کد خبر: ۱۳۳۳۹۳
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۰ - ۱۶:۰۴
فرجي:

سرپرست فدراسيون كاراته اظهار داشت: كاراته ايران پتانسيل بسيار بالايي دارد،‌ تلاش مي كنيم تا با تقويت تيم ملي‌ در پيكارهاي جهاني فرانسه (آبان 91) به موفقيت دست يابيم.

محمدصادق فرجي در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: كاراته ايران از پتانسيل بسيار بالايي برخوردار است در ديداري كه با اسپينور، رئيس فدراسيون جهاني كاراته (7 آذر) داشتم، وي نيز بر قدرت و جمعيت چشمگير كاراته ايران صحه گذاشت و تاكيد كرد كاراته ايران بايد در رويدادهاي بزرگ بين المللي حضور داشته باشد.

وي تصريح كرد: در همين راستا و در جهت حمايت از كاراته ايران،‌ اسپينور قول داد رئيس و دبير كميته داوران فدراسيون جهاني،‌ ارديبهشت سال آينده براي برگزاري استاژ داوري به ايران بيايند و جالب اينجاست كه هزينه سفر آنها نيز از سوي فدراسيون جهاني منققل مي شود.

فرجي افزود: تمام هدفمان اين است كه كاراته ايران را توسعه داده و با تقويت تيم هاي ملي و باشگاه ها،‌ بهترين نتايج را در مسابقات جهاني فرانسه بدست آوريم.

وي ادامه داد: بدون شك افزايش سطح اطلاعات و دانش فني داوران و مربيان مي تواند نقش موثري در پيشرفت بازيكنان و در مجموع كاراته ايران داشته باشد،‌تمامي داوران و مربيان بايد با قوانين جديد داوري فدراسيون جهاني آشنا شوند، در همين راستا كلاس بازآموزي داوران،‌ هفته گذشته در تهران برگزار شد.

فرجي در ادامه با اشاره موفقيت كاراته ايران در مسابقات جام باشگاههاي جهان،‌ (6 و 7 آذر) خاطرنشان كرد: با حمايت وزارت ورزش و جوانان، كاراته ايران شانس حضور در اين رقابت مهم بين المللي را پيدا كرد و خوشبختانه توانست با كسب عناوين قهرماني و نايب قهرماني اين پيكارها،‌ عملكرد مطلوبي را از خود به نمايش بگذارد،‌ البته به هيچ وجه نبايد در باد اين موفقيت ها بخوابيم از هم اكنون بايد در انديشه موفقيت در مسابقات جهاني فرانسه (آبان 91) و بازي هاي آسيايي 2014 كره جنوبي باشيم.

وي در پايان در مورد امكانات سخت افزاري كاراته گفت: بدون شك امكانات موجود پاسخگوي برنامه هاي فدراسيون كاراته نيست. اما خوشبختانه مسئولان در اين رابطه همكاري لازم را با ما داشته و قول هاي مساعدي در خصوص افزايش امكانات به فدراسيون داده اند . ضمن اينكه خود فدراسيون هم در اين راستا گام هاي مهمي برداشته و به دنبال اين هستيم كه با جذب اسپانسر و افزايش در آمدزايي،‌ امكانات بيشتري را براي كاراته كشورمان فراهم كنيم./مح
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر