iran (Islamic Republic of)
سحر
۱۷:۲۸ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
این سه سال نیست حداقل 10 ساله که درگیر مذاکرات هستیم و مردم بیش از اینها تحمل کردن.کاش یک جمله هم درباره قرارداد با چین میگفتید. البته حرف برای گفتن بسیاره اما از شما که دیگه گذشت. بهترین روزهای عمر ما هم در انتظار رفع تحریم ها و بالا و پایین شدن دلار و مرغ و گوشت و تخم مرغ و حذف صفر از پول ملی و فوت هزاران هموطن به بهانه های مختلف هدر رفت. کاش میشد کاری کرد.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۲۲ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
پول تزریق کردن دوباره افزابش نقدینگی و افزایش تورم و بدبختی مردم
United States of America
ناشناس
۱۵:۳۴ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
دلار 4,200 میگیره 25,000 بمردم میفروشه
United States of America
ناشناس
۲۱:۰۱ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
به ازای هر دلار بیست و پنج هزار تومان از جیب مردم درمیآرن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۱۳ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
چقدر سااااده
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۱۰ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
من با سخنان رییس جمهور موافقم و بایشان و تیم همکارشان خداقوت میگویم .
امیدوارم پس از دوران ریاست جمهوری , ایشان در کنار دولتهای بعدی هم باشند و راهنمایشان کنند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۱۹ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
برو بخواب عزیزم. ساعت خوابت دیر شده داری هزیون میگی.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۳:۱۲ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
بابا تو دیگه کی هستی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۰۲ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
فازت چیه؟؟؟؟
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
ناشناس
۱۶:۳۳ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
برو خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۰۳ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
آمریکا باز آمده به آدمهای سبک خیال نارو بزنه شما چرا از تاریخ این کشور غاصب ( امریکا) عبرت نمیگیرید ؟!!!!!!!!!!!!!!
United States of America
ناشناس
۱۹:۰۴ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
آمریکا=$$$
Iran (Islamic Republic of)
سرباز
۱۶:۵۴ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
چرا خبری از بورس نیست؟
Iran (Islamic Republic of)
علی
۱۶:۲۳ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
توبه گرگ مرگه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۱۹ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
گور پدر آمریکا.به داد مردم برسید.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۱۸ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
توبه ی گرگ مرگه.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۱۵ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
Yjc یه گزارش تهیه کنید معلومه بشه چه کسی مانع قرنطینه شهر ها در عید شد و همه سفر رفتند و باعث قرمز شدن شهرها شد .ما منتظر محاکمه این افراد هستیم
United States of America
ناشناس
۱۹:۰۵ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
منتظر باش
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۱۴ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
شهر های قرمز قرنطینه شد اما یارو چنان پولدار بود که جریمه براش مثل پوست پسته و موز بود و جون مردم و ویروس کرونا را در یک سطح می دید.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۰۴ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
راس میگه
فیلم خوبی اتفاقا ازش در میاد
بدین مهران مدیری برره 2 ازش بسازه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۵۹ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
هیچ راه حلی بهتر از توافق برجام و هیچ مسیری جز اجرای کامل برجام وجود نخواهد داشت و این موفقیت جدید برای جمهوری اسلامی ایران است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۴۸ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
چی میزنی اینقد خوشخیالی؟؟
Qatar
سعید
۱۵:۵۸ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
جناب ریئس جمهور از توهم بیرون بیاید و اینقدر ادرس غلط به مردم ندهید، ،اگر ذره ای درک داشتید می فهمیدید امریکا و اروپا بعد از دشمنی با ملت ایران ،دوشمن درجه یک شما و دولت شما هست که برای ان کلیدتون ذره ای هم ارزش قائل نشدند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۵۵ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
توبه گرگ مرگ .تمام
Iran (Islamic Republic of)
علی
۱۵:۵۰ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
الان اینایی که میان زیر پیاما علامت مخالفت رو میزنن اینا فازشون چیه ؛ چی مثلا الان اوضاع خیلی خوش میگذره به شما ، این یعنی تایید آقای روحانی
Iran (Islamic Republic of)
محسن
۱۵:۴۲ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
رئیس جمهوربااقتصادکشورچه کارکرده همان درازای برجام.داروی گران قیمت دفترچه بیمه سلامت که کاریکاتورشده.موسسه اعتباری همه بی اعتبار که کاریکاتورشده.نرخ ارزبالاورهن و اجاره بالا که جاش تو مجله گل آقا هست.وعده های الکی.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۳۳ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
برجامی که ترامپ زیرش زد و اجرایی نشده انتظار نتیجه از برجام عقیم چه م تواند باشد به قول معروف من میگم نر است و شما می گوید بدوش!
دفتر چه را خود بیمه ها و پزشکان مستمند و گدا کاریکاتور کرده اند که حتی حاضر نیستند مالیات بدهند و پول ویزیت را نقدی دریافت می کنند
قیمت دلار و ارز را بازار دلار فرو شان و صرافی های شکم گنده و قاچاق چیان ارز به ظاهر تاجر تعیین می کنند و البته عوامل داخلی مانند مدیریت و نظارت و عوامل خارجی مانند تحریم های جدید و نوسانات جهانی تاثیر دارند .
گل آقا یادش بخیر
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۴۰ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
چرا یک مستند ساز از حرفهای این دولت و اتفاقاتی که بعدش دقیقا راجع به همون موضوع اتفاق افتاده فیلم نمی سازه حد اقل صدای جرها و مکانش که به واسطه برجام اتفاق افتاده یک مستند بسازید تا روشن بشه صدا ها از کجا بوده و گوش های کر کجا
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۳۵ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
خدایا زود این چن ماه تموم کن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۳۵ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
توبه گرگ مرگه !!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۳۱ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
هنوزم دلخوش به آمریکا و برجام. واقعا متاسفم برای کسانی که بهش رای دادن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۳۱ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
یکی اینو پیاده کنه داغونمون کرد با این حرفای الکیش
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۱۷ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
میخوان رای بخرن
Germany
ناشناس
۱۵:۱۲ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
هرموقع ریال رو رسوندی به دلار بیا ما 80میلیون ایرانی واست فیلم میسازیم.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۱۱ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
آزموده را آزمودن خطاست جناب رئیس جمهور
لطفا از خماری بیا بیرون. همون شیخه تو برنامه حرف خوبی زد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۵۵ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
تا کی می خواهی کشور را حقیر و خفیف کنی؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۱۷ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
42ساله کشور خفیف وخار شده این نکرده تفکر تو کرده
United States of America
ناشناس
۱۶:۴۷ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
کشور حقیر و خفیف نمیشه جناب رئیس جمهور حقیر و خفیف میشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۵۴ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
آقای رییس جمهور این کلاس های اعتماد به نفسی که میری کجاست؟ ما هم بریم؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۰۲ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
نتیجه ی سالهل تلاش و کوشش بی وقفه ایشان بوده
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۵۲ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
حالا بد کرده آمده رییس جمهور 24 میلیون آدم .... شده اگر این نبود کی می آمد این همه کار تو این هشت سال انجام میداد.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۴۸ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
ای کاش شما و تمام مقامات ارشد توبه میکردید
United States of America
ناشناس
۱۶:۴۹ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
گرگ توبه نمیکنه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۴۷ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
کی به ۶۰ میلیون نفر کمک معیشتی میده؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۳۳ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
همونی که سری قبلی هم قرار بود بده
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۱۲ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
خیر
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۲۲ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
نه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۴۵ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
ما چیزی جز قلدری از آمریکا و اروپا ندیدیم
روحانی دست از التماس و خواهش و تمنا بردارد.
روحانی تا کی می خواهی کشور را حقیر و خفیف کنی؟
Iran (Islamic Republic of)
علی
۱۴:۴۴ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
آمریکا میخواد سرتونو شیره بماله چهارتا امتیاز بده بهتون و ملت رو دلخوش کنی که تو انتخابات باز یکی مثل خودت بیاد بالا ، روز از نو روزی از نو
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۵۳ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
کاش متوجه میشد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۴۳ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
آقاروحانی اینها که به تو رای دادن جواب بگو
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۳۴ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
شما که رای دادی باید جواب بدی که چرا رای دادی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۴۳ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
برای شکست های برجام فیلم درست کنن خیلی بهتر از اینه که برا شکست های آمریکا فیلم درست کنن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۴۳ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
بدجور دولت از فیلم گاندو ناراحته که میگه از پیروزی هامون هم فیلم بسازین اگه شما پیروزی دیدین بیاین باهم بسازیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۳۱ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
احسنت
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۳۸ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
میز ریاست را اها کن
برجام چیست
8 سال همردم را با برجام فریب می دهی
برجام برای دلارهای 4200 برای کاسبان تحریم است
مردم بیدار شده اند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۳۴ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
یارانه کمک معیشتی به 60 میلیون نفر ؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی از 80 میلیون ایرانی، 60 میلیونشون نمیتونن هزینه های زندگیشونو تأمین کنند؟
درسته این آمار؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۵۰ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
بله مطمئن باش از ۸۴ میلیون ایرانی ، راحت ۷۰ میلیون نفر با مشکل اقتصادی روبرو هستند
United States of America
ناشناس
۱۹:۰۹ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
نه
Iran (Islamic Republic of)
امیری
۱۴:۲۹ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
چند بار به صورت خودم زدم دیدم نه بیدارم واین حرف ها را می شنوم افای روحانی از مرغ بگو‌که فروردین ۹۹ یازده هزار فروردین ۹۸ ۴ هزار و؟.....از فشار گرانی بگو از مسکن و....
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۲۷ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
اولا توبه گرگ مرگه
ثانیا از شکست های آمریکا هم فیلم میسازیم وقتی از منطقه بیرونشون کردیم
ثالثا بگو چوب حراج به موشکی زدی یا به خون یمنی ها ک اینطور خوشحالی که امتیاز گرفتی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۲۶ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
به‌ما‌یارانه‌معیشتی‌تعلق‌نمیگیره‌چون‌وام‌۱۰ملیونی‌و۲۰‌ملیونی‌گرفتیم‌خوب‌اگه‌نگیریم‌چطور‌وسایل‌خونه‌مثله‌یخچال‌وگازخیلی‌معمولی‌بگیریم‌میبینی‌معیارسنجش‌و
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۲۵ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
یه فکری به حال آخرت خودت بکن.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۲۴ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
فکر کنم الان بایدن و کری بلینکن و اوباما و ترامپ و ... نشستن جایی دارن از خنده میمرن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۲۲ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
واقعا قدیمی ها حرف درستی زدن که کسی که خودشو به خواب زده نمیشه بیدار کرد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۲۱ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
ما که از صحبت های وزیر خارجه آمریکا چیزی جز غرور ندیدیم و صحبتی از توبه نشنیدیم...
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۴۶ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
اره خدایی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۲۱ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
در سایه تدابیر روحانی ، آمریکا را به زانو درآوردیم .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۴۶ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
وات د فاز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۳۰ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
کاش میشد بری تو یه کره دیگه که هیچ سیگنال حیاتی حتی از گربه های آمریکایی هم به اونجا نرسه
واقعا هر موقع اسم امریکا میشه حالم بهم میخوره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۲۸ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
خخخخخخخخ
آقای روحانی ببین با مردم چیکار کردی زده به سرش
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۲۰ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
با تشکر از رئیس جمهوری محترم و محبوب
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۰۱ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
محترم و محبوب رو خوب اومدی، اما برعکس
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۱۵ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
خخخخخ!!!!!!!!!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۵۴ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
خیلی محبوبه
اصلا ی وضعی داره محبوبیتش که مردم شب و روز دعاش میکنن_
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۵۱ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
اگه دروغ ۱۳ هست که دیر گفتی
اگه جوکه خوب اومدی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۳۴ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
جناب آقازاده رئیس جمهور فقط محبوب شماست.......مطمئنم که حالت خوش نیست وگرنه همچین اظهارنظری نمیکردی.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۲۹ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
محبوب؟ حسن روحانی؟ باشه
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
ناشناس
۱۶:۳۸ ۱۹ فروردين ۱۴۰۰
نون بگیرهای دولت
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۱۹ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
لطفا از موفقیتهای کرونائی نیز بگوئید . راستی تعداد شهرهای
قرمز امروز چند تا شد؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۱۴ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
خدا این چند ماه این دولت بخیر بگذره
Iran (Islamic Republic of)
محمد
۱۴:۱۳ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
بعد از سه سال بد عهدی هنوز هم امید بازگشت اروپا و آمریکا به برجام را دارد !
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۰۰ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
مردم داخل این چند سال خیلی خون دل خوردن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۵۹ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
یه فیلم گاندو ۲ ساخته شد ، اولا که همش دیر پخش میشد وبعدم که وسط فیلم نوشت قسمت اخر و فیلم ناقص موند !!
کل فیلم ۴۵ دقیقه بود ، پیام بازرگانیاش یه ساعت بود ، تا ساعت ۱۰ و نیم شب فیلم طول میکشید بعضی اوقات به خدا یه فیلم بیشتر نبود !!!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۵۷ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
قسم به هر چی که میپرستید به داد این مردم برسید و عمل کنید فقط حرف نزنید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۵۳ ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
تخصص ایشان رفتن برسر منبر و حرف زدن است
۱۲
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر