کد خبر: ۱۹۳۲۲۹۹
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۰:۲۱

هکرهای ناشناس به وب‌سایت شرکتی كه در تولید گازهای اشک‌آور خبره است و از توليدات آن براي سركوب مردم بحرین استفاده می‌شود حمله كردند.

به گزارش سرويس بين الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاري راشاتودی، هکرهای آمریکایی با نام "ناشناس"،  به وب سايت یک شرکت تولید کننده سلاح حمله و اعلام كردنداین اقدام را به تلافی فعاليت هاي این شرکت در تجهیز نیروهای سرکوب‌گر مصری، بحرینی و آمریکایی در جریان قیام‌های مردمي این کشورها انجام داده است.

بر اساس اين گزارش،  اقدام گروه "ناشناس" عليه شرکت آمريكايي "کامبایند سیستمز" با سالگرد جنبش مردم بحرین همزمان شده و به نظر می‌رسد که از آن الهام گرفته بود.هكرها طي پيامي به شركت مذكور آورده اند:شما بودید که به سمت معترضین شلیک کرده و با گاز آنها مسموم کردید، بسیاری در اثر گازهای اشک‌آور شما در مصر جان باختند. فکر می‌کنید ما فراموش کرده‌ایم؟ چرا انتظار حمله ما را نداشتید؟"

در ادامه از کامبایند سیستمز خواسته شد سلاح هايشان را زمین بگذارند.سايت رسمي این شرکت روز سه‌شنبه از دسترس خارج شد و برطرف كردن مشكل بوجود آمده تا ساعت‌ها بطول انجاميد.

يادآور مي شود روز گذشته فعالان بحرینی، اولین سالگرد آغاز مبارزات خود بر ضد رژیم آل‌خلیفه را گرامی داشتند که بار دیگر توسط رژیم آل‌خلیفه به خشونت کشیده شد./ا

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر