کد خبر: ۳۲۶۴۵۹
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۰ - ۱۰:۳۳
با حضور حداد عادل ؛

عضو شوراي مركزي جبهه متحد اصولگرايان گفت: اولین همایش سراسری جبهه متحد اصولگرایان استان اصفهان، ۱۶ دی ماه با حضور دکتر حداد عادل برگزار می شود.

به گزارش باشگاه حوزه احزاب باشگاه خبرنگاران، مجتبی کرباسی،گفت: به دنبال شکل گیری رسمی جبهه متحد متحد اصولگریان در استان اصفهان، شورای اجرایی به اتفاق آرا مصوب کرد؛ نخستین همایش عمومی جبهه متحد اصولگرایان استان اصفهان، جمعه شانزدهم دی ماه ساعت ۹ صبح، با شرکت اقشار مختلف مردم در محل حسینیه جواد الائمه (ع) واقع در چهاراه شکرشکن برگزار شود.

وی با اشاره به روند شکل گیری جبهه متحد اصولگریان استان اصفهان گفت: به دنبال سفر مهندس باهنر به این استان و پس از اعلام موجودیت این جبهه در استان اصفهان، هیات اجرایی به دیدار آیت الله طباطبایی نژاد امام جمعه اصفهان رفتند، که ایشان در این دیدار ضمن تقدیر از فعالیت های جبهه متحد اصولگرایان، تبعیت از جامعتین برای شکل گیری وحدت و مشارکت حداکثری در انتخابات را ضروری دانسنتد.

کرباسی ادامه داد: هیات اجرایی استان اصفهان همچنین به دیدار آیت اله مظاهری از مراجع تقلید نیز رفتند که ایشان نیز ضمن ابراز خشنودی از اعلام موجودیت جبهه متحد اصولگرایان استان اصفهان، بر جامعیت جبهه و توجه به وحدت میان نیروهای اصولگرا تاکید کردند. در این دیدار آیت الله مظاهری همچنین تاکید ویژه ای بر هر چه پرشور برگزار شدن انتخابات به منظور بالا رفتن ضریب امنیت ملی داشتند.

عضو شوراي مركزي جبهه متحد اصولگرايان استان اصفهان همچنین تصریح کرد: جمعیت ایثارگران تلاش می کند تا با انعکاس نقطه نظرات اصولگرایان در سطح شهرستان های استان از جمله مجموعه های دانشجویی، تشکل ها، و کانون های فرهنگی، چتر وحدت اصولگرایان با محوریت ولایت و در نظر گرفتن منشور اصولگرایی و خط قرمزهای فتنه، انحراف و فساد به عنوان شاخصه ها؛ به صورت حداکثری گسترش دهد.

كرباسي با اشاره به اینکه ما گفتمان اصولگرایی را گفتمان حزبی نمی‌دانیم، اظهار داشت: گفتمان اصولگرایی در واقع گفتمان ملت بوده که برگرفته از رهنمودهای مقام معظم رهبری و امام راحل (ره) است که باید این گفتمان در جامعه گسترش یابد و در ارايه ليست اصولگرايان در تمام استان ها و شهرهاي كشور عناصر حضور يابند كه ضد فتنه، انحراف و فساد باشند.

وی با تاکید بر اینکه همه باید تلاش کرده تا مجلس نهم، مجلسی کارآمد، متخصص و متعهد تشکیل شده تا مشکلات مردم حل شود، اظهار داشت: اگر دست به دست هم داده و با وحدت وارد عرصه شویم، می‌توان به این برنامه برسیم تا نمايندگاني شجاع، با روحيه انقلاي، كلان نگر و ساده زيست را در مجلس نهم شاهد باشيم.

در پایان، عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان استان اصفهان، اعضای جبهه در استان را بدین شرح اعلام کرد: حجت الاسلام مهدی اژه ای، حجت الاسلام سید حسین هاشمی و آقایان ابوالفضل قربانی، کرباسی، مهندس دانش، ناصر براتی، فیروزبخت، سید مرتضی سقائیان ن‍ژاد، و اکبر خلیلیان./ن
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر