کد خبر: ۶۹۶۵۳۳۴
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۷

بخشدار مرکزی ریگان گفت: دهیاران ریگانی از تصرف ۲۰۰ هکتار از اراضی ملی توسط سودجویان جلوگیری کردند.

جلوگیری ازتصرف ۲۰۰ هکتاراراضی ملیبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، محمد برزنگ بخشدار مرکزی ریگان گفت: با تلاش دهیاران ریگانی ۲۰۰ هکتار از اراضی ملی توسط سودجویان جلوگیری شد.

 وی در جلسه دهیاران شهرستان با موضوع حفظ حقوق بیت المال بیان داشت: دهیاران در روستا‌های شهرستان نظارت جدی بر حفظ حقوق بیت المال واراضی ملی در این شهرستان دارند.

وی با اشاره به اینکه تعدادی از روستا‌های شهرستان دارای پتانسل‌های خوبی می‌باشند دهیاران بر اراضی این روستا‌ها نظارت جدی دارند.

بخشدار مرکزی ریگان در ادامه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در روستا‌های این شهرستان ابراز کرد: با فعالیت‌های صورت گرفته شاهد زدوده شدن غبار محرومیت از چهره روستا‌های این شهرستان هستیم.

برزنگ با اشاره به حفظ کرامت انسانی در این شهرستان ابراز کرد: با راه اندازی بیمارستان شهرستان خدمت بسیار ارزنده‌ای به اهالی این شهرستان داده شد که از تردد اهالی ریگان به دیگر شهرستان‌ها جلوگیری شد.

وی عنوان کرد :برای اولین بار در این شهرستان پزشک متخصص در این شهرستان استقرار وبه اهالی این شهرستان خدمات رسانی ارائه نمودند.

بخشدار مرکزی ریگان بیان داشت: به زودی دو شهر جدید در شهر ریگان درمناطق عباس آباد ورحمت آباد ایجاد خواهد شد که تعداد شهر‌های این شهرستان به ۴ شهر افزوده خواهد شد.

برزنگ عنوان کرد: با اعتبار ۶۰ میلیارد تومان پست فوق توزیع برق در شهرستان ریگان در حال احداث می‌باشد.

وی افزود :در زمین‌های ورزشی پارک وبوستان در روستا‌های شهرستان ریگان اقدامات خوبی انجام شده است.

انتهای پیام/ح

جلوگیری ازتصرف اراضی ملی ریگان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر