رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس:

نباید با خط کشی برخی را از مدار انقلاب خارج کرد

حجت‌الاسلام رضایی گفت: نباید بین گرایش‌های متفاوت جامعه و طرز تفکر‌های مختلف خط کش بگذاریم و بدینوسیله بعضی‌ها را از قافله و مدار انقلاب خارج بدانیم؛ مگر افرادی که به دنبال توطئه بر علیه مردم و نظام اسلامی هستند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس در دومین نشست ستاد بزرگداشت ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی فارس، گفت: باید این مسئله را برای جامعه تبیین کنیم که امروز به رغم همه مشکلات، تحریم‌ها و دشمنی‌ها، انقلاب ما بالنده‌تر و مقتدر‌تر از همیشه رو به جلو در حال حرکت است.

او با اشاره به عدالت، اقتصاد مقاومتی و جهش تولید، این موضوعات را از ملزومات جامعه امروز دانست و عنوان کرد: دلیل تأکید مقام معظم رهبری بر این مباحث، نیاز هر جامعه و بخصوص جامعه امروز ایران به این مسائل است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس با اشاره به اهمیت خودباوری و ایجاد امید و نشاط در جامعه، اظهار کرد: ما باید باور کنیم که می‌توانیم روی پای خودمان بایستیم و بدون متکی بودن به غرب به ویژه کشوری مثل آمریکا مشکلات خود را حل کنیم.

رضایی ادامه داد: نکته‌ای که کارگروه‌های دهه فجر می‌توانند روی آن کار کنند، امید دهی و تبدیل جامعه به جامعه‌ای با نشاط است، چرا که جامعه‌ای خمود نمی‌تواند خود باور باشد و به جایی برسد که باور کند می‌تواند مسائل گوناگون جامعه و کشور را اداره و حل و فصل کند.

او با اشاره به اهمیت توجه به کرامت انسانی و وحدت و یکپارچگی جامعه، تأکید کرد: در بحث دهه فجر نباید به گرایش‌های فکری و مسائل جناحی دامن بزنیم و باید همه مردم را انقلابی و صاحب انقلاب بدانیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس با اشاره به تحولات جهانی و صلابت و اقتدار نیرو‌های مسلح، اظهار کرد: امروزه حتی افرادی که اندکی با انقلاب مشکل و زاویه دارند نیز در بحث امنیت اقرار می‌کنند که جمهوری اسلامی توانسته امنیت را برقرار کند و مسائل اینچنینی، نقطه مشترک بین انقلابی‌ها و سایرین است که می‌تواند باعث وحدت و یکپارچگی جامعه نیز شود.

رضایی همچنین با تأکید بر ایجاد نشاط و امید در برنامه‌های ایام الله دهه فجر و بخصوص روز ۲۲ بهمن بیان کرد: برخی افراد فکر می‌کنند اسلام با شادی و نشاط مشکلی دارد که بعضاً عملکرد ماهم این موضوع را تشدید کرده، اما واقعیت این است که دین طرفدار جشن و شادی در چهارچوب مسائل شرعی و دینی بوده و هست و نگاه ما به ۲۲ بهمن، نگاه به روز جشن انقلاب است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس، مراسم ۱۲ بهمن، آغاز دهه مبارک فجر و ورود قهرمانانه امام خمینی (ره) به ایران، تجلیل از خانواده شهداء و گلباران قبور شهداء، تجلیل از پیشکسوتان انقلاب و نور افشانی شب ۲۲ بهمن را از برنامه‌های کلان ایام الله دهه فجر در فارس برشمرد و گفت: در روز ۲۲ بهمن وضعیت راهپیمایی، تجمع، راهپیمایی نمادین یا خودرویی و موتوری و سایر موارد در حال بررسی است که احتمالا به مورد آخر باید پرداخته و برنامه ریزی شود.

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر