کد خبر: ۳۵۴۲۲۶
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۰ - ۰۸:۳۵
زاهدان/

‌‌همایش بیستمین سالگرد تأسیس مدارس سما در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران؛نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی دیروزدر مراسم برگزاری بیستمین سالگرد تأسیس مدارس سما در دانشگاه آزاد زاهدان اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی خیر و برکت زیادی برای انقلاب اسلامی داشته و دارد.
حسینعلی شهریاری تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی شجره طیبه‌ای است که نهال آن با دست‌های حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران شکل گرفته است و روزبه روز بارورتر خواهد شد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان نیز در ادامه اظهار داشت: کارنامه دانشگاه آزاد اسلامی برگ زرینی بر تارک انقلاب اسلامی است.
احمد مهربان با اشاره به صعود قله‌های رفیع علم و دانش توسط دانشگاه آزاد اسلامی گفت: موفقیت‌های این مجموعه آموزشی عظیم بر هیچ کس پوشیده نیست.
وی با بیان اینکه آموزش و پرورش نیروی متخصص باید از پایه به نحو احسن شکل پذیرد بیان کرد: از دیگر افتخارات دانشگاه آزاد اسلامی، مدارس سما است که توانسته با داشتن 600 مدرسه سما و 60 هزار دانش‌آموز در آموزش و پرورش موفق عمل کند.
دبیر منطقه 14 نیز در ادامه، دانشگاه آزاد اسلامی را یکی از نهادهای موفق انقلاب اسلامی برشمرد و گفت:‌ دانشگاه آزاد اسلامی با یک میلیون تومان پول با برکت بنیانگذار جمهوری اسلامی و همراهی انفاس مقدس آن عزیز سفر کرده توانسته است امروز درختی تنومند با ریشه‌های عمیق در سراسر ایران اسلامی بدواند.
حبیب جدیدالاسلامی افزود: هم اکنون در هر کجای این کشور مقدس پا بگذاریم نام و آثار دانشگاه آزاد اسلامی را در آنجا مشاهده می‌کنیم.
وی اضافه کرد: طبق آمار ارزیابی شده در استان سیستان و بلوچستان بیش از 90 درصد کارکنان سازمان‌ها و ادارات دولتی و غیر دولتی فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی هستند.
در ادامه از مسئولان و کارکنان مدارس سما با اهدای جوایزی تقدیر و تشکر به عمل آمد./س

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر