کد خبر: ۳۹۹۷۰۵۲
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۱ - ۰۵:۱۰

ثبت‌نام در کارگاه‌های آموزشی نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای تهران از طریق سایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای آغاز شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران و به نقل از معاونت ارتباطات بنیادملی بازی‌های رایانه‌ای، واحد آموزش و پژوهش این بنیاد در جهت ارتقای سطح علمی بازی‌سازان و فعالان عرصه گیم کشور در ایام برگزاری دومین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای - که از ششم تا دهم تیرماه در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود- اقدام به برپایی کارگاه‌های آموزشی خواهد کرد.

براساس این گزارش، 25 کارگاه آموزشی در 4 دسته کلی «مباحث کلی و مدیریت بازی‌سازی»، «طراحی بازی»، «موضوعات هنری بازی» و «امور فنی بازی» همزمان با برگزاری نمایشگاه بین‌المللی بازی‌های رایانه‌ای از ساعت 10 صبح تا 18 در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

در روز نخست برگزاری نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای، کارگاه تخصصی مدیریت پروژه‌های نرم افزاری با استفاده از متدولوژی  اسکرام برگزار خواهد شد. مدت زمان برگزاری این کارگاه آموزشی 5 ساعت است. در برپایی این کارگاه از اساتید مجرب استفاده شده و در پایان به شرکت‌کنندگان در این کارگاه مدرک این دوره اهدا می‌شود.

واحد آموزش و پژوهش بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای قصد دارد پس از پایان جشنواره و نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای اقدام به برپایی کارگاه آموزشی مدیریت پروژه‌های نرم افزاری با استفاده از متدولوژی اسکرام (ویژه پروژه‌های بازی مجازی) با حضور استادان بین‌المللی کند که علاقه‌مندان برای حضوردر این دوره الزاما باید در کارگاه آموزشی برگزار شده در نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای تهران حضور داشته باشند.

علاقه‌مندان برای حضور در کارگاه‌های آموزشی در نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای می‌توانند با مراجعه به سایت WWW.IRCG.IR تا پیش از برگزاری دومین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای نسبت به ثبت نام برای حضور در این دوره‌ها اقدام کنند.

حضور در این دوره‌های آموزشی برای علاقه‌مندان رایگان است و حدود 25نفر از اساتید مجرب در زمینه بازی‌سازی در برپایی این دوره‌های آموزشی استفاده خواهد شد.

دومین نمایشگاه و جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران 6 تا 10 تیرماه در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود./ي2
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر