کد خبر: ۳۹۹۸۵۹۰
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۱ - ۲۳:۳۷

و دوره های امپراتوری قرون گذشته چین، هنگ کنگ دهه 1930، شانگهای اوایل قرن بیستم، دوران اشغالگری ژاپن و امثال آن به طور دقیق در این منطقه بازسازی شده است.

به گزارش مجله شبانه باشگاه خبرنگاران، چند صباحی است کشور چین تصمیم گرفته خود را وارد رقابت جدی با غول های مهم دنیا در عرصه هایی غیر از تجارت کند و عرصه فیلم و سریال یکی از این حوزه هاست. برای رسیدن به این هدف مهم، شهری سینمایی در این کشور ساخته شده که در بسیاری جهات، بزرگترین استودیو فیلم سازی جهان محسوب می شود.

این استودیو در منطقه هنگ دیان در شرق این کشور واقع شده و در آن شهرک ممنوعه پکن به طور کامل و دقیق با ابعاد واقعی اش بازسازی شده است. هزینه تولید این شهرک 120 میلیون یورو برآورد شده است.گفته می شود 26 شهرک در این منطقه در مساحتی به وسعت چند صد هکتار بازسازی شده است و دوره های امپراتوری قرون گذشته چین، هنگ کنگ دهه 1930، شانگهای اوایل قرن بیستم، دوران اشغالگری ژاپن و امثال آن به طور دقیق در این منطقه بازسازی شده است.

علاوه بر استقبال هنرمندان چینی که باعث شده بیش از هزار فیلم در این شهرک تولید شود، بسیاری از کمپانی های غربی نیز علاقمند به حضور در این منطقه هستند و تاسیسات و خدمات این شهرک سینمایی بی نظیر مورد توجه بسیاری از فیلمسازان جهان قرار گرفته است.


کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر