کتاب «زمانی برای عاشقی» به چاپ چهارم رسید

مدیر ادبیات و تاریخ اداره کل بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان گفت: کتاب «زمانی برای عاشقی»در کمتر از سه ماه به چاپ چهارم رسید.

 محمد برخوردار گفت: کتاب «زمانی برای عاشقی» خاطرات «معصومه خدابخشی» همسر سردار شهید «محسن عینعلی» به قلم «لیلا گودرزیان‌فرد» در کمتر از سه ماه به چاپ چهارم رسید.

او با بیان اینکه این کتاب توسط انتشارات «حماسه ماندگار» اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان به چاپ رسیده است اظهار داشت: این کتاب در فروردین ماه سال جاری به چاپ رسید و با استقبال فراوانی مواجه شد.

 مدیر ادبیات و تاریخ اداره کل بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان با اشاره به فروش بالای این کتاب گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز در بازدید اخیر از نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرمودند: «من با جایزه کاری ندارم من با فروش کار دارم، به من بگویید چقدر فروش داشته است».

برخوردار با بیان اینکه برگزاری مسابقات مختلف کتابخوانی نشان‌دهنده استقبال از این کتاب است ادامه داد: به مناسبت گرامیداشت آزادسازی خرمشهر کتابخانه تخصصی دفاع مقدس با همکاری نهاد کتابخانه‌های عمومی استان همدان و واحد ادبیات و تاریخ اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس نیز مسابقه کتابخوانی این کتاب را برگزار کرد.

او گفت: برگزاری مسابقه کتابخوانی این کتاب همچنین به مناسبت دهه کرامت و گرامیداشت روز مقاومت در دستور کار شرکت توزیع برق استان همدان قرار دارد.

 مدیر ادبیات و تاریخ اداره کل بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان گفت: قلم روان نویسنده و خاطرات راوی کتاب که به زبانی عامیانه بیان شده از عوامل اصلی استقبال از این کتاب است.

در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سال گذشته ۷۰ عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس در استان همدان تالیف و منتشر شد.

منبع ایرنا

برچسب ها: بنیاد حفظ ، دفاع مقدس
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.