کد خبر: ۳۹۹۷۳۶۰
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۱ - ۰۹:۳۹

همزمان با آغاز جشن‌هاي شعبان، شبكه‌هاي مختلف راديويي ويژه برنامه‌هاي شاد و متنوعي را پخش مي‌نمايد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی صدا همزمان با آغاز جشن‌هاي شعبان، شبكه‌هاي مختلف راديويي ويژه برنامه‌هاي شاد و متنوعي را پخش مي‌نمايد. گرامیداشت این ایام با جشن میلاد امام حسین (ع) آغاز می شود:

*راديو ايران:
با 14 عنوان برنامه به مدت 199 دقيقه، با موضوعاتی از قبیل: نقش و جايگاه امام حسين و مكتب پوياي ايشان برنامه های خود را منتشر می کند.

* راديو فرهنگ:
با 5 عنوان برنامه به مدت 285 دقيقه، با بيان آداب زيارت و مراسم چاووشي‌خواني در مدح امام حسين (ع) برنامه های خود را به روی آنتن می برند.

* راديو تهران
با 4 عنوان برنامه به مدت 80 دقيقه، به اطلاع‌رساني درخصوص مراسم مختلف شهر تهران به مناسبت این ایام ، سيره حضرت اباعبدالله (ع) و روز پاسدار مي‌پردازد.

* راديو معارف
با 21 عنوان برنامه به مدت 554 دقيقه، بررسي ميراث علمي و عملي حضرت امام حسين (ع)، نقش هدايت‌گر امام، جايگاه نماز، معرفي تازه‌هاي نشر و بيان داشتان و قصه برنامه های خود را منتشر می کند.

* راديو قرآن
با 4 عنوان برنامه به مدت 221 دقيقه و موضوعاتي چو ن معرفي قيام امام حسين(ع)  همچنین شخصیت ایشان به عنوان اسوه زندگي زندگي و نگاهي به ادعيه توصيه شده، می پردازد.

* راديو ورزش
با 9 عنوان برنامه به مدت 311 دقيقه پخش مراسم گلريزان، مسابقه تلفني، پخش سرود و مداحي، ورزش زورخانه‌اي، قطعات طنز و شاد با حضور ورزشكاران و هنرمندان .... به استقبال اين ایام می رود.

* راديو البرز
با 12 عنوان برنامه به مدت 360 دقيقه و به بررسي و تبيين مفهوم شبحات و شهامت در زندگي تأثير شخصيت ائمه به ويژه امام حسين (ع) بر زندگي جوانان، پخش مداحي‌ها و منقبت خواني‌ها و نمايش‌هاي كوتاه  می پردازد.

* راديو سلامت
با 9 عنوان برنامه به مدت 195 دقيقه به تبيين و تحليل فرهنگ ايثار و فداكاري در جامعه، بيان خاطرات، به صورت نمايشي ويژه روز پاسدار، امر به معروف و نهي از منكر و اجرايي شدن آن مي‌پردازد.

* راديو پيام
با 126 دقيقه برنامه در شيفت‌هاي مختلف به بيان احاديث منصوب به امام حسين (ع) پرداخته و با پخش موسيقي‌هاي شاد و متنوع به استقبال اين ایام مي‌رود.

* راديو جوان
با 9 عنوان برنامه به مدت 295 دقيقه با شعرخواني و معرفي محصولات فرهنگي درخصوص آن امام بزرگوار، آشنايي با زندگي آن حضرت و شرح و توصيف ويژگي‌هاي جوانان اهل بهشت به اين مهم می پردازد.

* راديو صداي آشنا
با 8 عنوان برنامه به مدت 133 دقيقه با اجراي جنگي شاد و مفرح و خوانش اشعار و قطعات مرتبط با اين عيد بزرگ و برنامه‌هاي متنوع پخش خواهد .

* راديو گفتگو
با 2 عنوان برنامه به مدت 135 دقيقه به بررسي و تحليل شخصيت امام حسين (ع) و همچنين نقش و جايگاه پاسداران در حفظ ارزش‌هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران می پردازد.

* راديو ايرانصدا
با 4 عنوان برنامه به مدت 125 دقيقه با نگاهي به حركت امام حسين (ع) از مكه و جايگاه امام حسين (ع) در فرهنگ و اعتقاد ايرانيان، گفت‌وگو با نخبگان پاسدار در حوزه علم و دانش به اين روز گرامي مي‌پردازد.

* راديو نوا
با 4 برنامه به مدت 540 به پخش نغمات آييني مولودي خواني، هم‌خواني و سرودهاي مرتبط به زبان‌هاي عربي و فارسي خواهد نمود.
 
* مركز هنرهاي نمايشي و راديو نمايش
با 3 عنوان برنامه به مدت 255 به استقبال این ایام می رود./ي2
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر