کد خبر: ۶۹۰۲۲۱۴
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶

رئیس اداره مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی آموزش و پرورش استان کرمان از کمک ۴۰۰ میلیون ریالی موسس مدرسه و مرکز غیردولتی قلم‌چی شهر کرمان به سیل زدگان استان خوزستان خبرداد.

کمک ۴۰۰ میلیون ریالی مرکز غیردولتی به سیل زدگان خوزستانبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، فریبا اسکندری زاده؛ رئیس اداره مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به کمک ۴۰۰ میلیون ریالی عباس مولا موسس یکی از مدارس و مراکزغیر دولتی شهر کرمان به طرح همدلی (مدارس غیر دولتی)، گفت: حرکت پر شور موسسین مدارس و مراکز غیر دولتی حاکی از رشد فرهنگ وقف و کمک به همنوع در جامعه دارد.

وی مشارکت موسسین و پرسنل مدارس و مراکز غیر دولتی را در طرح همدلی بی نظیر دانست و ادامه داد: برآنیم با کمک فرهنگیان سراسر استان گوشه‌ای از نیاز‌های هموطنان خوزستانی را برطرف کنیم.

اسکندری زاده در پایان ضمن تشکر از مشارکت فرهنگیان سراسر استان در طرح همدلی، افزود: فرهنگیان و پرسنل حوزه غیر دولتی دیار کریمان می‌توانند وجه نقد خود را جهت کمک به هم میهنان خوزستانی به شماره حساب ۰۱۱۲۸۲۱۴۶۶۰۰۵ بانک صادرات به نام شورای مدارس و مراکز غیر دولتی واریز کنند.

انتهای پیام/ح

کمک میلیونی مرکز غیردولتی به سیل زدگان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر