کد خبر: ۶۹۵۰۷۸۰
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶

متن گفت‌وگوی منتشرنشده با همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران که دو روز پیش توسط شوهرش به ضرب‌گلوله به قتل رسید را می‌خوانید.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، سه‌شنبه صبح محمدعلی نجفی همسرش را به قتل رساند و به تیتر یک بسیاری از رسانه‌ها تبدیل شد، از این رو به گفت و گویی که  در  هشتم آبان ۹۷  با میترا استاد همسر دوم محمد‌علی‌نجفی شهردار سابق تهران در ارتباط با حواشی پیش آمده درباره زندگی این دو نفر بعد از ازدواج پرحاشیه‌شان داشته ایم می‌پردازیم. همسر دوم شهردار اسبق تهران در این گفتگو اظهارات متعددی را  از زوایای پنهان انتشار شایعات  پیرامون ازدواج وی با  نجفی توسط رسانه‌های بیگانه، ماجرای  فیلمی که  از مداخله و وساطت  وی برای دریافت رشوه جهت اجرای یک پروژه  خبر می‌داد و همچنین نظر شخصیش درباره محمد علی نجفی را بیان کرده است  که در ادامه آن را می‌خوانید.

اظهارات منتشر نشده همسر دوم نجفی / ناگفته‌های میترا استاد درباره همسرش پیش از قتل!

بخشی از اظهارات میترا استاد همسر نجفی شهردار سابق تهران در گفت وگویی منتشر نشده

- من برای ازدواجم با دکتر نجفی دلایلی داشتم و قانع شدم. ایشان از من خواستگاری کردند، خیلی محترمانه، به‌طوری که هم در شأن خودشان و خانواده‌شان باشد و هم در شأن ما، اما طبق عهدی که در محضر امام رضا (ع) با آقای دکتر بستیم قرار شد هیچ اقدامی بدون اجازه هم نکنیم و من هم به‌عنوان یک زن ایرانی وظیفه دارم به خواسته‌ها و علاقه‌های همسرم نسبت به کار‌ها و برنامه‌های زندگی‌ام توجه کنم و تا حدی که می‌توانم عمل کنم. تا وقتی که ایشان صلاح بدانند من فعلا از فضای فعالیت‌های گوناگونم فاصله گرفتم.

یک عده البته در کانال‌های تلگرامی زدند که دکتر نجفی به دلیل بیماری ازدواج کرد، در حالی که پیش از ماجرای بیماری و بحث استعفا ما نامزد بودیم و تصمیم بر ازدواج داشتیم.


بیشتربخوانید: ورود پلیس برای بررسی ادعای یک سایت خبری در مورد مصاحبه با «میترا استاد»


در ارتباط با انتصابات شایعه شده بود که شهرداری را این خانم می‌چرخاند و مدیریت می‌کند، البته کسانی بودند از دوستان و آشنایان که از رابطه من با آقای دکتر اطلاع داشتند، رزومه‌ای به من می‌دادند تا با آقای دکتر درمیان بگذارم. من ۱۵ – ۲۰ رزومه را برای ایشان فرستادم که دو نفر را ایشان تایید کردند.

- حیف است پشت‌سر آقای دکتر محمدعلی نجفی که ۴۰ سال برای این مملکت و نظام زحمت کشیدند، برای ما زحمت کشیدند این مدل حرف‌ها و حدیث‌ها باشد. همه به پاکدستی ایشان ایمان داریم. به اخلاق نیک و باتقوای ایشان ایمان داریم.

- خواهش می‌کنم که لباس قضاوت را برتن نکنید، قاضی همه ما خداوند است و این تنها صحبتی است که من دوست دارم همه بشنوند و رعایت کنند.

****************************

بگذارید سوالات را از شایعات ازدواج شما با دکتر نجفی شروع کنیم. بفرمایید این شایعات از کجا آغاز شد؟

چند ماه پیش یک رسانه بیگانه در کشور آلمان شروع به ساخت کلیپ‌هایی علیه بنده و آقای نجفی کردند که در کانال‌های تلگرامی پخش شد. مسائل دروغی در این کلیپ‌ها عنوان می‌شد مبنی‌بر فساد مالی و اخلاقی دکتر نجفی و رشوه‌گرفتن بنده که با یک صدای ساختگی آن را ایجاد کردند. مجموع این اعمال که دنباله‌دار هم بود شایعات و حواشی بسیاری را پیرامون من و دکتر نجفی ایجاد کرد.


بیشتربخوانید: ناگفته‌های میترا استاد قبل از به قتل رسیدنش چه بود؟


شما اشاره به فیلمی می‌کنید که داخل آن از شما خواسته می‌شود به واسطه ارتباط با دکتر نجفی زمینه اجرای یک پروژه‌ای را فراهم کنید و در آن مبلغی پول هست و...، شما به همین اشاره دارید؟ درسته؟

بله، آن آقایی که با بنده صحبت کرد هیچ صحبتی از پول و رشوه نکرده بود، اما وقتی صحبت تمام شد آن قسمتی که بنده گفتم بله در خدمت هستم، تقطیع شده و بحث مالی را قبل آن اضافه کردند و گفتند که ۵۰۰ تومان پول توشه، انگار که من به پیشنهاد مالی گفتم بله در خدمت هستم.

اظهارات منتشر نشده همسر دوم نجفی / ناگفته‌های میترا استاد درباره همسرش پیش از قتل!

چرا همان موقع واکنش نشان ندادید و در پاسخ به این حواشی خصوصا اتهام رشوه گرفتن خودتان که رقم سنگینی هم بود، نگفتید که صدا ساختگی است و شما چنین چیزی را نپذیرفتید؟

مردم ما مردم باهوشی هستند. اتفاقا من همان موقع می‌خواستم که از طریق رسانه‌ها و فضای مجازی در این‌باره اطلاع‌رسانی کنم و اقداماتی داشته باشم و بگویم که این حرف‌ها دروغ محض است، اما دکتر اعتقادشان بر این بود که مردم ما این فیلم را ببینند خودشان متوجه می‌شوند که این صداگذاری کودکانه است و غیرحرفه‌ای است و بالعکس دست‌شان بیشتر برای مردم رو می‌شود. برای همین به من اجازه اقدام ندادند تا اینکه در این چند وقت اخیر اقدامات آن فرد و حاشیه‌سازی‌هایش زیاد شد و دیگر من تصمیم گرفتم واکنش نشان بدهم.

شما از پیشینه زندگی آقای نجفی خبر داشتید؟ اینکه چندین سال همسری داشتند و دارند و با ایشان زندگی می‌کردند و...؟

این سوال خیلی خصوصی‌ است، اما من با توجه به حواشی‌ای که ایجاد شده است مجبورم در حدی که حریم‌شکنی نکنم، توضیح مختصری بدهم. بله من در جریان زندگی پیشین ایشان بودم و خیلی‌ها هم به بنده گفتند چطور شما به همنوعت رحم نکردی یا حتی گفتند که به خاطر پول و موقعیت با دکتر ازدواج کردم، ولی به هرحال من برای ازدواجم با دکتر نجفی دلایلی داشتم و قانع شدم. ایشان از من خواستگاری کردند، خیلی محترمانه، به‌طوری که هم در شأن خودشان و خانواده‌شان باشد و هم در شأن ما، بنده هم از ایشان اجازه گرفتم که فکر کنم و عنوان کردم که زندگی اول شما چطور است و من نمی‌توانم پا در زندگی همنوعم بگذارم و... ایشان هم دلایلی آوردند و من را قانع کردند. دلایلی آوردند که گفتن آن ممکن نیست و شخصی است و من هم پذیرفتم و زندگی‌مان را آغاز کردیم.

براساس شناختی که از شما داشتم شما یک بانوی فعال اجتماعی، سیاسی، هنری و... بودید و حتی رئیس کمیته هنرمندان چندین صنف بودید، نامزد شورای شهر پنجم در اسلامشهر بودید، حتی سال گذشته هم به‌عنوان برترین بازیگر کشوری انتخاب شدید و... این همه سابقه و کار تشکیلاتی و اجتماعی و... به یک‌باره ظرف یک‌سال گذشته به خاموشی رفته و شما در انزوا قرار می‌گیرید. چه می‌شود که این اتفاقات می‌افتد؟ چرا شما به فعالیت‌هایتان پایان داده‌اید؟

شما نسبت به رزومه من کامل‌تر از خودم آگاه بودید. بله من کسی بودم که فعالیت‌های اجتماعی، سیاسی و هنری داشتم و متاسفانه این شایعات و اذیت و آزار‌ها باعث شد من و آقای دکتر به این نتیجه برسیم که بیشتر زمانم را در خانه سپری کنم، البته نه اینکه بیکار باشم، ولی ترجیح ایشان بر این بود که به خاطر دورشدن از حواشی و این اتفاقات و شایعات بنده بیشتر وقتم را در خدمت ایشان باشم و با آرامش به زندگی‌مان بپردازیم.

یعنی این قرار است که ادامه پیدا کند یا ما منتظر فعالیت‌های دوباره شما باشیم؟

بهتر است در این باره پیش‌داوری نکنیم. اما طبق عهدی که در محضر امام رضا (ع) با آقای دکتر بستیم قرار شد هیچ اقدامی بدون اجازه هم نکنیم و من هم به‌عنوان یک زن ایرانی وظیفه دارم به خواسته‌ها و علاقه‌های همسرم نسبت به کار‌ها و برنامه‌های زندگی‌ام توجه کنم و تا حدی که می‌توانم عمل کنم. تا وقتی که ایشان صلاح بدانند من فعلا از فضای فعالیت‌های گوناگونم فاصله گرفتم.

استعفای آقای نجفی از شهرداری تهران هم همین موضوع بوده است؟ چون مراسم ازدواج شما با استعفای دکتر تقارن زمانی داشت، البته بعد ماجرای بیماری عنوان شد، ولی به هر حالت ما متوجه دلیل استعفای آقای نجفی نشدیم.

درباره دلیل استعفای آقای دکتر من نباید ورود کنم، چون به خود ایشان مربوط است. ایشان سخنرانی کردند و گفتند دلیل استعفایشان چه چیزی بوده است و عمده‌ترین دلیل بیماری عنوان شد. ما قصد ازدواج داشتیم، مدت‌ها قبل‌تر از ماجرای بیماری، روزش را هم انتخاب کرده بودیم، یک روز خاصی را هم انتخاب کرده بودیم. فکر می‌کنم عقدمان روز ولادت حضرت علی‌اکبر (ع) بود. چون دکتر نجفی علاقه خاصی داشتند تا عقدمان در یک روز خاص باشد و برای همین این روز را انتخاب کردیم. بعد از چند وقت ایشان به دکتر مراجعه کردند و متوجه شدیم حال‌شان خوب نیست و بیمار هستند. اما هیچ اتفاقی باعث نشد که ما مراسم عقدمان را به تعویق بیندازیم. در همان تاریخی که برنامه‌ریزی کردیم مراسم عقدمان برگزار شد. یک عده البته در کانال‌های تلگرامی زدند که دکتر نجفی به دلیل بیماری ازدواج کرد، در حالی که پیش از ماجرای بیماری و بحث استعفا ما نامزد بودیم و تصمیم بر ازدواج داشتیم. این درست نیست زندگی و حریم شخصی افراد را به کارشان ارتباط بدهیم و از آن بهره‌برداری سوء کنیم.

من تصور می‌کنم بخشی از فشار‌هایی که در این یک‌سال گذشته بر شما و زندگی‌تان آمد مربوط به انتقادات نسبت به عملکرد و انتصابات دکتر نجفی بوده است. به نظرم شما قربانی شایعات شدید. شنیدم همین اواخر چند جوان آمدند رستورانی که شما و آقای نجفی بودید، فحاشی و فیلمبرداری کردند. بخشی از این‌ها برمی‌گردد به عملکرد تخصصی آقای نجفی که وارد زندگی شخصی شما شده است. این‌ها را می‌پذیرید؟

در ارتباط با انتصابات شایعه شده بود که شهرداری را این خانم می‌چرخاند و مدیریت می‌کند، این درحالی است که من نه تخصصش را داشتم و نه علاقه‌ای داشتم که در این حوزه ورود مستقیم کنم. البته کسانی بودند از دوستان و آشنایان که از رابطه من با آقای دکتر اطلاع داشتند، رزومه‌ای به من می‌دادند تا با آقای دکتر درمیان بگذارم. آقای دکتر هم کسی نیست که بدون مشورت تصمیم بگیرد و بعد از مشورت هم باید حتما به یک نتیجه منطقی و مثبت برسد تا کاری را انجام دهد. من ۲۰ – ۱۵ رزومه را برای ایشان فرستادم که ایشان دو نفر را تایید کردند. البته نه خودشان، بلکه تیم گزینشی آن‌ها را تایید کردند و بعد ارجاع دادند به دکتر نجفی. بنده فقط در حد مشاوره نسبت به چیز‌هایی که اطلاعاتی داشتم درکنار ایشان بودم و همیشه تصمیم‌گیرنده خودشان بودند. در ارتباط با رستوران هم بله، ما چند وقت پیش رستورانی بودیم که تعدادی جوان آمدند با موبایل فیلم گرفتند و به دکتر فحاشی کردند و ما برخورد مناسبی با آن‌ها کردیم و بعد آمدند عذرخواهی کردند. کاش ما قبل از اینکه کاری کنیم درباره آن فکر کنیم تا مشکلی بعد از انجام آن پیش نیاید و مجبور نباشیم که عذرخواهی کنیم.

درباره عملکرد آقای نجفی در مسئولیت‌های مختلف باید در موعد مناسب گفتگو کرد و مجالی فراهم شود تا سوالات و ابهاماتی که در نحوه مدیریتی ایشان بوده است را از ایشان بپرسیم. اما سوای این‌ها اگر حرفی باقی مانده، من در خدمت‌تان هستم.

بله شما به شایعات اخیر اشاره کردید. تقریبا چند ساعت پیش بود که دوستان تصویر متن یکی از اعضای شورای شهر سابق را برای من فرستادند. مطلبی که ایشان منتشر کرد خیلی غیراخلاقی بود و ما راضی نیستیم، نه من و نه آقای دکتر. عکس بنده و همسرم را در اینستاگرام‌شان گذاشتند و یک متن خیلی غیراخلاقی و غیرحرفه‌ای که در شأن خودشان و ما نبوده است را نوشتند و از من درخواست کردند که مصاحبه نکنم؛ بنا بر دلیل و قضاوت ناآگاهانه‌ای که خودشان داشتند. تفرقه‌ای که ایشان ایجاد کرد، باعث شد به هرحال عده‌ای ناآگاهانه فکرشان به سمتی برود که چه کار فجیعی انجام شده است که این‌ها ازدواج کردند و... هرکسی زندگی شخصی‌اش به خودش مربوط است. هرکسی برای اعمالش دلایل قانع‌کننده‌ای دارد.

من دوست نداشتم عکس من و همسرم را با آن مطلب غیراخلاقی و کودکانه در صفحه‌شان منتشر و ادعا کنند که مدافع حقوق زنان هستند. ما چرا فکر می‌کنیم که دفاع از حقوق بانوان یعنی سرکوب کردن آقایان؟ ما اگر برای حقوق بانوان می‌دویم و تلاش‌مان این است که همه بانوان حق و حقوق‌شان حفظ شود، باید بایستیم و مبارزه کنیم. همیشه در ذهن من بوده است که یک زن خیلی باارزش است و باید همه قوانین و حقوقی که به او مربوط است رعایت شود، ولی ما نباید با این ادعا بر سر آقایان بکوبیم، این آقایان برادر من، پسر من و پدر من هستند. ما با این آقایان مراوده داریم، اقوام ما، دوست ما، همکار ما و... این صحیح نیست که یک مرد را سرکوب کنیم و عیبی را بر آن بگذاریم و از طرف دیگر همنوع خود را هم که یک خانم است به چالش بکشیم. اتفاقا به بنده گفتند کامنت بگذارم و صحبت بکنم، اما گفتم واقعا کسی که چنین کاری می‌کند نمی‌خواهد بفهمد و بپذیرد که اشتباه کرده است.

من اگر جای این خانم بودم حتما از آقای نجفی عذرخواهی می‌کردم. نه من و نه ایشان در جایگاهی نیستیم که برای دکتر نجفی تصمیم بگیریم ایشان بمانند یا بروند. تصمیم‌گیرنده شورای شهری است که برای مصوباتش ارزش قائلیم. همه ما مدافع حقوق زنان هستیم، اما به چه قیمتی؟ به قیمت ورود به حریم و زندگی شخصی افراد؟ به شما چه ارتباطی دارد که کدام زن در حال ظلم دیدن است یا کدام زن الان خوشحال است، مگر من یا دکتر نجفی یا هرکس دیگری کمکی از ایشان خواستیم؟ اگر کسی از ایشان کمکی خواست ایشان می‌تواند کمک کنند، فقط کمک کند نه اینکه قضاوت کند. البته دوستان به من گفتند که یکی از دلایل این کار به خاطر انتخاباتی است که در پیش است و ایشان برای مطرح شدن خودشان دست به این کار زده‌اند. درحالی که می‌توانستند از راه‌های بهتری شناخته و مطرح شوند. حیف است پشت‌سر آقای دکتر محمدعلی نجفی که ۴۰ سال برای این مملکت زحمت کشیدند، برای ما زحمت کشیدند این مدل حرف‌ها و حدیث‌ها باشد. همه به پاکدستی ایشان ایمان داریم. به اخلاق نیک و باتقوای ایشان ایمان داریم. من در یکی از مصاحبه‌های خودم گفتم که دلسوزی زیادی نکنید و اگر موردی بود خودم شفاف آن را بیان می‌کنم. آنقدر رک هستم که چیزی که به مردم ربط داشته باشد را عنوان می‌کنم. خواهش می‌کنم که لباس قضاوت را برتن نکنید، قاضی همه ما خداوند است و این تنها صحبتی است که من دوست دارم همه بشنوند و رعایت کنند. ما از مردم هستیم و کسی هستم که بین این مردم زندگی کردم. عکس اگر دست به دست می‌شود این‌ها اشکال دارد. عکس‌های ما همه عکس‌های عمومی است و مشکلی ندارد. فقط امیدوارم این مشکلات حل شود. سعی می‌کنم دیگر این مصاحبه را کمتر کنم و این مصاحبه‌ای که با شما انجام شد، بشود حسن‌ختام این شایعات و این مسائلی که پیش آمده است. خواهرانه از مردم می‌خواهم که به این شایعات توجه نکنید و برای زندگی هم دعا کنید، چون دعا در حق دیگران بسیار سفارش شده و ما به جای سرک کشیدن در زندگی خصوصی دیگران زندگی خودمان را کنیم.

منبع: روزنامه فرهیختگان

انتهای پیام/

میترا استاد: به پاکدستی نجفی ایمان دارم

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
انتشار یافته: ۸۵
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Germany
|
۰۷:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۱
از نظر من مشکل نجفی در زن دوم گرفتن نبوده، بلکه بی دقتی در انتخاب زن دوم بوده، همانطور که خود نجفی گفته، کلی اختلافهای اساسی داشتند پس اگر مشاور خوب میرفت و با تعقل کار میکرد این ازدواج صورت نمی گرفت....اصل زن دوم گرفتن، برای اقای نجفی مشکلش چی بود؟ بچه کوچک داشت؟ زن جوون داشت؟ بی پول بود؟ من فعلا کاری به کارهای دیگرش ندارم ولی اگه یک زن دوم خوب و متناسب و منصف وقانع انتخاب میکرد، کار به اینجا احتمالا نمی کشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۲
کسی باید در مورد شخصیتی مثل دکتر نجفی قضاوت کنه که در حد ایشان باشه. از این گذشته شما که در موقعیت ایشان نبودید، پس الکی قضاوت نکنید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
شخصیت دکترو قتلی که انجام داد مشخص کرد اونقدر احساس قدرت داشت که به خودش اجازه بده جون یک انسان بگیره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۴
خداوند رحمت کنه ولی حتما مشکل خاصی در مورد کارشان بوده وآقای نجفی متعقد بودن نمیخواستن آبروریزی بشود اما افسوس که این اتفاق افتاد اما ما جای آقای نجفی ومیترا استاد نیستیم وچطور میتر استاد با ۴۰سال تفاوت با آقای نجفی ازدواج کرد جای شک زیاد هست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۴
چطور به اون مقتوله مظلومه تهمت میزنید؟
شاید استادنجفی یه دختر جوون رو خام خودش کرده!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۲
حقش که ازدواج با زن دار همینه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
مردم چه راحت خودشون رو قانع می کنند برند وارد زندگی یه زن دیگه بشن. چقدر هی همه چی رو به عنوان عشق توجیه می کنند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۴
زن نجفی در مصاحبه گفته خودم راضی بودم!
شما چی میگی؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
اینکه می گند زن اول راضی بوده یه دروغ بزرگه. کدوم انسانی اگه حق انتخاب داشته باشه، همسرش رو با یکی دیگه تقسیم می کنه؟
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
ماجای هیچ یک نیستیم وهنوزهیچی مشخص نیست بهترراحت قضاوت نکنیم وقتی دونفرمشکل دارن اطرافیان بایدمشکلوحل کنن که کاربه جای باریک نکشه
زارع
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
خدا عاقبتمون رو ختم به خیرکنه زندگی خودتون بکنید به ما چه که چیکار کرده ونکرده بماند که مسئول بودن البته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
خدا رحمتش کنه انشاءالله نجفی هم مجازات بشه
ش آ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
چرا بسیاری متوجه نیستند که نجفی با رضایت همسر اولش ازدواج کرده .... و دلیلش هم قابل گفتن برای دیگران نیست ! همسر اول و دخترش همسر دوم رو پذیرفتن ( اگه صحبتاشون رو بخونید ) اون وقت دیگران می گن در حقشون ظلم شده یا میترا استاد وارد زندگی یه زن دیگه شده .....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
بنظرتون اگه با رضایت زن اول بوده چرا قبل این ماجرا نمیگفت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
آخه مگه میشه زنی رضایت قلبی و واقعی بده؟ هر کس دوست داره همسرش رو واسه خودش داشته باشه و این تنها خودخواهی طبیعی و انسانیه. زنها و مردهایی که رضایت همسر اول رو دلیل میارن فقط می خوان توجیه کنند و وجدان خودشون رو آروم (البته اگه وجدانی در کار باشه). این مرحومه خیلی بی انصاف بود. جدای از اینکه رفت با یه مرد متاهل وارد ماجرا شد، یه کوچولو هم دلش برای زن اون مرد نسوخت که لااقل دیگه انقدر عکسهای تابلو نده بیرون بیشتر جگر اون بنده خدا رو نسوزونه. اصرار داشت خوشی اش رو بزنه تو سر همه انگار.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
اعدام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
عجب
نینا
|
Germany
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
نجفی به زنش به طرز بیمار گونه ای سو ظن داشته!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
خداوند همه خائنين به اين مردم مظلوم را رسوا وبه سزاي اعمالشان برساند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
اعدام نمیشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
مسئولیت رو تو ایران عزیزمون دست چه کسایی میدند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
الله اعلم
حسین ایمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
فقط اعدام اعدام اعدام اعدامممممممم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
خدا رحمتش کنه
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
وقتی خانمی با مردی متاهل و صاحب فرزند که قریب 40 سال از خودش بزرگتر هست با هر انگیزه ای که طرفین داشتند ازدواج می کند نتیجه جز این نیست. خداوند آخر و عاقبت همه ما را ختم به خیر بفزماید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۱
شما نگران عاقبت خودت و مایی؟
یا نگران بی آبرویی اصلاح طلب ها هستی؟
عاقبت بخیری خوبه اما به شرط اینکه برای دور کردن اذهان از جنایت نباشه!
چرا اینطوری شروع نکردی:
وقتی مردی با زنی بیوه و دارای فرزند بزرگ ازدواج می کند...
رضایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
قضاوت.کار.اسانی.نیست.هیچ.وقت.بجای.قاضی.در.محکمه.نشینید.بین.انها.خدا.می.داند.بس.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
ﺭﺣﻤﺖ ا..ﻋﻠﻴﻪ...... ﺧﻮﺩﺵ و ﺑﻪ ﻛﺸﺘﻦ ﺩاﺩ,
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
متن مصاحبه رو خوندم و کاملا حس عدم صداقت درش احساس می شد. مطمئنا مقاصد سیاسی در این ازدواج بوده و جای سوال اینجاست که اسرار آقای دکتر چقدر مهم بوده که بعد از تجزیه و تحلیل به این نتیجه رسیده
زهره رضایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
گناه کبیره انجام داده اگر اعدام نشه چه کسی پاسخ گوی گناه خواهندشد ؟؟
ابوالفضل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
این خانم همون اول هم مشکوک بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
ماکه ازحرفاش چیزی نفهمیدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
جی بگم والا
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
خدا میدونه نجفی چکار کرده بوده که از ترس گفتنشو زنش رو کشته یعنی چکار میتونه کرده باشه که برا فاش نشدنشون زنش رو کشته
وااااااااااااییییییییییییی
خیلی ترسناکه فکرشو بکن وااااااااااااایییییییییییییی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
آهه دهه شصتیا آقای نجفی رو گرفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
فهمیدم نجفی آدم بدی بود
...
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
یعنی اقای نجفی از گفتن اینها ترس برداشته و اسلحه کشیده ؟!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
جریان خییییلی مشکوکه وهمه در تعجب وشگفت تا واقعیت پناه بر خدا از شر شیاطین جن وانس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
لعنت برشیطان رجیم
Zonba
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
مواظبت از خود لازم است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
همه میدونیم که میخواست از راز کاری های نحفی افشاگری کنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
اگه می خواست افشاگری کنه می رفت افشاگری می کرد. وقتی هی طرف رو تهدید می کنی یعنی می خوای ازش امتیاز بگیری و اگه اون امتیازها رو بهت نده اونوقت میری افشاگری می کنی. این خانم دنبال منافع شخصی اش بوده نه به فکر افشاگری.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
رفتارهاوعکس هابهترازصحبت هاش درون ایشون رو مشخص می کنه،برای دکتر نجفی ناراحتم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
زن جوان و مرد پير عاقبتش معلومه
غلامرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
خداوند تمام اموات رابیامرزد ماروهم رحمت کند آمین
عجیب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
- حیف است پشت‌سر آقای دکتر محمدعلی نجفی که ۴۰ سال برای این مملکت و نظام زحمت کشیدند، برای ما زحمت کشیدند این مدل حرف‌ها و حدیث‌ها باشد. همه به پاکدستی ایشان ایمان داریم. به اخلاق نیک و باتقوای ایشان ایمان داریم.

- خواهش می‌کنم که لباس قضاوت را برتن نکنید، قاضی همه ما خداوند است و این تنها صحبتی است که من دوست دارم همه بشنوند و رعایت کنند.

چرا من فکر میکنم اینا رو این بنده خدا اصلا نگفته . ای کاش نجفی یه بار این مصاحبه رو میخوند بعد دست به تفنگ میشد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
بنده خدا،،
نجفی برا مملکت هم ازهمین نوع خدمت کرده که ممللکت رو به این روز کشانده
123
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
حالا اینم مثل قتل خاشقچی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
خانم استاد با دامی که پهن کرد و شخصیت شاخصی مانند اقای نجفی را اسیر نقشه خود کرد پیام های جالب وزیادی را به جامعه خود فرستاد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
از قاتل چه تمجید هایی که نمیشه
ظاهرا ، اینها یه گروه بزرگ هستند که مابقی به انواع مختلف دارن از قاتل حمایت میکنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
بجای این حرفها که یک ریال ارزش ندارد مشکلات اقتصادی کشور را با حضور کارشناسان دنبال کند و طرح بدهد.
یا هر روز به یک گارگاه تولیدی برود ومشکلات انها بیان کند واز مسولان برای رفع انها کمک بخواهد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
خدا رحمتشون کنه
مارال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
هم زنی که زندگی زن دیگه ای رونابودکرد،هم این اصلاح طلب
حمزه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
خاشقچی همچنان در اذهان باقی مانده.
داود
|
Canada
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
این همه تعریف از یک قاتل!؟
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
اقاي نجفي بايد به اشد مجازات ممكن برسد . دكتر ،شهردار ، و اصلح طلب بودن ، و اين گونه عناوين نبايد در مجازات يك قانل اثر گذار باشد !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
سوال اینه که چه کسی فایل صوتی وعکس های خصوصی را منتشر کرد؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
اصن چرا باید عکسای خصوصیشون در معرض انتشار میبوده؟ کسی اگه خودش نخواد هیچ وقت عکسای خصوصیش پخش نمیشه هر أدمی راحت میتونه جوری عکس بگیره که پخش نشه
نقش قلم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
با پول بیت المال کاخ نشین شده اید و غافل از عدالت خدا شده اید
عباس گودرزس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
سلام یدالله فوق ایدیهم ، وقتی دنیا طلبی و اشرافی بر خداپرستی و توجه به قیامت سبقت می گیرد و ارزش می شود و تکبر و منییت جای ساده زیستی و منش را می گیرد . عاقبت دنیا و آخرت را چگونه می توان دید ؟ این زنگ خطری برای دنیاطلبان بیت المال خور است . روزی که زمین دگرگون می شود آنموقع عده ای بیدار می شوند که دیگر دیر شده ای کاش این زنگ خطر ها بعضی از مدیران را بیدار کند.
ئیلان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
نجفی باید اعدام بشود تا عدالت اجرا شود
بویر احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
ازدواج هم نوعی پاپوش برا نجفی بوده نجفی مرد بزرگی بوده خواستن زمین بزننش ولی در محضر الهی چه پاسخی دارند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
مرد بزرگ مرد بزرگ کدوم مرد که بزرگ هم باشه مردان بزرگ آنهائی هستند که برای خدا فداکاری می کنند از خانمان خود می گذرند شهدا و مدافعان حرم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
قاتل شد مرد بزرگ ، مقتول شد گناهکار
تو فامیلشی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
تاشما زنها باشید !! زن دوم مردان پیر وپولدار نشوید؟؟!!! نجفی هم از بچه های بالاست بالاخره تخفیف درانتظارشه؟؟!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
بیخود تخفیف در انتظارشه مگه خونش از بقیه رنگین تره
باید در ملاء عام اعدام بشه
ناشناس
|
Canada
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
تمان بلا یا از این سایت تلگرام و اینستگرام وووو است .والله نبودند .شایعات خیلی کم بود
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
هی از دکتر تعریف کردی که آخر کشتت خدا روحت شاد کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
عجب.....
پس این حرفا رو میخواسته بگه که کشته شده؟
اناری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
من که نمیدونم ولی به نظرم کلا ازدواج با مردی که بالای دو برابر سن طرف را دارد اشتباه است چرا که تفاوت سنی نزدیک 40 سال تمام شانسهای یه زندگی عادی را به باد فنا میدهد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
دلیل این کارا چی بوده؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
ان شالله اون دنیا دوباره به هم برسید..
حیف بودین..خیلی به هم میومدین..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
اینجا دومسئله مطرحه 1آقای نجفی چه رازی داشتن که به شدت ازافشای اون هراس داشتن 2این خانم چجوری تونسته پی به رازهاش ببره واونوتحت فشارقراربده آیاکسان دیگری پشت صحنه این ماجراها بودن؟
تقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
خدا رحمتش کنه . فقط میتونم عرض کنم این خانم در لانه شخص دیگری اشیانه درست کرد واسه خودش و اقای نجفی هم به همسر اولش خیانت کرد . و این هم نتیجه دنیا و اخرت هم در پیش هست . خدا بهتر می داند ا... اعلم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
برا این خانوم جوان ناراحت شدم....خداوند احکم الحاکمین است.
عمار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
صد افسوس که گاهاً تصمیمات لحظه ای و اقدامات هیجانی کار دست انسان می دهد و ای کاش ما انسانها می آموختیم که در لحظة عصبانیت تصمیم نگیریم و هیچ اقدامی نکنیم ، ضمناً این مصاحبه خط بطلانی است بر ادعای آن سایت خبری که ادعا کرد وی « قصد افشای اسرار زندگی شهردار اسبق تهران را داشت » و همچنین ای کاش ما اعتقادمان به روز حساب کتاب به اندازه ای بود که ما را از اتهام زدن بی مورد به دیگران مانع شود . !!!
پاسخ ها
سید
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
خیلی زود احساساتی نشویم،قبل از قتل این خانم چی میخواسته بگه که این بلا سرش اومده؟ اونهم با دو گلوله!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
این مصاحبه برا آبان سال پیشه
مگه خود نجفی نگفت میخواسته اسرار زندگی ام رو فاش کنم کشتمش؟
یاسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
خدا رحمتش کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
صحبتهای خانم استاد مثل نقش بازی کردن, از صحبتهاشون صداقتی حس نمیشه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
ببخشید شما کاراگاه هستید که این طور حرف میزنید ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
از کجا فهمیدی کارآگاه!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
منطقی و با دلیل صحبت کنید لطفا تا مدیون خون یک زن جوان نشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
خدا رحمتت کند .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
افرادی که منفی میدن در مسلمان بودنشان شک کنید.
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر