کد خبر: ۳۹۹۷۷۳۸
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۱ - ۰۰:۱۰
مديرعامل شرکت واحد اتوبوسراني خبر داد:

مديرعامل شرکت واحد اتوبوسراني تهران وحومه از تجهیز اتوبوس های ساخت داخل به امکانات جدید طي امسال خبرداد.

پيمان سنندجی در گفتگو با خبرنگار اجتماعي باشگاه خبرنگاران افزود: بر اساس تغييرات ايجاد شده در تمامي اتوبوسهاي ساخت داخل داشتن کف کوتاه به عنوان مهمترين ویژگی اتوبوس های دو کابین بوده  که  استفاده از این اتوبوس ها برای جانبازان، معلولان و سالمندان به راحتی امکان‌پذیر شود.     
 
وی وجود درهای کشویی در دو سمت اتوبوس که استفاده از آن را در تمام ایستگاه‌های تندرو امکان‌پذیر می‌کند را از دیگر ویژگی‌های اتوبوس‌های جدید دو کابین بر شمرد و افزود: 20 دستگاه از این اتوبوس ها در حال ورود به ناوگان اتوبوسرانی تهران هستند و سایر اتوبوس‌هایی که به تدریج وارد خطوط تندرو می‌شوند نیز از این ویژگی برخوردار مي شوند.
 
سنندجی چیدمان نیروی انسانی مورد نیاز و تخصیص آن به نسبت هر دستگاه اتوبوس را از جمله ساز و کارهای نیل به شرایط ایده‌آل دانست و تاکید کرد: مدیریت شهری در زمینه نیروی انسانی، شرکت واحد را در هر دو بخش بلیتی و خصوصی مورد توجه ویژه‌ خود قرار داده و با عنایت به ارائه 14 نوع خدمات مختلف به کارکنان این شرکت، پیشرفت چشمگیری در این زمینه به چشم می‌خورد.
خريداري اتوبوسها توسط بخش خصوصي در سال 90
 
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه با تاکید بر این‌ که همه اتوبوس‌هایی که سال گذشته وارد ناوگان اتوبوسرانی پایتخت شده از سوی مدیریت شهری و تعدادی نیز به وسیله بخش خصوصی خریداری شده اند، گفت: دولت سال 90 حتی یک دستگاه اتوبوس هم به مردم تهران تحویل نداد.
 
سنندجی افزود: برای نخستین بار در سال گذشته بخش خصوصی 4 دستگاه اتوبوس دو کابین خریداری کرد و به دنبال این هستیم که در این زمینه با اجرای سیاست‌های تشویقی بخش خصوصی را ترغیب به خرید اتوبوس کنیم.
 
وی با اشاره به این که ابتدای امسال 25 دستگاه اتوبوس دو کابین به ناوگان اتوبوسرانی تهران اضافه شده که در خط 2 تندرو به کار گرفته شده اند و البته اتوبوس‌های بیشتری نیز در راه هستند، اظهار کرد: شرکت واحد به غیر از افزایش کمی، ارتقای کیفی ناوگان اتوبوسرانی را نیز در دستور کار خود قرار داده است.
 
 ساخت  2 دستگاه اتوبوس كتابخانه شمسه درسامانه تندرو3
وي در ادامه از ساخت 2 دستگاه اتوبوس كتابخانه شمسه درسامانه تندرو3 خبر داد و افزود: با همكاري معاونت امور اجتماعي و فرهنگي شهرداري تهران ، سامانه 3 اقدام به ساخت 2 دستگاه اتوبوس كتابخانه  شمسه  مجهز به تجهيزات الكترونيكي نظير كامپيوتر ، بلوتوث ، وايرلس و .. طي اين ماه کرد.  
سنندجي يادآور شد: يك دستگاه از اين اتوبوس ها كافي نت سيار بوده  كه شهروندان مي توانند در آن از  طريق سيستم اينترنت وايرلس به شبكه اينترنت متصل شده و از امكانات در اختيار قرار داده شده استفاده کنند.
 مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه اظهار داشت:همچنين اين اتوبوس مجهز به سيستم بلوتوث بوده كه تمامي شهروندان مي توانند اطلاعات مختلفي را از طريق بلوتوث از اين اتوبوس رسانه اي دريافت کنند.  
وي خاطرنشان کرد:دومين اتوبوس نيز با هدف ارتقاي سطح مطالعه و استفاده شهروندان به عنوان كتابخانه سيار طراحی که قابلیت استفاده در تمامي  نقاط شهر تهران را داراست./ز

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر