شلیک ۲۰ راکت فلسطینی به سوی اراضی اشغالی

منابع صهیونیستی از شلیک ۲۰ راکت از طرف گروه‌های مقاومت فلسطینی به سوی اراضی اشغالی خبر دادند.

حمله هوایی در غزه

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از جروزالم پست، یکشنبه شب، ۲۰ راکت از سوی گروه‌های مقاومت فلسطینی ساکن در نوار غزه به نقاط مختلفی از اراضی اشغالی شلیک شد.

اشکلون و جنوب اراضی اشغالی از جمله نقاطی بود که راکت‌های فلسطینی آن را مورد حمله قرار دادند. وحشت گسترده‌ای نیز شهرک‌نشینان صهیونیست مجاور با نوار غزه را در برگرفت.

همزمان با این حملات، آژیرهای هشدار حمله هوایی در نقاط مختلف اراضی اشغالی، به صدا درآمده و موجب وحشت صهیونیست‌ها شد. از تلفات احتمالی این حملات راکتی خبری منتشر نشده است.

گفتنی است صبح امروز (یک‌شنبه) نظامیان رژیم صهیونیستی به سوی شماری از جوانان فلسطینی در شهرک عبسان در شرق خان یونس تیراندازی کردند که یک جوان فلسطینی بر اثر آن به شهادت رسید.

نظامیان رژیم صهیونیستی پس از این با بلدوزر به جسد این شهید فلسطینی بی حرمتی کردند و با وجود تیراندازی شماری از جوانان فلسطینی سعی داشتند جسد هموطن شهید خود را باز پس گیرند.

خبرگزاری فلسطینی صفا نیز پیش از این اعلام کرد جنبش جهاد اسلامی فلسطین، رفتار اشغالگران صهیونیست با جسد شهید فلسطینی در خان یونس را «وحشیانه» خواند و هشدار داد که این جنبش انتقام خون شهدا را می‌گیرد.

همزمان جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» درباره پیامد‌های رفتار وحشیانه نظامیان صهیونیست با پیکر یک شهید فلسطینی به اشغالگران هشدار داد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر