کد خبر: ۷۲۴۷۳۰۲
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
کد خبر : ۷۲۴۷۳۰۲

دور برگشت رقابت‌های لیگ دسته دوم والیبال کشور با حضور پنج تیم به میزبانی سنندج برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، پس از پایان مرحله رفت رقابت‌های لیگ دسته دوم والیبال کشور که با حضور ۱۷ تیم از استان‌های کشور طی روز‌های ۱۲ لغایت ۱۶ بهمن ماه برگزار شد، مرحله برگشت این دوره از رقابت‌ها از روز شنبه ۲۶ بهمن ماه آغاز به کار خواهد کرد.

رقابت‌های لیگ دسته دوم والیبال کشور با حضور ۱۷ تیم در یک گروه سه تیمی، یک گروه چهار تیمی و دو گروه پنج تیمی به صورت متمرکز در دو دور رفت و برگشت برگزار خواهد شد که مسابقات دور رفت آن در نیمه بهمن ماه برگزار و رده بندی گروه‌های مختلف مشخص شد.

میدان آق قلا، اوچ یلدیز آق قلا، علی آباد کتول، مسکن سازان ثامن، سپیدار کرمانشاه، سرو قامتان همدان، شهرداری ساوه، چاپ معلم کردستان و شهید کریمی خرم آباد، بام الیران، رفسنجان، شهدای بندر امام، مرودشت فارس و نفت اهواز، تیم‌های شهدای مقاومت جویبار، شهرداری لنگرود و شهدای جویبار تیم‌های حاضر در این مسابقات هستند.

تیم چاپ معلم کردستان نماینده استان در گروه (B) با تیم‌های سپیدار کرمانشاه، سروقامتان همدان، شهرداری ساوه و شهید کریمی خرم آباد هم گروه است که مسابقات این گروه در دور رفت به میزبانی شهرستان خرم آباد در استان لرستان و به مدت پنج روز برگزار شد و تیم چاپ معلم جایگاه نخست این مرحله را بدست آورد.

سروقامتان کردستانی با کسب سه پیروزی و یک شکست و در مجموعه با ۱۰ امتیاز عنوان قهرمانی دور رفت این گروه را به خود اختصاص دادند.

رقابت‌های مرحله گروهی لیگ دسته دوم والیبال کشور در گروه (B) و در دور برگشت آن از روز شنبه ۲۶ بهمن ماه به میزبانی شهرستان سنندج و در سالن آزادی این شهر به مدت ۶ روز برگزار می‌شود تا تکلیف دو تیم صعود کننده به مرحله بعد مشخص شود.

گفتنی است؛ در پایان دور رفت و دور برگشت دو تیم برتر هر گروه مشخص شده و هشت تیم در مرحله فینال با یکدیگر رقابت خواهند کرد و در نهایت دو تیم برتر مرحله نهایی به لیگ دسته یک والیبال کشور صعود می‌کنند.

انتهای پیام/ع

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر