کد خبر: ۳۹۹۷۸۴۸
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۱ - ۱۲:۳۹
مریم داداشی /

مازندرانی ها روزانه 18میلیون متر مکعب گاز مصرف می کنند.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران مازندران  با اشاره به نصب 25 هزار علمک انشعاب گاز گفت: عملیات لوله گذاری 416 شهرو روستای استان با بیش از 2 هزارو 150 کیلومتر لوله و با 820 میلیارد ریال اعتبار درحال اجراست.

عرب مقصودی افزود: با بهره برداری از طرح های گازرسانی ، بیش از 217 هزار خانوار روستایی استان از مزایای گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران طول شبکه تغذیه و توزیع اجراشده تا کنون را 14 هزارو 514 کیلومتر اعلام کرد وگفت: تا کنون 883 هزارو 339 مشترک خانگی ،تجاری و صنعتی عمده از نعمت گاز بهره مند شدند و 573 هزارو 278 عدد انشعاب نصب شده است.

عرب مقصودی تعداد صنایع عمده زیرپوشش گاز طبیعی را 582 مشترک اعلام کرد وگفت: 92 جایگاه CNG نیز از گاز طبیعی استفاده می کنند.

به گفته وی یک هزارو 825 روستا قابلیت بهره مندی از نعمت گاز را دارند که تا کنون یک هزارو 312 روستای این استان گازرسانی و بقیه روستاهها نیز براساس برنامه ریزی ها و تامین اعتبار انجام می شود.

وی افزود: بیش از 72 درصد خانوار های روستایی استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند که این میزان 252 هزارو 667 خانوار روستایی را شامل می شود./س

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر