اختصاص ۲۰ میلیارد ریال برای تیم پاس همدان

رئیس شورای اسلامی شهر همدان از اختصاص مبلغ ۲۰ میلیارد ریال بودجه از سوی این شورا به تیم فوتبال پاس همدان خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، سید مسعود عسگریان در جلسه شورای اسلامی همدان گفت: با موافقت و رأی اکثریت اعضای شورای شهر، برای حفظ موقعیت باشگاه فرهنگی ورزشی پاس و اعتلای ورزش استان اختصاص مبلغ ۲۰ میلیارد ریال، از محل اصلاحیه ردیف بودجه سال ۹۹ شهرداری به این باشگاه، در صحن شورا مصوب شد.

او افزود: شورای پنجم با این اعتقاد که تیم‌های ورزشی حرفه‌ای نظیر تیم‌های فوتبال، والیبال، کشتی زمینه‌ساز ایجاد فضای نشاط عمومی هستند از ابتدای شروع به فعالیت خود، کمک به اینگونه تیم‌ها را در چارچوب‌های قانونی در دستور کار خود قرار داده است.

رئیس شورای اسلامی شهر همدان اظهار داشت: برای ایجاد نشاط عمومی علاوه بر توسعه ورزش همگانی باید در زمینه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای نیز سرمایه گذاری کرد چرا که کمترین دستاورد آن ارتقای سرمایه اجتماعی در جامعه خواهد بود.

این مسئول با بیان اینکه باید زیرساخت‌های لازم در حوزه ورزش از سوی متولیان امر فراهم شود، بیان کرد: به این منظور شورای شهر و شهرداری در حد توان خود وارد شده و با وجود شرایط سخت مالی در اجرای مسئولیت اجتماعی خود، در کنار ورزش این کلانشهر خواهد بود.
انتهای پیام/ج

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر