کد خبر: ۲۱۷۸۳۲۸
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۴:۴۱

چه فيلم‌هايي و با چه موضوعاتي نوروز 91 روي پرده سينما‌ها مي‌روند؟

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛«گشت ارشاد» فيلم جديد سعيد سهيلي، يكي از گزينه‌هاي اكران نوروزي سال 91 است.«گشت ارشاد» از ابتداي شروع فيلم‌برداري آن مورد توجه مخاطبان سينما بود و آنها منتظر بودند ببينند كه اين فيلم با نامي كه روي آن گذاشته شده، چه موضوعي را طرح مي‌كند.

                                 
علاوه بر نام فيلم،در «گشت ارشاد» حميد فرخ‌نژاد و پولاد كيميايي با گريمي متفاوت بازي مي‌كنند و جمشيد هاشم‌پور و نيوشا ضيغمي هم در كنار آنان به ايفاي نقش مي‌پردازند كه مي‌تواند مخاطب را به سينما بياورد.اين فيلم كه در بخش سوداي سيمرغ سي‌امين جشنواره فيلم فجر قرار داشت،فقط توانست ديپلم افتخار بهترين موسيقي را دريافت كند. 

«گشت ارشاد» داستان سه جوان جنوب شهري را روايت مي‌كند كه براي به دست آوردن مبلغي پول دست به كار خطرناكي مي‌زنند.

                              
«تلفن همراه رييس‌جمهور» از ديگر فيلم‌هايي است كه شنيده مي‌شود احتمالا نوروز 91 اكران شود.اين فيلم نيز مانند «گشت ارشاد» به دليل نامي كه براي آن انتخاب شده است از ابتداي شروع فيلم‌برداري مورد توجه رسانه‌ها و مخاطبان سينما قرار گرفته بود.

در اين فيلم كه علي عطشاني كارگرداني آن را بر عهده داشته است،مهدي هاشمي در نقش اصلي و به عنوان كسي كه تلفن همراه رييس جمهور را به شكل اتفاقي خريداري مي‌كند، بازي كرده است.

بهناز جعفري هم به عنوان زن خانواده و نقش مكمل در فيلم بازي مي‌كند و در سي‌امين جشنواره فيلم فجر توانست ديپلم افتخار بهترين بازيگر زن را دريافت كند.نيكي كريمي نيز در اين فيلم به ايفاي نقش پرداخته است.

«تلفن همراه رييس جمهور» فيلمي اجتماعي است كه درون مايه‌اي طنز دارد.