کد خبر: ۳۹۹۷۴۴۷
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۰
كرمان/

هیئت فوتبال استان کرمان با تشکیل کمیته توسعه فوتبال استان کرمان و برگزاری دوره آموزشی مبارزه با دوپینگ قصد دارد تا در ابعاد مختلف ورزش حضوری پررنگ داشته باشد.

به گزارش گروه استان هاي باشگاه خبرنگاران ،  از کرمان به نقل از روابط عمومی هیئت فوتبال استان‌ کرمان، در پی نخستین نشست هیئت رئیسه فوتبال استان کرمان‌ در سال جاری و تصویب تشکیل کمیته توسعه فوتبال استان‌ این کمیته تشکیل شد.

نخستین نشست کمیته توسعه فوتبال استان کرمان با حضور ‌مراد حاج‌جعفری‌ رئیس و ‌سید‌حسین تاج‌الدینی‌ نایب رئیس هیئت فوتبال استان کرمان ‌برگزار شد.

در این نشست مقرر شد، کمیته توسعه فوتبال استان با هدف سیاست‌گذاری در کمیته‌های ستادی از جمله مسابقات، داوران، بانوان، فوتسال، آموزش، استعدادیابی و جوانان و طرح برنامه‌ریزی فعالیت کند.

همچنین هیئت فوتبال استان کرمان با برگزاری دوره آموزشی مبارزه با دوپینگ قصد دارد تا در این حوزه نیز اطلاع‌رسانی کامل و جامعی به علاقمندان و ورزش‌کارا‌ن ارائه دهد.

این دوره آموزشی ویژه والدین فوتبال آموزان مدارس فوتبال، بازیکنان، مربیان، سرپرستان و دیگر اهالی خانواده فوتبال پنجشنبه ‌در محل خانه شهر کرمان برگزار می‌شود./ج1

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر