کد خبر: ۲۴۳۹۰۲
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۸

جوايز اختتاميه نخستين جشنواره تلويزيوني جام جم شب گذشته 7 دي با حضور عزت الله ضرغامي رياست صدا و سيما،علي دارابي معاونت سيما، مهدي فرجي مدير شبكه يك سيما و نيز با حضور جمعي از مديران،هنرمندان صاحب نام درمركز همايش هاي بين المللي صداو سيما جمهوري اسلامي ايران به برگزيدگان اهدا شد.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران حاضر در محل؛جوايز نخستين جشنواره تلويزيوني جام جم به شرح زير است:

جوايز بخشهاي سه گانه اوليه جشنواره
الف) بخش مستند
1/الف- جايزه بهترين مستند كوتاه:
تنديس سرو طلايي، لوح افتخار و جايزه ي نقدي اهدا مي‌گردد به تهيه كنندگان مستند كوتاه "مجيده" توليد شبكه يك سيما، به آقايان پيروز كلانتري و سعيد رشتيان
2/الف- جايزه ويژه بهترين كارگرداني مستند كوتاه
تنديس سرو طلايي، لوح افتخار و جايزه نقدي اهدا مي‌گردد به كارگردان مستند كوتاه "خانه اويوب" توليد شبكه 4 سيما، آقاي فرشاد فدائيان
3/الف- جايزه بهترين تصويربرداري مستند:
تنديس سرو طلايي، لوح افتخار و جايزه نقدي اهدا مي‌گردد به تصويربرداري بخش زير آب مستند "جان مرجان" توليد شبكه يك سيما، آقاي مير صادقي
4/الف- جايزه بهترين تدوين برنامه مستند:
تنديس سرو طلايي، لوح افتخار و جايزه نقدي اهداف مي‌گردد به تدوينگر مستند"نور، سكوت و صداي آهن" توليد شبكه آفتاب (پخش شده از شبكه 4 سيما)، سركار خانم هايده ديسي
5/الف- جايزه بهترين گفتار متن برنامه ي مستند:
تنديس سرو طلايي، لوح افتخار و جايزه نقدي اهدا مي‌گردد به نويسنده ي ارشد مجموعه ي مستند "محله ي ما" توليد شبكه تهران سيما، آقاي محمد حسين مهدويان
ب) بخش پويانمايي
1/ب- جايزه بهترين اثر پويانمايي كوتاه:
تنديس سرو طلايي،لوح افتخار وجايزه نقدي اهدا مي‌گردد به مجري طرح فيلم كوتاه پويانمايي "حبيب ابن مظاهر" خانم ناهيد صمدي امين
2/ب- جايزه بهترين انيمه (مجموعه، سريال، بلند) پويانمايي:
تنديس سرو طلايي، لوح افتخار و جايزه ي نقدي اهدا مي‌گردد به انيماتورهاي پويانمايي "زكرياي رازي" توليد مركز پويانمايي صبا، آقايان فرشاد شفيعي،جواد ابراهيم خاني و ژيان ديباوري
3/ب- جايزه بهترين انيمه ي كوتاه پويانمايي:
تنديس سرو طلايي، لوح افتخار وجايزه نقدي اهدا مي‌گردد به انيماتور كوتاه پويانمايي "نوازنده"، آقاي محمد علي بهنام پويا
5/ب- جايزه بهترين طراحي لي اوت و تركيب بندي پويانمايي:
تنديس سرو طلايي، لوح افتخار و جايزه نقدي اهدا مي‌گردد به طراحان لي اوت و تركيب بندي پويانمايي "پاييز گرم"، آقايان عمار قنبر زاده ومسعود نعمتي
6/ب- جايزه بهترين موسيقي پويانمايي:
تنديس سرو طلايي، لوح افتخار و جايزه نقدي اهدا مي‌گردد به آهنگساز پويانمايي "افسانه ي ماردوش" آقاي بهزاد عبدي
7/ب- جايزه بهترين دوبله پويانمايي:
تنديس سرو طلايي، لوح افتخار و جايزه نقدي اهدا مي‌گردد به دوبلور پويانمايي "شكرستان"، سركار خانم شوكت حجت
8/ب- جايزه بهترين صداگذاري وافكت پويانمايي:
تنديس سرو طلايي، لوح افتخار و جايزه نقدي مشتركا اهدا مي‌گردد به صداگذاران وافكت پويانمايي "سفر به سرزمين دور"، آقايان پرويز آبنار و نادر عليمرداني
9/ب- جايزه بهترين طراحي شخصيت پويانمايي:
تنديس سروطلايي، لوح افتخار و جايزه نقدي اهدا مي‌گردد به طراح شخصيت پويانمايي "دانشمندان بزرگ"، سركار خانم راشين خيريه
ج) بخش فيلم تلويزيوني:
1/ج- جايزه بهترين تصوير برداري تلويزيون:
تنديس سرو طلايي، لوح افتخار و جايزه نقدي اهدا مي‌گردد به تصويربردار فيلم تلويزيون "كمي دورتر" توليد شبكه دو سيما، آقاي هاشم مرادي
2/ج- جايزه بهترين صداگذاري فيلم تلويزيون:
تنديس سرو طلايي، لوح افتخار و جايزه نقدي اهدا مي‌گردد به صدا گذار فيلم تلويزيوني "قصه ها و واقعيت" توليد مركز سيما فيلم، آقاي سيد عليرضا علويان
3/ج- جايزه بهترين جلوه هاي ويژه فيلم تلويزيوني:
تنديس سروطلايي، لوح افتخار و جايزه نقدي اهدا مي گردد به جلوه هاي ويژه فيلم تلويزيوني "تولدي ديگر" توليد شبكه يك سيما، آقاي اصغر پور هاجريان
4/ج- جايزه بهترين بازيگر مكمل زن فيلم تلويزيوني
تنديس سرو طلايي، لوح افتخار وجايزه نقدي اهدا مي‌گردد به بازيگر فيلم تلويزيوني "از كوچه هاي باران" توليد شبكه سه سيما، سركار خانم مريم كاظمي
5/ج- جايزه بهترين بازيگر مكمل مرد فيلم تلويزيوني:
تنديس سرو طلايي، لوح افتخار وجايزه نقدي اهدا مي‌گردد به بازيگر فيلم تلويزيوني "غافل" توليد مركز سيما فيلم، آقاي يوسف تيموري
 

*ليست جوايز بخش ويژه نخستين جشنواره تلويزيوني جام جم
الف) بخش پويانمايي
1/الف- جايزه بهترين فيلمنامه پويانمايي :
تنديس سرو طلايي، لوح افتخار وجايزه نقدي اهدا مي‌گردد به نويسنده فيلمنامه ي پويانمايي "دانشمندان بزرگ" توليد مركز پويانمايي صبا ، آقاي فرخ يكدانه
2/الف- جايزه بهترين كارگرداني پويانمايي مجموعه:
تنديس سرو طلايي، لوح افتخار وجايزه نقدي اهدا مي‌گردد به كارگردان مجموعه ي پويانمايي "شكرستان 90" توليدمركز پويانمايي صبا، آقايان بابك نظري و سعيد ضامني
3/الف- جايزه بهترين كارگرداني پويانمايي بلند:
تنديس سرو طلايي، لوح افتخار وجايزه نقدي اهدا مي‌گردد به كارگردان فيلم بلند پويانمايي "افسانه ماردوش" توليد مركز پويا نمايي صبا آقاي حسين مرادي زاده
4/الف- جايزه بهترين اثر نماي بلند، مجموعه و سريال:
تنديس سرو طلايي، لوح افتخار وجايزه نقدي اهدا مي‌گردد به مجري طرح پويانمايي "پاييز گرم" توليد مركز پويانمايي صبا، سركار خانم الهام ابراهيمي
ب) بخش مستند
1/ب- جايزه تنديس تحقيق برنامه ي مستند تلويزيوني:
تنديس سروطلايي، لوح افتخار و جايزه نقدي اهدا مي‌گردد به محققين برنامه مستند"حقيقت گمشده" توليد مركز سيما فيلم، آقايان ناصر زعفرانچي و محمد علي فارس
2/ب- جايزه بهترين كارگرداني مستند نيمه بلند و بلند تلويزيوني:
تنديس سروطلايي، لوح افتخار و جايزه نقدي اهدا مي‌گردد به كارگردان مستند بلند "خاك حافظه" توليد شبكه 4 سيما، آقاي مسعود اميني تيراني
3/ب- جايزه بهترين مستند نيمه بلندو بلند تلويزيوني
تنديس سروطلايي، لوح افتخار و جايزه نقدي اهدا مي‌گردد به تهيه كننده مستند بلند "حقيقت گمشده" توليد مركز سيما فيلم، آقاي سيد مهدي طباطبايي نژاد
4/ب- جايزه بهترين كارگرداني مجموعه مستند تلويزيوني:
تنديس سرو طلايي، لوح افتخار و جايزه نقدي اهدا مي‌گردد به كارگرداني مجموعه مستند تلويزيوني "شرق، ديوار،آفتاب" توليد شبكه يك سيما، آقاي رامين حيدري فاروقي
5/ب- جايزه بهترين مجموعه مستند تلويزيوني:
تنديس سروطلايي، لوح افتخار و جايزه نقدي اهدا مي‌گردد به تهيه كننده مجموعه ي مستند "گنج هاي پنهان و بيست شب" توليد شبكه 4 سيما، آقاي راد عطار پور
6/ب- جايزه ويژه ي هيات داوران بخش مستند تلويزيوني:
تنديس سروطلايي، لوح افتخار و جايزه ويژه نقدي بخاط حضور موثر، مستمر وخلاق در حوزه مستند دفاع مقدس اهدا مي‌گردد به تهيه كننده وكارگرداني مجموعه ي مستند "قصه هاي جنگ" توليد شبكه دو سيما، آقاي محمد علي فارس
ج) بخش فيلم تلويزيوني
1/ج- جايزه بهترين بازيگر زن فيلم تلويزيوني:
ضمن تقدير از سركار خانم پورانداخت مهيمن بخاطر بازي در فيلم تلويزيوني "بيا از گذشته حرف بزنيم" توليد شبكه يك سيما، تنديس سرو طلايي و لوح افتخار وجايزه نقدي ويژه اهدا مي‌گردد به بازيگر فيلم تلويزوني "دنده ي معكوس" توليد شبكه يك سيما، سركار خانم بيتا بادران
1. 2/ج- جايزه بهترين بازيگر مرد فيلم تلويزيوني:

2. ضمن تقدير ازآقاي سعيد آقا خاني بخاطر بازي در فيلم تلويزيوني "ميش" توليدشبكه 2 سيما، تنديس سرو طلايي، لوح افتخار و جايزه ي ويژه نقدي اهدا مي‌گردد به بازيگر فيلم تلويزيوني "حبيب" توليدمركز سيما فيلم، آقاي حميد فرخ نژاد

3/ج- جايزه بهترين فيلمنامه فيلم تلويزيوني:

تنديس سرو طلايي، لوح تقدير وجايزه نقدي ويژه اهدا مي گردد بهنويسنده فيلم نامه فيلم تلويزيوني "قصه ها و واقعيت" توليد مركز سيما فيلم، آقاي حجت الله قاسم زاده ي اصل

4/ج- جايزه بهترين كارگرداني فيلم تلويزيوني :

تنديس سرو طلايي، لوح تقدير وجايزه نقدي ويژه اهدا مي گردد به كارگردان فيلم تلويزيوني "دنده ي معكوس" توليد شبكه يك سيما، آقاي حسن فتحي

5/ج- تنديس سرو طلايي، لوح تقدير وجايزه نقدي ويژه اهدا مي گردد به تهيه كننده فيلم تلويزيوني "كمي دورتر" توليدشبكه دو سيما، آقاي سيدروح الله حجازي

د) بخش جوايز ويژه ستاد جشنواره

1/د- جايزه برترين اثر ارائه شده به جشنواره بارويكرد ترويج انديشه ديني:

ستاد جشنواره ضمن تقدير از اثر پويانمايي "حبيب ابن مظاهر" تنديس سرو طلايي، لوح تقدير وجايزه ويژه نقدي خود را مشتركا اهدا مي‌كند به كارگردان فيلم تلويزيوني "حبيب" توليد مركز سيمافيلم، آقاي داريوش ياري وكارگردان مستند "حديث سرو" توليد معاونت سيما، آقاي عبدالرسول حقيقي

2/د- جايزه برترين اثر ارائه شده به جشنواره بارويكرد اخلاق فاضله:

ستاد جشنواره، ضمن تقدير ازفيلم تلويزيوني "قصه ها و واقعيت" واثر پويانمايي "دستهاي مهربان"، تنديس سرو طلايي، لوح تقدير وجايزه ويژه نقدي خود را اهدا مي كند به تهيه كننده و كارگردان مستند "روايت نحل" توليد شبكه سه سيما، آقاي محمد رضا خردمندان

3/د- جايزه برترين اثر ارائه شده به جشنواره با رويكرد اميد افزاي:

ستاد جشنواره، ضمن تقديراز مستند "خانه ايوب" و پويانمايي "دانشمند بزرگ"، تنديس سرو طلايي، لوح افتخار وجايزه ويژه نقدي خود را اهدا مي‌كند به تهيه كننده فيلم تلويزيوني "كمي دورتر" توليد شبكه دو سيما، آقاي سيدروح الله حجازي

4/د- جايزه برترين اثر ارائه شده به جشنواره بارويكرد آگاهي بخش:

ستاد جشنواره، ضمن تقدير ازفيلم تلويزيوني "بيگانگان" واثر پويانمايي "دستهاي مهربان" تنديس سرو طلايي، لوح افتخار و جايزه ويژه نقدي خود را مشتركا اهدا مي‌كند به تهيه كننده و كارگردان مستند "فقط بيست" توليدمركز سيما فيلم، آقاي مسعودكرامتي وتهيه كننده فيلم تلويزيوني "فقط بيست" توليدمركز سيما فيلم" آقاي داوود قچاق

5/د- جايزه برتريناثر ارائه شده به جشنواره با رويكرد معرفي دستاوردهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران

ستادجشنواره، ضمن تقدير ازمستند "مجله حماسه"، تنديس سرو طلايي، لوح تقدير وجايزه ويژه نقدي خودرامشتركا اهدا مي‌كند به تهيه كننده مستند تلويزيوني "سكوي افتخار" توليد شبكه چهار سيما، آقاي دكتر ابراهيم داروغه زاده، وكارگردان مستند تلويزيوني "سكوي انتخاب" توليد شبكه چهار سيما، آقاي محمد فواد صفاريان

6/د- جايزه برترين اثر ارائه شده به جشنواره بارويكرد بيداري اسلامي:

ستادجشنواره، ضمن تقدير از آثار مستند "ضاحيه" و پويانمايي "خانه ي من كجاست" تنديس سروطلايي، لوح افتخار وجايزه ي نقدي خود رااهدا مي‌كند به كارگردان و تهيه كننده فيلم تلويزيوني تولدي ديگر" توليدشبكه يك سيما، آقاي عباس رافعي

7/د- جايزه برترين اثر ارائه شده به جشنواره بارويكرد جهاد اقتصادي

ستاد جشنواره، تنديس و سرو طلايي، لوح افتخار وجايزه ي ويژه نقدي خود رامشتركا اهدا مي‌كند به تهيه كننده مستند "خانه ي ايوب" توليد شبكه 4 سيما، آقاي دكتر جواد ظهيري و كارگردان مستند "خانه ي ايوب" توليدشبكه 4 سيما فرشاد فدائيان./ه
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر