کد خبر: ۱۹۳۵۷۳۷
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۳:۰۲
اصفهان/

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان اظهار داشت: با تدوين برنامه هاي ويژه تلاش می کنیم با رسيدگي و ساماندهي هرچه بيشتر به امور زيبا سازي، فضاي سبز و مبلمان شهري ميزبان شايسته اي براي ميهمانان نوروزي باشیم و شهري آرام و زيبا براي شهروندان فراهم کنیم.

محسن رنجبر با بیان مطلب فوق به خبرنگارباشگاه خبرنگاران گفت: همانطور که در روزهای پایانی سال هر شهروندی منزل خود را خانه تکانی می کند، شهرداری نیز وظیفه خانه تکانی شهر را دارد.

 وی با بیان این که شهرداری اصفهان در ماه پاياني سال تمام تلاش خود را در جهت تغییر چهره شهر، تميز نگه داشتن، بازیافت، نظم و زیبایی سطح این کلانشهر به کار می گیرد، افزود: در ابتدا تعمیرات اساسی و بازنگری در موجودی شهر مانند مبلمان شهری، جداول، انهار فضاهای سبز انجام می شود. 

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان تصریح کرد: نو کردن شهر با رنگ آمیزی، هرس درختان، جمع آوری مواد بازیافتی از دیگر برنامه های شهرداری برای استقبال از نوروز است. 

رنجبر با بیان این که برنامه های فرهنگی تفریحی نیز برای ایام نوروز پیش بینی شده است، خاطرنشان کرد: در ایام نوروز برنامه های مفرحی در سطح پارکها، اقامتگاه ها برای شهروندان اصفهانی و همچنین مسافران اجرا می شود تا مردم بتوانند از مزایای فناوری روز در بستر طبیعت استفاده کنند.

 وی با اشاره به میهمان نوازی اصفهانی ها اظهار داشت: آماده سازی شهر و فراهم کردن امکانات لازم برای میهمانان نوروزی در راستای کسب هر چه بیشتر میزان رضایتمندی آنان انجام می شود. 

وی اضافه کرد: مسافران هر سال که به اصفهان می آیند به گفته خودشان با تغییر و تحولی روبرو هستند، خوشبختانه امسال نیز با بهره برداری از طرح های زیرگذرامام سجاد(ع)، بزرگراه شهید لاوی و تقاطع غیر همسطح همت شاهد تحولی دیگر در این شهر خواهند بود. 

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان با اشاره به رویکرد برنده - برنده ستاد تسهیلات سفر شهر اصفهان اظهار داشت: ستاد تسهيلات سفر شهر اصفهان اقدامات خود را در سال گذشته تحت عنوان برنده-برنده برنامه ریزی کرده بود تا بر اساس آن خدمات به شهروندان و مسافران ارائه گردد، امسال نیز این روند با جدیت ادامه خواهد داشت. 

رنجبر با تاکید بر این که بر اساس برنامه ریزی های انجام شده ظرفیت اسکان مسافر شب خواب در فضاهای مسقف را افزایش خواهیم داد، ادامه داد:  هتل ها، مهمان پذیر، منازل استیجاری، مدارس غیرانتفاعی و مدارس دولتی، آماده پذیرش اسکان مسافران در ایام نوروز هستند./س

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر