کد خبر: ۱۳۰۷۴۹
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۰ - ۱۳:۱۰
امير سرتيپ اسماعيلي:

فرمانده قرار گاه پدافند خاتم‌الانبياء با بيان اينکه نيروي انساني با ايمان عامل بي‌تاثير شدن تحريم‌ها و تهديدات است گفت: دشمن هيچ غلطي نمي‌تواند بکند.

به گزارش خبرنگار دفاعي امنيتي باشگاه خبرنگاران امير سرتيپ سردار اسماعيلي در حاشيه مراسم اختتاميه سي يكمين مسابقات قرآن ارتش در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاري مسابقات قرآني گفت: بايد فرهنگ قرآني در جوانان ما نهادينه شود که البته اينگونه نيز هست اين فرهنگ بايد از قرآن استخارج شود و فرماندهان بتوانند آن را در ذهن زيرمجموعه‌هاي خود تزريق کند تا ديگر فقط متکي به تجهيزات و سامانه‌هاي خود نباشيم.
امير سرتيپ اسماعيلي با تاکيد بر نقش مهم نيروي انساني خاطر نشان کرد:‌اولين چيزي که به آن تکيه مي‌کنيم نيروي انساني است که نشان داده با ايماني که دارد پس ا ز گذشت 32 سال از انقلاب تهديدات و تحريم‌ها تاثير‌گذار نبوده است.
وي با اشاره به رزمايش اخير پدافند هوايي که در منطقه شرق و شمال‌شرق کشور انجام شد تصريح کرد: اين رزمايش که بسيار عظيم نيز بود به دليل استفاده از سيستم‌هاي پيچيده خبري نشد اما نتايج آن را به وضوح در يک کار مشترک و منسجم در سطح تمامي نيروهاي مسلح اعم از ارتش ،‌سپاه و بسيج ديديم و اين اميد را به شما مي‌دهم که دشمن هيچ غلطي نمي‌تواند بکند./ج

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر