کد خبر: ۵۰۵۳۱۵۰
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۴
۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۴
کد خبر : ۵۰۵۳۱۵۰
چند تکنیک ساده؛

استرس تهدیدی است برای موفقیت ما و در این میان آدم‌های با عملکردها و ذهنیت‌های مسموم، با ایجاد احساسات منفی در ما می‌توانند باعث همین استرس مزمن بشوند، حالا برای مدیریت اینگونه افراد باید تکنیک هایی را بلد باشید.

به گزارش دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران ؛ زندگی کوهی از تجربه است، پس برای داشتن یک زندگی بهتر و آسوده‌تر، باید مجهز به تکنیک‌هایی شد. بعضی از آدم‌ها اصولا آدم‌های بدخیم و مسمومی هستند. تعدادی از آنها حتی خودشان از تأثیر منفی‌ای که روی آدم‌های پیرامونی‌شان می‌گذارند، آگاه نیستند، اما بقیه‌شان از ایجاد آشفتگی، به هم زدن کارهای مردم و افسرده کردن آنها، خشنود می‌شوند.
وجود یکی از این افراد در خانواده، دانشگاه و محیط کار مساوی است با ایجاد پیچیدگی‌های زیاد در روند کار، نزاع‌های بی‌مورد و بدتر از همه استرس. ناگفته پیداست که استرس چه تأثیر منفی‌ای می‌تواند روی ما بگذارد. پژوهش‌ها نشان داده‌اند که حتی چند روز استرس، می‌تواند میزان کارایی نورون‌ها را در هیپوکامپ ما کاهش بدهد و باعث مختل شدن تفکر عقلانی و حافظه در ما بشود. استرس چند هفته‌ای می‌تواند باعث آسیب برگشت‌پذیر در دندریت‌ها شود و استرس مزمن هم می‌تواند اصلا باعث تخریب نورون‌ها شود. استرس تهدیدی است برای موفقیت ما و در این میان آدم‌های با عملکردها و ذهنیت‌های مسموم، با ایجاد احساسات منفی در ماه می‌توانند باعث همین استرس مزمن بشوند که برای مدیریت این افراد، باید تجربه‌ها و توانایی‌های خاصی را در خود پرورش دهید.
اگر بی‌تجربه باشید، دچار این ناپختگی ها می شوید؛

– عصبانی و درگیر شوید: در این صورت ممکن است خودتان متهم به نداشتن ثابت روانی و کارایی شوید و کارتان عقب می‌افتد. تازه اگر ثابت شود که حق با شما بوده است، در بسیاری موارد چنان که افتد و دانی، درگیری و دعوای شما با پادرمیانی و ریش‌سفیدی کسی حل می‌شود، فرد خاطی به سر جایش برمی‌گردد و شما مجبور می‌شوید تا دوباره با او کار کنید.

– هیچ کاری نکنید و خاموش بنشینید که در این صورت فرد بدذات جدی‌تر می‌شود.

– بخواهید یکی بشوید مثل خود آن فرد که در این صورت به آرمان‌ها و شخصیت خودتان توهین کرده‌اید.

اما آدم‌های باتجربه به این دام‌ها نمی افتند، یک بررسی توسط TalentSmart نشان داده است که ۹۰ درصد آنهایی که مهارت‌های اجرایی بالا دارند، توانایی کنترل احساسات خود و رام باقی ماندن را دارند و یکی از مهارت‌های عمده آنها حنثی کردن همین آدم‌های سمی است.

۱- هرگز اجازه ندهید آدم‌های شاکی از زمین و زمان، به دامتان بیندازند
بعضی از آدم‌ها اصولا دوست دارند، افراد مؤدب و با شخصیتی را پیدا بکنند و سر آنها را با شکوه و شکایت در مورد مشکلات شخصی‌شان به درد آورند. شما به عنوان یک آدم نیک‌نهاد ممکن است چند بار وقت بگذارید و راهنمایی‌هایی به آنها بکنید، اما هر چه که می‌گذرد متوجه می‌شوید گویی هدف آنها درد دل صرف یا گرفتن راهنمایی نیست، آنها می‌خواهند مرتب حرف بزنند و مجرایی برای دفع عقده‌های خود پیدا کنند.
بعضی از آنها که خود را آدم‌ها ناکام و بدبختی می‌دانند، از تکنیک روانی بدی استفاده می‌کنند، آنها سعی می‌کنند با القای بدبختی در ذهن دیگران، به خود بقبولانند که چون تنها بدبخت‌های عالم نیستند، نباید زیاد سخت بگیرند. برای همین در اداره، سر صحبت را با یک فرد موفق‌تر از خود باز می‌کنند و با به رخ کشیدن موفقیت‌های بعضی دیگر، سعی می‌کنند حس یأس و بیهودگی را در بالادستی خود ایجاد کنند.آنها سعی می‌کنند، همه دستاوردهای خوب شما، همه ویژگی‌های شخصیتی تحسین‌برانگیز شما، همه مهارت‌های دست‌نیافتنی شما را حقیر نشان بدهند. آنها از کار خود دست برنمی‌دارند، مگر آنگاه شما را به باتلاق خود بکشند و وقتی توانستند شما را در حال دست و پا زدن برای رهایی ببینند، دست می‌کشند. هرگز تصور نکنید که قطع صحبت‌های آنها، ترک کردن اتاقتان در هنگام ورود این افراد، کاری بی‌ادبانه و گستاخانه است. اگر کسی به اتاق شما بیاید و بخواهد در نزدیک شما دو ساعت سیگار بکشد، آیا معترض او نمی‌شوید؟ پس چطور به این آدم‌ها اجازه می‌دهید که به کارشان بدهند.

اما اگر آدم کم‌رویی هستید یک تکنیک ساده برای قطع حمله آنها، قطع کردن صحبت آنها و پرسیدن این سؤال کلیدی است: ... می‌دانم که خیلی بدبختی، خودت فکر می‌کنی که چه راه چاره‌ای داری و چطور می‌خواهی مشکلت را حل کنی؟ این طوری خیلی وقت‌ها رشته افکار آنها قطع می‌شود، دست از شکوه و شکایت برمی‌دارند و رهایتان می‌کنند.

۲- تکانه‌ای نباشید و احساسات خود را کنترل کنید

خشمگین شدن و دشنام دادن خیلی ساده است. اما تصور می‌کنید که به دنبال آن، افراد بدذات چه می‌کنند، آنها دقیقا دوست دارند شما به چنین ورطه‌ای بیفتید و کنترل خود را از دست بدهید. پس به یاد داشته باشید که همیشه در یک دعوا و مجادله، فردی که کنترل خود را از دست می‌دهد، همیشه بازنده است.اگر یکی از همکاران و یا زیردست شما، همیشه باعث کندی کار و تخریب جایگاه می‌شود، سعی کنید که با آرامش دلایلی قاطع برای ناکارایی او پیدا کنید و وقتی پرونده شخص تکمیل شد، سعی کنید که به او حمله خونسردانه‌ای کنید!

۳- جواب ابلهان مسلما خاموشی است!
اگر آدم روانپریشی در خیابان یقه شما را بگیرد و ادعا کند که شخصیت مهمی است، آیا وقت می‌گذارید و برایش دلیل و برهان می‌آورید که که افکارش هذیانی است؟! به همین صورت در محیط کار و تحصیل هم، سعی در ایجاد تفکر عقلانی و استدلال‌پذیر کردن بعضی‌ها غیرمنطقی است.شما ممکن است آدم آرمان‌گرایی باشید و با تصور اینکه می‌توانید همه چیز را تغییر بدهید، بخواهید که شیوه عملکرد و تفکر آدم‌های بدذات را هم تغییر بدهید، اما باید بدانید که بسیاری هم هستند که اصولا اختلال شخصیت دارند، مثلا شخصیت ضداجتماعی دارند و تلاش برای اصلاح آنها آب در هاون کوبیدن است.

۴- برای خود حریمی ایجاد کنید
همیشه مجبور نیستید که به صورت رو در رو با افراد مشکل‌دار کار کنید. حتی اگر این فرد، یکی از همکارهای شما در یک پروژه یا محل کار باشد، می‌توانید تعاملات خود را با وی محدود کنید و اگر لازم باشد باواسطه کاری را به او محول کنید یا از او تحویل بگیرید.۵- پشبینی‌شان کنید!

اگر به قدر کافی با یک فرد با عملکرد بدخیم سر کرده باشید و اگر به اندازه کافی باهوش باشید، می‌توانید همه رفتارها و عکس‌العمل‌ها او را پیشبینی کنید و خودتان را برای مقابله با او آماده کنید.


۶- آدم‌های باتجربه نمی‌گذارند که هیچ چیز باعث محدود شدن سرخوشی و احساس خوشبختی‌شان شود
خوشبختی یک چیز کاملا درونی است و خیلی وقت‌ها هیچ ربطی به جایگاه شغلی و میزان درآمد شما ندارد. اما در این میان خیلی از ماها از نظر روانی نیاز داریم که تأییدیه دیگران را برای احساس خوشبختی داشته باشیم. یعنی تا مطمئن نشویم که چند نفر در محیط کار، خوشبختی و عملکرد ما را تأیید نمی‌کنند، حس رضایت به ما دست نمی‌دهد. آن دسته از ما که نیازمند گرفتن این تأییدیه هستیم، همیشه نگران هستیم که پشت سر ما حرف‌هایی زده شود، گوش به زنگ می‌مانیم و سعی می‌کنیم متناسب با حرف‌هاو غیبت‌ها و انتظارات مردم، عملکرد خود را تنظیم کنیم.

اما تلاش برای همرنگ شدن با جماعت، باعث می‌شود که از آرمان‌ها و اهداف مخفی درونی خود به دور بمانیم و واقعا خوشبختی از ما فاصله بگیرد. بنابراین باید تأکید کنم که خوشبختی و رضایت خاطر، چیزهایی درونی هستند، هیچ وقت برای حرف و حدیث‌های بیرونی، ارزشی قائل نشوید. خودتان باشید و در جهت استعدادهایتان حرکت کنید. اگر آدمی هستید که از خواندن یک رمان یا دیدن یک فیلم خوب لذت می‌برید، اگر آدمی هستید که صرف یک شام در رستوران با اعضای خانواده یا یک خرید کوچک، شادتان می‌کند، نگذارید که حس لذت و خوشبختی شما با حرف‌های مردم فروکاسته شود.

اصولا بسیار از مردم توانایی درک لذت‌هایی به غیر از لذت‌های جسمانی را ندارند و خیلی بیهوده است که به آنها بفهمانید که خواندن، نوشتن، عاشقی بی‌دغدغه، ورزش یا اندیشه‌های خردمندانه چه لذتی دارند.

۷- آدم‌های موفق عملگرا هستند و به جای تمرکز روی مشکلات، روی راه‌حل‌ها کار می‌کنند

آدم‌های بدخیم پیرامون شما، کاری جز فهرست کردن مشکلات بلد نیستند، اما این شمایید که می‌توانید با چند کار کوچک، یک تغییر واقعی در شرکت و محل کارتان ایجاد کنید. شما ممکن است نتوانید، کل مشکل را حل کنید، اما می‌توانید شرایط را قابل تحمل‌تر کنید.۸- ببخشید اما فراموش نکنید!
بخشایش به این معنی است که شما علیرغم بی‌مهری شخصی، کینه و دشمنی را از ضمیر خود پاک کنید. در روند بخشایش، بیشترین کسی که سود می‌برد، خود شمایید. چون احساس خوب بزرگ‌منشی به شما دست می‌دهد، اطرافیان شما بیشتر به شما احترام خواهند گذاشت و در عین حال از شر افکار مزاحم راحت می‌شوید. اما بخشایش به معنی فراموشی نیست، شما باید نوع عملکرد آدم‌های پیرامونی‌تان را به یاد داشته باشید تا دوباره ضربه نخورید و مورد سوء استفاده قرار نگیرید.۹- از نشخوارهای فکری پرهیز کنید
بعضی‌ها عادت دارند که اتفاقات منفی زندگی‌شان را مرتب با خودشان مرور کنند و بی‌مهری‌ها و خیانت‌های دیگران را به یاد آورند. ولی آدم‌های با تجربه موفق یاد گرفته‌اند که به این ورطه نیفتند.

۱۰- میزان مصرف کافئین خود را محدود کنید
زیاد محصولات دارای کافئین مثل قهوه استفاده نکنید، چون نوشیدن قهوه زیاد باعث ترشخ بیشتر آدرنالین می‌شود، آدرنالین هم هورمونی است که اصولا بدن را برای مبارزه آماده می‌کند. بدنی هم که آماده نزاع باشد، خیی راحت واکنش نشان می‌دهد، بنابراین می‌تواند به دام آدم‌های خبیث بیفتد و گرفتار بازی آنها شود.
۱۱- به اندازه کافی بخوابید
خواب خوب، هوشمندی شما را در کنترل احساسات تقویت می‌کند و سطح تنش را می‌کاهد. یک خواب خوب، شما را آدم مثبت‌تر، خلاق‌تر و باهوش‌تر در مدیریت آدم‌های شرور می‌کند.

۱۲- آدم‌های خوب پیرامون خود را شناسایی کنید و یک سیستم حمایتی برای خود درست کنید

همان طور که ممکن است آدم‌های بدذاتی در پیرامون ما باشند، آدم‌های خوبی هم پیدا می‌شوند که دنیایی از تجربه، خردمندی و مهربانی هستند، سعی کنید که آنها را شناسایی کنید و به گاه نیاز از کمک‌ها و مشاوره‌های آنها بهره ببرید.

۱۳
از تجارب قبلی خودتان درس بگیرید و شیوه‌های تعاملتان را ارتقا بدهید
اگر آدمی بوده‌اید که تا با حال با بی‌تجربگی مورد سوء استفاده آدم‌های خبیث دور و برتان واقع می‌شده‌اید، باید بگویم که اصولا مغز انعطاف خاص خودش را دارد، طوری که می‌توانید به تدریج تجربه کسب کنید و بهتر با این افراد مقابله کنید. شما به تدریج یاد می‌گیرید که در مقابل هر واکنش این افراد، اتخاذ چه تکنیکی سودمندتر و عقلانی‌تر است. مثلا یاد می‌گیرید که به جای اینکه یک جمله و طعنه آنها آرامش شما را به هم بزند، نشان بدهید که عین خیالتان نیست و با نشان دادن خونسردی و یک لبخند، نشان بدهید که حمله آنها چقدر سست و بی‌‌فایده بوده است و در نهایت به جای اینکه شما دچار تنش شوید، تنش را در خود آنها ایجاد می‌کنید. شما به تدریج یاد می‌گیرید که از تکنیک پاسخ ندادن تکانه‌ای و ضدحمله صبورانه استفاده کنید و بهتر از همه یاد می‌گیرید چطور با بزرگی کردن و به رخ کشیدن مهارت‌های خود، افراد بدذات را منزوی کنید.


گزارش از مریم عبدالهی
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱۳۹
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۶
من يه دوست دارم كه خيلي بد ذاته و اصلا با همه قهر ميكنه منم ديگه تركش كردم
هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
منم با۳نفربد ذات سرکار دارم که که با حسادت که نسبت بمن داشتم هی زیرآب منو پیش مسئولمون زدن تا مجبور شدم از کارم بزنم حالا موندم توخونه نمیدونم چکار کنم
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
خیلی عالی مطالب و من برای همیشه از شما ممنونم
النا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۹
من یک خواهر دارم . برای هر چی میگم استرس میگیره
خورشید
|
Afghanistan
|
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۸
من دارم با چندتا ازین افراد زندگی می کنم هر کاری کردم که ازشون جدا بشم نتیجه نداد فکر می کنم امتحان خداوند هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۷
به به دمت گرم عالی بود
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۶
منم یه خواهر بدذات دارم که بزرگترین مشکلش اینه که اصلا روحیه اجتماعی نداره و هیچ کی رو نمیخاد، حتی خانواده خودش... نمیتونم تحملش کنم اما مجبورم باهاش زندگی کنم
امین روشن بیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
عالی بود متشکریم.آهای مردم عزیزازاین مطالب درس بگیریدتابه دام افرادبدذات وخبیس نیفتید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۷
عالی بود
ناشناس
|
Cyprus
|
۰۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
عالی بود
یوسف
|
United Kingdom
|
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
برادر من یکی از بد ذات های پلیدی است که در سن 15 سالگی با ایجاد درگیری و ضربه زدن به من باعث شد 16 سال فلج باشم.
زخم خورده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۷
سلام منم همیشه استرس دارم ک پدر مو ازم بگیرن فامیلای حسودی ک دارم چش ندارن ببینه چقدر منو دوست داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۸
یک نوع از بدذات ها همون مظلوم نماها هستن که کاری میکنن از خودت متنفر بشی فکر کنی شیطان تویی
شیرین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
من دوستی دارم که ازش طلبکارم مغازه دارم خودم رفتم ازش طلبم روبگیرم همه اون حرفایی که بهش زدم ورازهایی که بهش گفتم روکشیدبه رخم گفت به همه میگم ابروتومیبرم گفت میام پیش شوهرت وپسرت میگم خیلی تهت هم زدچیکارکنم ادامه بدم به درخواست طلبم یابیخیال شم بنظرشما؟؟خیلی حرفاشم دروغه ازخودش دراورده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
همینی که الان اینجا نوشتی رو با شوهر و پسرت در میون بذار. اصلا ازش نترس، حقت رو ازش بگیر، بهش بگو هر کاری می‌خواد بکنه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۴
ازشون نترسید، اونا یه سری موجودات عقده‌ای و بدبخت هستند که از رنج دیگران لذت می‌برند و دوست دارند شما رو هم مثل خودشون بدبخت کنند. یه جوری باهاشون رفتار کنید انگار نامریی هستند. ازشون دوری کنید، وقتی میاند نزدیکتون نه صداشون رو بشنوید نه نگاشون کنید انگار اصلا وجود ندارند، اونا آدمای ضعیف رو طعمه قرار می‌دند، خودتون رو طعمه‌شون نکنید.
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
مدعی گر بررخت تیغ کشید هیچ مگو
برش بی محلی تیز تراز شمشیر است
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
اگه آدم خوبی باشید و بدونید اینو ، یه آدم بد ذات نمی تونه باعث ناراحتیتون بشه
کاربر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
فقط باید دوری کرد بخاطر آرامش ‌خاطر خودمون‌ هم‌که شدهدباید دور این جور افراد رو خط کشید
لیلا 11 ساله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۸
سلام خواهر من کوچک است و خیلی پرو بازی در می اورد مثلا بهش ی ناخون بزنی قطل عامت می کنه خیلی پرو هست و من با این وجود ازش بدم نمیاد و زورم میگیره ازش اخه مثلا میگه گوشی تو بده دستم و تو هم کار درسی داری خواهرم همون موقعه درحالی که کوچیکه میزنتم منم از ترس اینکه شاید جیغ بزنه و مامان و بابام دعوام می کنن کاری بهش ندارم خواهرم 7 سالش است و از سن 6 سالگی شروع به پرو بازی کرد لطفا راه حلی برای برخورد با همچنین بچه های کدن و پرو پیشنهاد کنید متشکر می شم جواب بدید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
من شوهرم خیلی باهام دشمنی میکنه ولجبازی هر رفتاری کردم که درست بشه ولی فایده نداره دارم دیوونه میشم هیچ راهی برام نمونده خانوادم هم حمایتم نمیکنن دوست دارم خودکشی کنم
ارش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
سلام۔ من مادرزنی دارم بسیار بسیار بدذات۔ برادرزنم از ما ٢٥٠ میلیون قرض کرد و پس از گذشت ده سال گفت؛ خودت گفتی کمکم میکنی و میخواستی نکنی۔ خلاصه پس از یکسالی رابطه ما قطع شد باهاش۔
مادر خانم من بدلیل ناتوانی های جسمی خودشو انداخت خونه ما و با لعنت و نفرین های دروغ به پسرش مدعی شد که پسرش همه پولهاشو خورده و چیزی براش نگذاشته۔ خلاصه الان چهارسالی هست که پیش ما زندگی میکنه۔ بدلیل اینکه دلش پیش پسرش هست، هرروز بهش زنگ میزنه و احوالپرسی میکنه۔ و پشت سر من و همسرم کلییییی حرف های ناجور میزنه۔ مثلا میگه من و همسرم هرگز لیاقت پسرشو نداریم و ۔۔۔۔ من به همسرم میگم ببریمش اسایشگاه تا بینمون خراب تر نشه۔۔۔ولی از اونجایی که همسرم ادم مهربونیه نمیخواد مادرش بره اسایشگاه۔۔۔مادرشم ای موضوع را فهمیده و هر روز موش میدوونه۔۔۔ الان همسرم افسردگی جدی و شدید گرفته و من مونده م چه کنم۔ شما جای من باشید چه میکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۱
یه همکلاسی بد ذات داشتم سه سال تموم آزارم میداد، مدرسه رو واسم کرده بود جهنم، منم چون توسرخور و ضعیف بودم هیچوقت هیچ کاری نمی‌کردم حتی باهاش خوب رفتار می‌کردم که دست برداره، حالا که بهش فکر می‌کنم حالم از خودم بد میشه . الان دوازده از آخرین باری که دیدمش گذشته ولی هر روز با خاطرات زجر می‌کشم.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
بیخیال فراموشش کن بابا اکثر آدما با اینجور افراد تو مدارس سر و کله دارن واگذارشون کن به خدا فکر کردن بهشون فایده ای نداره که، از خودت هم بدت نیاد کسی باید از خودش بدش بیاد اون یاروئه نه تو
مینا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۲
منم همچین موردی داشتم نمی دونم چرا چون درسم خوب بود یا هرچی خیلی تحقیرم می کرد الان 15 سال گذشته من موفقم و خوشبخت ولی هنوز یادش می افتم می گم چرا این کارو می کرد و غمگین می شم
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۰
تحلیل همراه با راهکاری درستی ارائه شده که به واقعیت نزدیک بوده . تشکر
مبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
سلام ببخشیداگ کسی بهت حسوری کردوهرلباس یه وسیله ای ک بخری روبخره ناراحت میشم بایدچ برخوردی کنم بهشم میگم زبون درازی میکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۳
من ی همکار بد ذات حسود داغون دارم ک همه کاری ک خواسته انجام داده تو محل کار.حالا رفته همه رو گذاشته کف دست صاحب کار و گفته ک من انجام دادم
لیندا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
با سلام و خسته نباشید
مقاله ای بسیار عالی بود اما من مادرم بسیار بد ذات هستش مثلا وقتی که من میخوام برم دانشگاه و دیرم شده میگه تهش نمیری دیگه درس زیاد هم مهم نیست وقتی هم که بچه بودم اصلا تو درسام و کارای دیگه ام کمکم نمی کرد کلا به پیشرفت من کمک نمی کنه چیکار کنم؟؟؟؟
خانه دار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
سلام منم یه جاریه بد ذات دارم که خیلی اذیتم میکنه.ما با هم تو یه ساختمون بودیم انقدر اذیت کرد مجبور شدیم از اونجا بریم.میگه من به شوهرش نظر دارم.تو مهمونیا با اون یکی جاریم جفت میشه بهم متلک میندازن و‌منو مسخره میکنن.خیلی اعصابمو بهم میریزه بگید اخه من باهاش چی کار کنم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
فقط بايد ترکشون کرد
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۵
خیلی مفید بود واقعا بعد از خوندن این مقاله آرامش پیدا کردم ممنون از راهنمای ارزشمندتون
مریم قلخانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۷
سلام خانواده شوهرم خیلی خوب و مهربونن من بهشون حسودیم میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۱
من یک مشکل دارم قبلا سرکاری کار میکردم بعد مشکل اخلاقی پیش اومد حالا هرجا میخوام کار کنم نمیزارن ولی نمیتونم سابتش کنم چکار کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۰
بله باید از این آدما دوری کرد؛ گاهی بی محلی هم جواب میده. ولی آهای شما هایی که نظر نوشته بودید و از خواهرتون شکایت کرده بودید، باید بهتون بگم شما نعمت بزرگی نصیبتون شده: خواهر؛ یه خواهر سالم. منم خواهر دارم و خیلی دوسش دارم و اونم خیلی دوسم داره، اما متاسفانه اوتیسم هستش و از نعمت هم صحبت شدن با خواهرم محرومم؛ پس قدر خواهرتونو بدونید دربارش اینجوری حرف نزنید دنیا دو روزه ارزش نداره از خواهرتون بد میگید
م.ت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۴
من یه خواهری دارم که ۸سال ازم بزرگتره همیشه سعی میکنم باهاش خوب باشم بهش راه درستو نشون میدم راهنماییش میکنم ولی اون انقدری ب من حسادت میکنه که کاملا از رفتاراش مشخصه با کوچکترین پیشرفتم گریه میکنه و حتی وقتی خریدی انجام میدم مثلا وقتی من یه جوراب بگیرم این از حسادت میخواد دق کنه و فورا با قهر کردن یا تند پاسخ دادن خودشوبهم نشون میده همیشه دنبال دعواس با وجود اینکه خودشو بهترین چیزارو داره ولی میخواد من همیشه پایینترین نقطه باشم لطفا راهنماییم کنید چطور رفتار کنم..انقد ازش کتک خوردم بجای سالم برام نمونده
فخريه كامل
|
United Kingdom
|
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۶
خيلي ممنون ،أز معلومات أرزشمد تأن.
من هـميش زير تاثير كنترول هـمسرم قرار ميگرم ، هنگامي كه در مورد كارهـاي روزمره در خانه اتفقات واقع سود أو از دشنام دادن و رفتار رشت هـيچ وقت دريغ نميورزد . من خيلي زير تاثير روحي قرار دارم و به اعزاي فاميل هـم ياد اوري كرده نميتونم . اگر ياد اوري كنم هم چيزي بحتر نميشه چون كه هـمسرم ميگه من هـمينطور استم. لطفا أز شما خاحش دارم كمكم نمايد .من در مورد مشكلاتم در انترنت سرچ كردم كه اين ارتكل شمرا خوندم پليز أز شما خوهـش مكنم جواب نظرم را ارسال كنيد.
Fatemeh
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
سلام مطالبتون عالی بود
من یه دوستی دارم که از هزارتا دشمنم بدتره حالا براتون تعریف میکنم
این بشر کلا خیلی پرروئه!
مثلا ما با هم کلاس زبان میریم همش من براش بلیط کارت میزنم یا اینکه با ماشین بابام بر میگردیم خونه اما وقتی میاد مدرسه به من بدی میکنه خیلیییی چش سفیده!
یه دفعه هم امتحان داشتیم و کتابمو خونه جا گذاشته بودم اما اون بهم نداد بخونم و رفتم از کس دیگه ای کتاب گرفتم
به تلافی کارش یه دفعه که آزمون داشتیم (البته آزمون مهمی نبود) کتابمو بهش ندادم و باهام قهر کرد
در صورتیکه وقتی کتابشو بهم نداد اصلا باهاش قهر نکردم
چیکار کنم که حرصش در بیاد؟
میخوام حسابی حالشو بگیرم
لطفا کمکم کنید
ممنون بابت توجهتون
_nilo0far_mw
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
من چی بگم از دردم:) خواهری دارم که بخاطر بیماری روحی روانی و افسردگی شدیدش که تشدید شده مادرمو ازار میده مدادم میخواد خودکشی کنه مدادم گریه میکنه مارو نفرین میکنه فقط بخاطر اینکه مثلا فلان کارش درست پیش نرفته اون روز یا فلان چیزو نخریده میزنه ناسزا میگه حتی منو از خونه بیرون کرده! قرصم جواب نداده ما با ایت آدم چیکار کنیم مادرم داره از دست میره زیر بار عذاب
پاسخ ها
Delaram
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۱
سلام
نیلوفر جان عزیزم فکر میکنم سایتو اشتباه اومدی
خواهر شما دچار بیماری شده و اصلا فرد بد ذاتی نیست
یه خواهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۴
من هم یه برادرشوهر حسود و بدبخت دارم که از هیچ اقدامی در جهت خراب کردن من و بالا بردن زن خودش فروگزار نکرد. الحمدلله بعد گذشت زمان هم خودش و هم خانومش رسوا شدند. الان این اونه که تنهاست و هیچکس اعتماد نداره به حرفهاش. به قولی حناش دیگه رنگی نداره.......
با خدا باش و پادشاهی کن و روز به روز موفقیت های زندگی تو ببر بالا. بزار دق کنند از حسادت
ابراهیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
بهترین کار دعوا و زد و خورده،تا این کار رو نکنید خیالتان راحت نمیشه،این طبیعت انسانه(خشم و خشونت)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۲
سلام مامانم وعروسمون باهمدرگیر شدن وعروسمون هر چی دهن ش اومده به مامانم گفته مادرم ناراحته ومن نمی دونمچطوری با زن داداشم برخورد کنم ..بااین چند باره… .دخالت کنم یا ن.… لطفا راهنمایی کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۷
سلام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۷
همسرم من رو کتک میزنه و در رو روم قفل میکنه زنگ زدم و از وکیل که پرسیدم گفت میتونم بخاطره حبس تو خونه ازش شکایت کنم و برا کتکم برم پزشکی قانونی ، مهریمم فقط ۱۴ سکه اس که حتی نمیخوامش ۶ ماهه ازدواج کردم
بخاطره کتک گوشم اسیب دیده و بدنم پر کبودیه و سرم دائما درد میکنه ولی نمیتونم از خونه برم بیرون
پدرم میگه شوهرته و حق داره
هیچ کاری نمیتونم بکنم خواهش میکنم تو انتخاباتون دقت کنید
پاسخ ها
بهنام
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
اگه نمیتونی ازش جدا بشی یا پدرت نمیزاره و به هر حال شرایط ه نفع ایشونه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
خوب زنگ بزن 110
ناشناس
| Romania |
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
سلام چرا با وکیل صحبت نمیکنی راه کار بهت بده . اگه واقعا کتکت میزنه ازش یواشکی فیلم بگیر برو شکایت کن طلاقت رو بگیر تا کی میخوای بمونی تا آخر عمر که نمیتونی .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۷
همسرم من رو کتک میزنه و در رو روم قفل میکنه زنگ زدم و از وکیل که پرسیدم گفت میتونم بخاطره حبس تو خونه ازش شکایت کنم و برا کتکم برم پزشکی قانونی ، مهریمم فقط ۱۴ سکه اس که حتی نمیخوامش ۶ ماهه ازدواج کردم
بخاطره کتک گوشم اسیب دیده و بدنم پر کبودیه و سرم دائما درد میکنه ولی نمیتونم از خونه برم بیرون
پدرم میگه شوهرته و حق داره
هیچ کاری نمیتونم بکنم خواهش میکنم تو انتخاباتون دقت کنید
Farnaz
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۵
سلام من مامان بابام متاسفانه از هم جداشدن
الان یه زن بابا دارم که خیلی خیلی خبرچین هست ،هر انسانی قاعدتا یه سری خطاهایی رو مرتکب میشه .منم چون ۷ سالم بود ک مامان بابام جدا شدن قاعدتا یسری مشکلات و اشتباهاتی دارم
اما اون به جایی که بیاد راه درستو بهم نشون بده .کوچک ترین اشتباهی که من میکنم میره به همه میگه
یعنی تو کوچه و محله و اقوام تمام زندگی منو گزارش کرده
واقعن امونم رو بریده
دیگه کلافم
چیکار کنم به نظرتون ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
عزیزم مهم نیست.فک و فامیل ما که عیب نداشته ما ( ایرادهای خودشون ) رو رو ما میذارن. مثلا چشای من اگه قشنگه، فامیلام تو کل شهر از زشتی چشمای من می گن! یا اگه خوش اخلاقم می گن بد هست اخلاقش!
کیانوش
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۳
جلوی دهن مردمو نمیشه گرفت
داریوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
سلام من یه برادر کوچیکتر دارم که باهام دشمن شده میره خونه برادر بزرگم گوشاشو پر میکنن مخصوصا زن داداشم که فقط میخواد اونو باما درگیر بکنه بنظرتون چیکار بکنم تا از دست اینا راحت بشیم کلا اعصاب نزاشتن واسمون
پاسخ ها
امید
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۷
از بازو هایتون نون بخورین ب جای این ک دنبال مال مردم باشین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۱
سلام من یه مادر شوهر بدذاتی دارم که زندگیمون رو جهنم کرده مدام اذیت میکنه همه رو اللخصوص پسر خودش را . اونقدر اذیت میکنه که پسرش را راهی بیمارستان کرده مرتب پسرش رو با مرگ تهدید میکنه و هی میپرسه پسر قبل از مادر بمیره چقدر از اموالش به مادرش میرسه و میخواد زندگی پسرشو بهم بزنه مرتب داد و بیداد و توهین و دوس داره آبروی پسرش رو ببره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
خانم چه حرفیه؟ شما مادر نداری؟ مادرا اینطورین؟از اون عروسایی هان.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۰
به احتمال زیاد اون یه بیماری روحی روانی داره. من بودم تا حد امکان از این آدم دوری میکردم با همسرم میرفتم یه شهر دور و دیگه جواب تلفناشم نمیدادم مسافرت رفتنی نزدیک شهرشونم نمیرفتم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۵
با سلام
من ی راهنمایی از شما میخواستم
در خصوص مساله ای که سالهاست درگیرم ولی نتیجه نمیبینم
من خواهری دارم که از کودکی ب دلیل اختلاف سن کمتر همیشه ب گونه ای موردایجاد حسادت و مشکلاتی در پی آن شده است.
طوری که در موارد ریز دایم در حال مقایسه است.بسیار بهانه گیر و دنبال جنجال است با وحود اینکه سن کمی هم ندارد ولی نمیدانم چرا رفتار خود را عوض نمیکند.چند سالپیش دچتر بیماری روحی شد و چند سالی دارو مصرف کرد.متاسفانه در پی آن خانواده خیلی مراعات کردند.با وجود اینکه تحصیل خود را تمام کرد و مشغول به کار است ولی رفتار کودکانه دارد .ودنبال ایجاد تنش دعوا و بحث است.بقدری تحمل شرایط برای من به شخصه سخت شده که قصد جدا شدن از خونواده رو دارم چون هیچ جوره اختلاف وکلید کردن اون رو من متیجه نمیده..این وفتار رومن تاثیر بد گذاشته وباعث سلب ارامشم شده.لطفا راهنماید کنید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
سلام همدرد. من هم مشکل تو رو دارم.
م
|
United States
|
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
تشکر از شما. خیلی مفید بود.
شادی
|
United States
|
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
من پدر شوهر بدذاتی دارم. هیچ به یاد ندارم حتی یه بی احترامی کوچیک بهش کرده باشم. هر دفعه که من و میدید یه کنایه می زد.هی باز من به خوبی و خنده ردش می کردم.هی باز عقده و حسادت داشت. جدیدا هر وقت من و میبینه سلام نمی کنه. اگه احیانا نگاهش بهم خورد اخم می کنه. مدام هم مجبورم ببینمش.خدا شاهده نمی دونم چه کنم. یعنی اینقد دلم و خون می کنه که آخرش می گم خدا به خودت واگذارش می کنم. اگه میدونستم با احترام حالش خوب میشه بیشتر احترامش می کردم. بدش میاد. ازم بدش میاد.حالا هر چی هر روز فکر می کنم کی بهش بد کردم یادم نمیاد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۰
تو نمیتونی اونو اصلاح کنی من بودم با همسرم در میون میذاشتم ببینم اون چی میگه (چه درست چه غلط چون بعضیا میگن نباید اونو درگیر کنیم) منم آدمای نفرت انگیز دورم زیاده اعصابمو خورد کردن اما این مشکل اوناست و مشکل من نیست. باید از این آدما دوری کنیم
شادی
|
United States
|
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
من پدر شوهر بدذاتی دارم. هیچ به یاد ندارم حتی یه بی احترامی کوچیک بهش کرده باشم. هر دفعه که من و میدید یه کنایه می زد.هی باز من به خوبی و خنده ردش می کردم.هی باز عقده و حسادت داشت. جدیدا هر وقت من و میبینه سلام نمی کنه. اگه احیانا نگاهش بهم خورد اخم می کنه. مدام هم مجبورم ببینمش.خدا شاهده نمی دونم چه کنم. یعنی اینقد دلم و خون می کنه که آخرش می گم خدا به خودت واگذارش می کنم. اگه میدونستم با احترام حالش خوب میشه بیشتر احترامش می کردم. بدش میاد. ازم بدش میاد.حالا هر چی هر روز فکر می کنم کی بهش بد کردم یادم نمیاد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۶
سلام،منم یه مادرشوهردارم،همیشه پشت سرم به شوهرم ازمن ایراد میگیره،از خونوادم ایراد میگیره،از قیافه،لباساو... ولی وقتی من باشم هی عروس گلم میگه،هی تعریف میکنه! با این بشر چه کنم؟
نازی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۹
موافقم دوست عزیز
هیچ کاری با این افراد نمیشه کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۷
فقدفقد دوری وقطع رابطه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۰
هزاران لایک
صحرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۵
واقعا متاسفم نمیتونم کاری بکنم و فقط باعث شده فشار خون من بره بالا و سردرد های بدی رو تجربه میکنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۲
من یه مادر شوهر بدذات دارم،الانم با زبونش زندگیه منوخراب کرد دارم از شوهرم جدا میشم،یعنی خدا انتقام منو ازش میگیره،هیچوقت نمیتونم ازش بگذرم،هیچ وقت نمی بخشمش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
سلام پیامهای خیلی اموزنده برای مواجه شدن با ادمهای موذی ارسال کردین ممنون وموفق باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۶
سلام من از دو رویی و نقاق ب سطوح اومدم.کاملا بهم ثابت شده در رفتار و باطن اون شخص و اینکه خبرچین قهاریه ولی نمیتونم و نمیدونم چیکار کنم.این خبرچینیش منو خیلی ازار میده.ادمیزاده دیگه ی موقع حرفی غیبتی مث خوتاشون ولی از سر حسادت زود خبرچینی میکنه .ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ ها
امیر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۸
به کدوم سطوح اومدید شما؟ اون ستوهه (:
ناشناس
| Germany |
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
ار ه مشکل منم همینه کاش یه مقاله درموردبرخوردباافراددورومیذاشتن
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۹
سلام خسته نباشید
لطفا راهنمایی کنید ،داستان از این قراره که عموم و بابام پیش یکی از اقواممون کار میکردن تا اینکه عموم مغازه میگیره و بابام هم میخواست جدا مغازه بگیره که اون مرده نمیذاره و همش اذیتش میکنه و شکایت میکنه که این بده کاره و هر روز هم حرفش عوض میشه و یه بهونه میاره ،بنظر شما باید چی بهش گفت تا دست برداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۳
منم گیر یکی از این ادما افتادم.هر راهی رو امتحان کردم از دوستی تا بی محلی.فایده نداره
اون تا بدبختی منو با چشاش نبینه دلش اروم نمیشه. فقط هم دلیلش حسادته.همه رو با من دشمن کرده.یکسره پشت سرم حرف میزنه. متاسفانه خیلی بهم نزدیکه. تو مهمونی همین که منو میبینه اینقد حالش بد میشه که از چهرش میشه فهمید. اون برون گراست من درون گرا .همه رو جمع میکنه دور خودش و تو مهمونیا همیشه من تنهام. هیچ راهی هم نداره.نمیدونم چیکار کنم دیگه؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۵
لازم نیست کاری انجام بدید فقط خودتون باشید تلاش نکنید تا خودتونو پیش افرادی که ازتون بدگویی کرده اثبات کنید. اولش خیلی سخته کلا قضاوت شدن خیلی سخته. اما بعد از یه مدت خودش پیش همون افراد رسوا میشه. فقط به تلاشتون ادامه بدید و به رفتارش و نظرات دیگران بی توجه باشید. فقط جلب نظر خدا براتون مهم باشه این طوری در نزد خلق هم عزیز می شید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۷
کاملا موافقم.فقط و فقط دوری گرفتن از این افراد می تواند کمک کند و ارتباط کاملا غیر مستقیم....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۶
شوهر من هم چنین ادمی است نمیدونم چطور ازش خلاص بشم چون دوتا بچه دارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۰
متشکرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۰
متشکرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۰
تشکر از شما. خیلی مفید بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۵
من یه خواهر موذی دارم که اگه جنگ بشه اونو میفرستیم آمریکا رو با زبونش به خاک سیاه بشونه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴
خدا هدایتشون کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۱
هیچ وقت جواب توهین های آدمهای بدذات رو ندید چون اونها مهارت زیادی دارند که از حرفهای شما علیه تون استفاده کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۱
هیچ وقت بهشون اعتماد نکنید چون تغییر نمیکنند و منتظر فرصت هستند تا له شدنتون رو ببینند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۹
من اخلاقم خیلی خوبه مهربون هستم ودلسوز
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۰
من هم مهربون بودم و دلسوز ولی از روم رد شدن آسفالتم کردن شما هم مراقب باشید ازتون سو استفاده نکنن همه لیاقت مهربونیتو ندارن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۹
من که مهربونم
كارو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۶
عجب
فرهاد بینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
من 32 سالمه و با یه خانمی داخل کلاس زبان آشنا شدم.رابطمون فوق العاده صمیمی بود و خیلی همودوست داشتیم.تا اینکه من یه حرفی زدم که بهش برخورد و رابطمون مغای با قبل شد.تا اینکه چند وقت گذشت و خیلی سرد بود باهام و یه روز دعوامون شد گفت من منتظر بهانه بودم چند وقته و بهت هیچ حسی ندارم و... بعد که خواست از ماشین پیاده بشه مانعش شدم و خواستم باهاش حرف بزنم که نظرشو عوض کنم ولی جیغ زد بعدم با مشت زد تو دماغم و دوید رفت . با دماغ گچ گرفته فرداش رفتم سر کلاس ولی احساس کردم داره میخنده بهم و بعد از این یه هفته اصلا حتی به روشم نمیاره که زده دماغمو اینجوری کرده و من ذره ای ضعف نشون ندادم و حتی نگاهشم نمیکنم و حتی توی کلاس با همه میگمو میخندم ولی رفتار اون واقعا عصبیم کرده. میخوام یه جوری بشه که اون کوچیک بشه نه من . نظرتونو راجع به این قضیه بگید که چطور رفتار کنم که بتونم برنده باشم؟ممنون از همگی
پاسخ ها
موفق
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴
میتونی با پیشرفتت تو کلاس قدرتتو ب خوبی بهش نشون بدی
نمره اول کلاس بشو
اینطوری اون میفهمه ک در تو هیچ تذلزلی ایجاد نشه
و بهتره ک دیگه فراموشش کنی
چون اون دیگه ب درد تو نمیخوره....
منصوره
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۷
باید اول دلیل سرد بودن رو ازش می پرسیدی و میگفتی چی شده که سردی و اگه بابت اون حرفم ناراحت شدی من منظوری نداشتم و بعد اگه هی خواست بره مجبورش نکن بمونه و الانم اصلا سعی نکن بهش فک کنی به خود برس و شاد باش .
ناشناس
| Romania |
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
من بودم ازش به خاطر جراحت بینیم شکایت میکردم تا اون باشه دیگه روانی بازی در نیاره.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۸
بسیار عالی بود ، استفاده کردم ، ممنون مدیرجان
میعاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۸
عالی ..
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۸
سلام امروز با مادر مسنم با ماشین میرفتیم یه جوون معتاد چاقو به دست پیچید جلومون و اومد سمت من با فحاشی گفت چی میخوای دنبال منی .من گفتم اقا اشتباه نگرفتی؟هیچی نگفت و با شرارت و جنگ طلبی به من نگاه میکرد .بهشگفتم مادرم تو ماشینه .ولی بازم همون رفتارو داشت .من ترسیدم باهاش درگیر بشم و مادرم ناراحتی پیدا کنه بنا بر این هیچی نگفتم و سرمو انداختم پایین تا رفت.ولی بعدش مادرم و خودم خیلی ناراحت شدیم .مادرم به خاطر من و من به خاطر ترس خودم .لعنت بر ترس .ای کاش نمیترسیدم و جواب نمیادم
پاسخ ها
موفق
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴
تو بهترینی
مادرت باید ب تو افتخار کنه
تو بهترین کار رو کردی
خوشحالم ک همچین پسرای باشعوری تو کشورمون هست
همیشه موفق باشی
منصوره
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۷
کارت عالی بود اینا ارزش دعوا و درگیری ندارن و فقط به خودت آسیب میرسونی ادم های شرور چون کمبود دارن و کسی بهشون توجه نمیکنه منتظر اینن یکی توجه کنه و دعوا کنن. به نظر من تو عالی هستی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۰
کارت عالی بود و تحسین بر انگیز؛ تو و مادرت باید اون قضیه رو فراموش کنید؛ شما که دیگه تو زندگیتون اون فرد رو نمیبینید. این مشکل اون فرده نه شما؛ بهترین کارو کردید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
تشکر از شما. خیلی مفید بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۴
متاسفانه برخی مواقع نمیشه با این افراد خوب رفتار کرد چون احساس غرور و برتری آنها مانع رابطه خوب میشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۰
زن داداش من خانوادمو خیلی اذیت میکنه هم با زبانش و هم با رفتارش داداشم هم ناآگاهانه همراهیش میکنه یا سکوت می کنه چیزی بهش نمیگه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۸
من یه چیز دیگه میخواستم
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۳
با تشکر از سایت خوبتون
samaneh
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۴
من متاسفانه مجبورم باهاش زندگی كنم همه جوره ذهنمو بهم میریزه حتی اونقد عصبی میشم ك نمیتونم درسمو بخونم
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
ممنون از مطالب خوبتون ولی دقیقا ظرافت انسانی و رفتاری رو زیر سوال میبرد ای کاش یکم بیشتر و ساده تر رو مطالب بحث میشد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
آقا نمیشه با ظرافت. من امتحان کردم سی سال.بدبخت شدم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۰
من یه خواهر شوهر عقب. مونده جسمی و عقده ای شدید دارم که محبورم باهاش تو یه خونه زندگی کنم هیچ راه چاره ای جز صبر ندارم فقط ااز خدا میخوام زودتر از دستش راحتم کنه خدایا صدامو بشنو من صابرم توهم هوامو داشته باش منو ببین
پاسخ ها
موفق
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴
درکش کن
خودتو بزار جای اون
میدونی ارزش تو پیش خدا خیلی بالاتره از بقیه هستش
تو با تحملت و با مهربانی با اون بزرگ منشی خودت رو ب خودت ثابت میکنی
خدا با گذاشتن این افراد در زندگی آدم ،یک فرصت برای ب ما برای بالا کشیدن خودمون میده
مطمئنا تو با تحمل و با برخورد محبت ۀمیزت میتونی پیشرفت فوق العاده ایی تو زندگیت داشته باشی
بهترین ها رو برات از خدا خواستارم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۷
منم یکی دارم ولی نمیزارم وجودش باعث بشه شادی های من کم بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۶
عالی تشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۴
متشکر استفاده کردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۴
بسيار عالي و پر مغر بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۴
آفرین...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۴
باتشکر ازسایت خوبتان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۶
من با یه همچین همکاری تو یه اتاقک گیر افتادم..... ولی نمیشه کاری کرد و تنها چارهش صبره....
پاسخ ها
موفق
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴
تنها چاره اش مدیریت کردنشه...
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۰
درکت میکنم؛ خیلی سخته وقتی گیر یه همچین آدمی بیفتی و نتونی کاملا رابطتو باهاش قطع کنی، خب بالاخره اینم راهی باید داشته باشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۴
چرا بیخودی خودتو زجر میدی؟ خوب یه جای دیگه کار پیدا کن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۹
آفرین...خوشمان امد
ناهید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۵
من یه برادرشوهر حسود بدذات دارم که چشم دیدن زندگی و پیشرفت ما رو نداره خیلی مویرگی بین خودم وشوهرمو خراب میکنه بهم توهین میکنه جونم به لبم رسیده از ذات خرابش
پاسخ ها
موفق
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴
موفقیتت و پیشرفتتو به روش نیارید
و همیشه پیشش از نارضایتیت حرف بزن
مدیریتش کن
موق باشی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۹
ماهم داریم .روانیه به خدا.
محبي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۱
بسيار عالي و پر مغر بود
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
سلام و خسته نباشید.
یه سوال دارمو یه راهنمایی میخوام.
من یه برادر خانوم حسود دارم.
خیلی تاحالا برام مشکل درست کرده تا حالا چند باری هم باهاش دعوام شده.
من چیکار کنم اینو از شرش راحت بشم؟؟؟؟درد اور حتی دیدنش برام چون واقعا مشکل سازی برام زیاد کرده.ممنون از شما
پاسخ ها
موفق
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴
عزیزم مدیریتش کن
یا باهاش رفیق بشو یا پیشرفتتو ب روش نیارو همش از نارضایتی کار و زندگی بهش بگو تا حسادت نکنه
در صورتی ک ب شخصیتت لطمه نخوره
صددرصد موفق میشی
آروزی موفقیت برات دارم...
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۹
متشکر استفاده کردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۶
تشکر از شما. خیلی مفید بود.
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۹
حکیمی را گفتند بدبخت ترین مردم که باشد ، گفت آنکس که دلخوش به ناخوشی دیگران باشد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴
احسنت
مانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۱
باسلام من فکرمیکنم بی تفاوتی بهترین شکنجه هست براشون چون خودم تجربش کردم چون اینطور آدما میخوان توهرجمعی که حاضرمیشی خرابت کنن ولی بهترین کار اینه که ازشون دورباشیم وقتی هم که توجمع مون هستن بی اعتنایی وبی توجهی کنیم بهشون واونارو موقع گفتگو وارد بحث نکنیم و پر انرژی و مثبت باشیم بابقیه تا فردملعون بمیره از حسادت جونش به لبش بیاد...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۲
خدا رحم کنه
موفق
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴
کاملا درسته
احسنت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۵
بله درسته منم امتحان کردم جواب میده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۴
کاملا موافقم.فقط و فقط دوری گرفتن از این افراد می تواند کمک کند و ارتباط کاملا غیر مستقیم....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
ادمای بد ذات سعی دارن تورو توچاه بندازن...هرچقدر ازشون دور باشی ارامش بیشتری داری..وقتی همفکرت نیست توهم نباید به حرفای اون گوش بدی...اینا نقش ابلیس رو تو زندگیت دارن...باید حرفاشونو قطع کنید مثه همون سیگاری که از بوش ناخوشیت میگیره.....نباید بزاری حرفاش به گوشت برسه که رواعصابت راه بره....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۷
عالی پرفکت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۸
بسیار عالی و مفید بود
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر