کد خبر: ۳۹۹۷۳۳۶
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۱ - ۰۹:۰۵
مشهد/

رئیس اداره قرآن و عترت آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: در استان خراسان برای فعالیت در مدارس قرآن به 400نفر مربی نیاز داریم.

به گزارش گروه استان هاي باشگاه خبرنگاران ، میکائیل باقری در چناران با بیان اینکه در استان خراسان برای فعالیت در مدارس قرآن به 400نفر مربی نیاز داریم، اظهار کرد: داشتن تخصص و  اخلاق قرآنی از جمله معیارها و شرایط جذب مربیان قرآن است.

وی افزود: از بین این افراد 4 برابر ظرفیت مورد نیاز را برای مصاحبه دعوت کردیم که در پایان دور اول مصاحبه‌ها تاکنون فقط توانستیم 250 نفر از مربیان مورد نیاز خود را جذب کنیم.

وی ادامه داد: برای جذب 150 نفر دیگر باید مجددا افراد دیگری را جهت مصاحبه دعوت کنیم تا افراد متخصص مورد نیاز را برای سال تحصیلی آینده جذب کنیم.

رئیس اداره قرآن و عترت  کل آموزش و پرورش خراسان رضوی با اشاره به آغاز رقابت گروه دوم مسابقات قرآن و معارف اسلامی از اول تیرماه که شامل 550 نفر دانش آموز دختر مدارس راهنمایی و متوسطه است، گفت: منتخبان این گروه اوایل تیرماه معرفی می‌شوند.

باقری خاطرنشان کرد: از چهارم تا 10 تیرماه نیز آخرین گروه دانش‌آموزان شامل یک‌هزار و 128 نفر دیگر در اردوگاه گلمکان چناران به رقابت می‌پردازند./ج1

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر