کد خبر: ۳۹۹۵۴۸۹
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۱ - ۰۱:۴۲
گلن بک:

مجري راديويي آمريکا، خاطرنشان کرده که اين کشور در آستانه يک "رنسانس سياسي" قرار دارد.

به گزارش سرويس بين الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از شبکه خبري نيوز مکس؛ "گلن بک" با اعلام اين خبر، گفت: سيستم دو حزبي آمريکا هيچ گاه مفيد واقع نشده و اغلب با کاهش ميزان راي دهندگان، مواجه شده است.

وي با هشدار نسبت به سيستم دو حزبي آمريکا، خاطرنشان کرد که زمينه براي ايجاد فساد، فراهم است.

وي در ادامه گفت: آنچه واقعا به ما ضربه مي زند، جنبش هاي مداومي است که منجر به ايجاد سيستم دو حزبي شده است و به دليل اين شرايط است که تغييري ايجاد نمي شود.

"بک" تاکيد کرد که انتخابات رياست جمهوري 2012 آمريکا بسيار اهميت دارد، اما به نظر مي رسد که ما به اهميت اين اتفاق توجه نمي کنيم.

مجري راديويي آمريکا به اين نکته اشاره کرد که رئيس جمهور آينده آمريکا هرکه باشد، از اين جهت اهميت دارد که تصميم گيرنده شرايط بحراني اين کشور است؛ زيرا ما ديگر نمي توانيم در اين شرايط ناگوار بحراني زندگي کنيم.

به گفته وي؛ ما يا به سوي آزادي بيشتر خواهيم رفت يا به سمت يک سيستم متفاوت. بنابراين در شرايط فعلي حقيقت از هر زمان ديگري بيشتر اهميت دارد.

وي خاطرنشان کرده که ما با سوالات بيشماري از جمله اينکه "ايا سرمايه داري به معناي فساد است؟"، "چه افرادي را به عنوان عام مردم مي شناسيم؟"، "ما به چه کسي پاسخ مي دهيم؟" روبرو هستيم، در حاليکه سياستمداران حقيقت را به ما نمي گويند.
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر