نامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

"پرسپولیس" درست اداره شود نیازی به خصوصی شدن ندارد

عضو هیئت مدیره تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم پرسپولیس اگر مدیریت صحیح داشته باشد نیازی به خصوصی‌سازی ندارد.

محمد نامی، عضو هیئت مدیره تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، نگاه وزارت ورزش به سرخابی‌ها یکسان است،‌ پرسپولیس اگر با مدیریت صحیح اداره شود نیاز به خصوصی‌سازی ندارد.

وی ادامه داد:‌ مهم‌ترین سرمایه تیم پرسپولیس هوادارانش است، مسئولان باشگاه نیز درصدد هستند تا به اوضاع مالی این تیم رسیدگی کنند.

نامی تصریح کرد:‌ اگر وزارتخانه به پرسپولیس کمک کند این تیم از بحران مالی نجات پیدا می‌کند. ما در هر صورت منتظر پاسخ وزیر در خصوص خصوصی‌سازی و حمایت از باشگاه هستیم.

عضو هیئت مدیره پرسپولیس تأکید کرد: در مورد خصوصی‌سازی باشگاه همه چیز بستگی به نظر ورزش دارد، اما به نظر می‌رسد درصد شخصی از سهام را به پرسپولیس اختصاص خواهند داد.

وی ادامه داد: امیررضا خادم از سوی وزیر مأمور شده است تا پایان امسال کارهای مربوط به خصوصی‌سازی باشگاه را انجام دهد.

نامی در خصوص مبلغ بدهی باشگاه پرسپولیس اذعان داشت: مسئولان بازرسی کل کشور در حال حاضر نظارت دقیق و کاملی بر مسائل مالی این باشگاه انجام می‌دهند تا مبلغ درست بدهی‌ها مشخص شود.

عضو هیئت مدیره پرسپولیس خاطرنشان کرد: پرسپولیس یک سری بدهی از قبل داشته است که به نظر می‌رسد چند میلیاردی بابت مالیات بوده است که پرداخت نشده است اما بهتر است پس از حسابرسی دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور مبلغ کل بدهی‌ها یک جا اعلام گردد تا تصمیم درستی در مورد باشگاه گرفته شود.

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر