کد خبر: ۲۱۷۶۶۹۷
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۸

" کتاب عریان در برابر باد" به قلم احمد شاکری که در گذشته توسط انتشارات فرهنگ گستر به بازار کتاب ارائه شده، پس از تجدید چاپ در مرکز انتشاراتی اسناد انقلاب،راهی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می شود.

احمد شاکری،نویسنده کتاب "عریان در برابر باد "در گفتگو با خبرنگار بخش ادب باشگاه خبرنگارن با اشاره به ارائه نسخه تجدید چاپ شده رمان های "عریان در برابر باد "و " انجمن مخفی " از طرف انتشارات سوره مهر به بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران افزود: کتاب های" عریان در برابر باد" و " انجمن مخفی " به ترتیب در گذشته از دو مرکز انتشاراتی فرهنگ گستر و مرکز اسناد انقلاب منتشر شده اند.
وی دربخش دیگری از سخنان خود،پرده از انتشار کتاب 300 صفحه ای با موضوع مجموعه مقالات،نقدها و یادداشت های خود در مورد ادبیات دفاع مقدس،برداشته و اظهار داشت:این کتاب که درحال حاضر عنوانی ندارد و به زودی ازسوی موسسه فرهنگی خانه کتاب وارد بازار کتاب می شود.
این نویسنده فعال درحوزه ادبیات دفاع مقدس به نگارش کتاب 800 صفحه ای" جستاری در ادبیات داستانی سیاه دفاع مقدس" اشاره کرد وگفت:این کتاب نیز در آینده نزدیک از مراحل چاپ و نشر پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی،خواهد گذشت./ه

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر