سردار شيرازي با بيان اينکه نهايت آمادگي در نيروهاي مسلح کشور وجود دارداشاره كرد و گفت: آخرين پروژه اي که شهيد مقدم بر روي آن کار مي کرد يک توانمندي بسيار بالاست که در وقت مقتضي و پس از انجام مراحل تكميلي اعلام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار دفاعي امنيتي باشگاه خبرنگاران سردار سرتيپ شيرازي در حاشيه مراسم اربعين شهادت شهيد حسن تهراني مقدم و شهداي غدير در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آن چيزي که ما را پيش مي برد شناخت وظيفه و تکليف است که باعث مي شود به آمادگي لازم دست پيدا کنيم.

وي افزود: ما در طول انقلاب،‌دفاع مقدس و حتي امروز به اين آمادگي نياز داشته و داريم و هر زمان که اين آمادگي ايجاد شده در برابر تهديدات پيش گيرنده و بازدارنده بوده است.

سردار شيرازي با بيان اينکه نهايت آمادگي در نيروهاي مسلح کشور وجود دارد به آخرين پروژه اي که شهيد مقدم دنبال مي کرد اشاره و

خاطرنشان کرد: آخرين پروژه اي که شهيد مقدم بر روي آن کار مي کرد يک توانمندي بسيار بالاست که در وقت خودش اعلام خواهد شد.

رييس دفتر نظامي فرماندهي کل قوا با اشاره به خروج نيروهاي آمريکايي از عراق تصريح کرد: هر جايي که دشمن ناکام شده و به اهدافش نمي رسد نشاندهنده رسيدن ما به خواسته هايمان است و يک پيروزي براي ما محسوب مي شود.

وي در پاسخ به سوالي مبني بر ادامه تهديد ايران از سوي مقامات آمريکايي گفت: وضعيت آمريکايي ها گوياي ماهيت آنهاست و به اظهارات آنها نمي شود اطمينان کرد چرا که آنها حرف هاي بي محتوايي مي زنند و به محض اينکه به يک جمع بندي مي رسند نظري مي دهند ؛ به همين دليل است که بالاترين مقامات آمريکايي حرف هاي بي مبنايي مي زنند.

وي با اشاره به درخواست آمريکا مبني بر بازگرداندن جاسوس دستگير شده آنها در ايران خاطرنشان کرد: وقتي که آنها در خواست آزادي اين جاسوس را مي کنند ماهيت آنها را نشان مي دهد؛ اين در حالي است که در طرف مقابل وقتي که مقام معظم رهبري صحبتي مي کنند آنها به گوش هستند چون مي دانند وقتي حضرت آقا مطلبي را بيان مي کنند آن چنان اتقاني دارد که در همه جا تاثير گذار است.
/ع2

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار