در بازار میوه‌های نوبرانه چه می‌گذرد؟

رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران گفت: هم‌اکنون قیمت میوه‌های نوبرانه تابع عرضه و تقاضاست و همواره با عرضه انبوه، بازار به تعادل می‌رسد.

اسداله کارگر، رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: قیمت میوه های نوبرانه تابع عرضه و تقاضاست و همواره با عرضه انبوه، بازار به تعادل می رسد.

او قیمت کنونی هرکیلو چغاله بادام را ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزارتومان اعلام کرد و افزود: قیمت کنونی هرکیلو گوجه سبز ۸۰۰ هزارتومان، توت فرنگی برمبنای کیفیت ۱۲۰ تا ۱۷۰ هزارتومان، ملون ۲۰ تا ۳۰ هزارتومان و هندوانه ۷ تا ۲۰ هزارتومان است.

کارگر ادامه داد: هم اکنون هرکیلو خیار اصفهان با نرخ ۱۰ تا ۲۰ هزارتومان، خیار گلخانه ۱۵ تا ۲۷ هزارتومان، سیب زرد لبنانی ۲۰ تا ۶۰ هزارتومان، سیب قرمز لبنانی ۱۵ تا ۵۰ هزارتومان، پرتقال رسمی شمال ۱۰ تا ۲۵ هزارتومان، پرتقال تامسون شمال ۱۵ تا ۳۰ هزارتومان، پرتقال ناول جنوب ۲۵ تا ۶۵ هزارتومان، کیوی ۳۰ تا ۸۰ هزارتومان، موزاکوادور ۷۲ تا ۸۰ هزارتومان، موز فیلیپین ۶۵ تا ۷۵ هزارتومان و موز هندی ۵۸ تا ۶۵ هزارتومان در میدان مرکزی و با احتساب حداکثر ۳۵ درصد سود در خرده فروشی ها عرضه می شود.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران گفت: طبق سنوات گذشته با گرمای هوا، عرضه میوه های نوبرانه افزایش می یابد که همواره توزیع انبوه منجر به تعادل بازار می شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار