کد خبر: ۳۹۷۵۶۷۹
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۴:۰۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۴:۰۳
کد خبر : ۳۹۷۵۶۷۹
مسئول هيئت خانواده شهدا و ايثارگران خبرداد؛

ارائه درخواست استرداد شاهين نجفي به اينترپل ظرف 24 ساعت آينده

مسئول هيات خانواده شهدا و ايثارگران گفت: درخواست استرداد شاهين نجفي طي 24 ساعت آينده به اينترپل تقديم مي شود.


به گزارش خبرنگار سياست خارجي باشگاه خبرنگاران، در نشستي که در هيئت خانواده شهدا و ايثارگران برگزار شد، داود براتي مسئول اين هيئت گفت: پس از هتاکي شاهين نجفي به ساحت مقدس امام هادي (ع) و پس از اعلام ارتداد وي توسط مراجع عظام تقليد؛ هيئت خانواده شهدا و ايثارگران به نمايندگي شهدا و ايثارگران شکايتي را توسط نصرالله قراخاني به عنوان نماينده حقوقي اين هيئت به سرپرست دادسراي جرايم رايانه اي و بازپرس ويژه جرايم رايانه اي ارائه كرد.

براتي ادامه داد: ظرف 24 ساعت آينده درخواست استرداد وي از طريق اينترپل به کشور آلمان تقديم مي شود.

وي اظهار داشت: دولت آلمان نيز موظف است تا مرتضي نجفي پور مقدم معروف به شاهين نجفي را ظرف 7 روز آينده به ايران بازگرداند.


پرونده‌هاي متعدد قضايي عامل مهاجرت خواننده مرتد

مسئول هيات خانواده شهدا و ايثارگران گفت: مرتضي نجفي پور مقدم با ايجاد معضلات جدي در دانشگاه با شکايت متعدد روبرو و با راي بالا توسط کميته انضباطي اخراج مي‌شود.

داود براتي اظهار داشت: مرتضي نجفي‌پور مقدم با نام مستعار شاهين نجفي متولد 19/6/1359 در رشت و ساکن انزلي بوده و در سال 1384 پس از اخراج از دانشگاه به صورت قانوني از کشور خارج مي‌شود.

وي اظهار داشت: اين خواننده مرتد که انحرافاتش از کودکي شروع شده در نوجواني به نواختن موسيقي‌هاي غيرمتعارف مي‌پردازد و در جواني تبديل به يکي از موسسان موسيقي زيرزميني در رشت و تهران شده و پس از وارد شدن به دانشگاه در رشته جامعه شناسي مشغول به تحصيل مي‌شود.

براتي ادامه داد: او در دانشگاه معضلات جدي بوجود مي‌آورد که با شکايات متعدد چند نفر به کميته انضباطي مي‌رود و با راي بالا از دانشگاه اخراج مي شود.

رئيس هيئت خانواده شهدا و ايثارگران با اشاره به اينکه شاهين نجفي از نظر فکري خانواده‌اي کاملا باز و غيراعتقادي داشته اذعان داشت: علت مهاجرت وي پرونده‌هاي متعدد و قضايي بوده است.

براتي تصريح کرد:‌ وي پس از ورود به هامبورگ به گروه‌هاي شيطان‌پرستي مي‌پيوندد و فعاليت‌هايش را عليه نظام جمهوري اسلامي آغاز كرده و با راه انداختن گروهي در سال 88 شروع به ساختن ترانه‌هاي مبتذل عليه نظام مي کند.

مسئول هيات خانواده شهدا و ايثارگران با اشاره به خوانده ترانه‌اي توسط شاهين نجفي براي ندا آقا سلطان گفت:‌ پس از شهادت صانع ژاله زماني که مشخص شد وي از اعضا بسيج و از خدمتگزاران نظام است ترانه اي عليه او مي سازد و به مقام شامخ شهدا بي‌حرمتي مي‌کند.

براتي با اشاره به اظهارات هيلاري کلينتون مبني بر اينکه جنگ پيشرفته‌اي به نام ديپلماسي رپ و جنگ نرم را در دستور کار دارند افزود: مرتضي نجفي پور مقدم در رژه هم‌جنس ‌بازان در آمريکا حضور مي‌يابد و آن را همواره جزو افتخارات خود در فضاي مجازي مطرح کرده است.

وي درباره فعاليت‌هاي جوانان کشورمان در مقابل اقدام موهن اين خواننده مرتد گفت:‌جوانان کشور ما از جمله طلاب و دانشجويان تاکنون دوهزار وبلاگ در شناخت امام علي النقي (ع) ساخته‌اند و همچنين چند صد کاريکاتوريست مطالب خود را در فضاي مجازي ارائه کرده‌اند و حتي بازي‌هاي رايانه‌اي براي شناخت امام هادي (ع) ساخته شده است.

براتي با اشاره به اينکه مسابقه پيامکي از ديگر برنامه‌هاي آنهاست اظهار داشت: قرار است جشنواره فعالان سايبري برگزار شده و به 2 نفر از وبلاگ نويسان و فعالان در شناخت امام علي النقي(ع) هداياي نفيسي اهدا شود.


گفتني است؛ اين خواننده مرتد 4 روز پيش عليه مراجع عظام تقليد به دادگاه لاهه شکايت کرده است.

وي در پايان اظهار داشت:‌ هفته آينده هيات خانواده شهدا و ايثارگران ديدارهايي را با مراجع عظام تقليد انجام مي‌دهد.


 


بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۱
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۹
به امام حسین قسم گیرش بیارم میترکونمش.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
خونش حلاله
مجتبی
|
India
|
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۰
خودمون باید دست به کار بشیم....اینترپل کاری نمیکنه.....
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر