کد خبر: ۳۰۷۰۵
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۰ - ۲۱:۲۲
در سومين نشست شوراي عمومي دفتر تحكيم وحدت؛

دبير كل حزب توسعه و عدالت گفت: براي شركت در انتخابات احزاب مختلف بايد در برابر فشارها هماهنگ تر عمل كنند.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه باشگاه خبرنگاران، روح‌الاميني در سومين نشست شوراي عمومي دفتر تحكيم وحدت دردانشگاه اميركبير در پاسخ به سوال خبرنگاري مبني بر اظهارات اخير خاتمي درمورد انفعال جنبش دانشجويي گفت: سران اصلاح‌طلبان در روزهاي حساس به ياري ملت نيامدند، به دشمن روي خوش نشان دادند و دشمن را شاد كردند و بزرگترين توهين‌ها را به استقلال ملت پس از 50 سال از مشروطه كردند، آقايان خودشان دچار رخوت شده و درميانه راه كم آورده‌اند اين گمان را در مورد جنبش دانشجويي دارند.

وي خاطر نشان كرد: اصلاح طلبان بايد مرگ بر آمريكا را در عمل نشان دهند، آنوقت رخوت برطرف خواهد شد.

دبير كل حزب توسعه و عدال ضرورت تشكيل جبهه ايستادگي را به خاطر انتخابات ندانست و افزود: اهداف جبهه ايستادگي ، دفاع و همراهي از انقلاب و ايستادگي در برابر فشارها و تهديد عليه نظام است كه موضوع انتخابات يكي از اين امور مهم است.

وي با رد كردن ليست جداگانه براي انتخابات مجلس گفت: ‌چنين تصميمي را نداريم چرا كه در چارچوب سازو كار اصولگرايي با توجه به شرايط حساس داخلي و خارجي تاكيد بر وحدت داريم و دغدغه‌هاي خود را در مورد اينكه اين وحدت و هماهنگي به چه صورت خواهد بود با آيت‌الله مهدوي مطرح كرديم چرا كه چتر اصولگرايان در انتخابات مجلس شوراي اسلامي بايد چتري فراگير باشد.

روح‌الاميني ضرورت شركت در انتخابات را براي جبهه ايستادگي، پافشاري و ايستادگي بر روي ارزش‌هاي سياسي دانست و افزود: احزاب مختلف دربرابر فشارها بايد هماهنگ‌تر عمل كنند.

دبير كل حزب توسعه و عدالت خاطرنشان كرد: خروجي هم‌بستگي احزاب و گروه‌هاي سياسي باعث هم‌سويي جريانات و انسجام فكري و كادرسازي براي انقلاب مي‌باشد.

اين استاد دانشگاه در پاسخ به سوال يكي از خبرنگاران مبني بر اظهارات وي در خصوص توصيه او به فرزندش در بسيج دانشجويي افزود: در دهه هفتاد يكي از پررنگ‌ترين تشكل‌ها، بسيج دانشجويي بود كه اين به معني نفي ديگر تشكل‌ها نيست اما حضور بسيج در مواقع حساس پررنگ‌تر است.

روح‌الاميني در پايان ابراز داشت: تسخير سفارت انگليس يك حركت ابتكاري ، به هنگام و درست بود اما در انتها از كنترل خارج شد./گ

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر