کد خبر: ۳۵۷۹۰۴۳
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۰
مشهد/ در13 فروردين؛

مدير كل حمل و نقل و پايانه هاي خراسان رضوي از تردد هرگونه موتورسيكلت،كاميون و تريلر با استثناء حاملين مواد سوختي و فاسد شدني در 13 فروردين در جاده هاي استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران مشهد به نقل از واحد اطلاع رساني ستاد دائمي تسهيلات سفرهاي خراسان رضوي، محمد رضا شهركي ثانوي با بيان اين مطلب اظهار داشت: جابه جايي محمولات ترافيكي در تمام راه هاي خراسان رضوي طبق اطلاعيه هاي قبلي از 25 / 12 / 90 تا 14/1/91 ممنوع است.

وي در ارتباط با تردد موتورسيكلت هادر ايام نوروزي گفت: عبور و مرور انواع موتور سيكلت در ايام اجراي طرح نوروزي در تمام آزادراه ها، بزرگراه ها، و جاده هاي اصلي برون شهري استان نيز ممنوع است.

مدير كل حمل و نقل و پايانه هاي خراسان رضوي خاطر نشان كرد: همچنين در تمامي محور هاي برون شهري كه در ايام نوروزي ممنوعيت و محدوديت ترافيكي براي انواع تريلر و كاميون اعمال شده است، عبور و مرور انواع تريلر و كاميون و تانكرهاي حامل مواد فاسد شدني و سوختي از اين امر مستثني بوده و ممنوعيت تردد اين دسته از وسايل نقليه فقط در راه هايي اعمال مي شود كه مقررات يك طرفه شدن عبور و مرور در آن ها اجرا شده و يا در طول سال ممنوعيت تردد دارند.

شهركي در پايان در ارتباط با ممنوعيت ها و محدوديت هاي ترافيكي روز 13 فروردين در راه هاي خراسان رضوي اظهار داشت: در محور هاي مشهد-قوچان، مشهد –نيشابور – سبزوار، مشهد-تربت حيدريه-گناباد و محور مشهد-فريمان-تربت جام و بالعكس تردد انواع موتورسيكلت، كاميون و تريلر به استثناء حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 7 صبح روز 13 تا ساعت 24 همان روز ممنوع است/س

 

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر