کد خبر: ۳۹۹۸۸۵۳
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۱ - ۲۱:۰۱
رودهن/ مدیرکل دفتر فنی استانداری تهران:

مدیرکل دفتر فنی استانداری تهران گفت: اجرای طرح مدیریت واحد در مناطق شهری مطالبه اصلی همه مدیران ارشد نظام است.

هادی رحمتی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگارارن رودهن اظهار داشت: شهرهای جدید استان تهران می‏ توانند مناطق پایلوت اجرای طرح مدیریت واحد شهری باشند.

رحمتی ادامه داد: مدیریت واحد شهری می ‏تواند امور جاری را بر اساس مدل ‏های روز اجتماعی هدایت کند تا بسیاری موازی ‏کاری‏های موجود حذف شود.

وی افزود: دولت در اجرای طرح مدیریت واحد شهری مصمم است و این موضوع را در کمیسیون‏ های مختلف مجلس شورای اسلامی نیز مطرح کرده تا مورد بررسی قرار گیرد.

رحمتی ادامه داد: مدیریت واحد شهری شاید در لغت و برنامه ‏ریزی یک تعریف خاص داشته باشد اما، برای تفکیک وظایف ذاتی دستگاه‏ های اجرایی و همسوسازی فعالیت‏ هایشان، باید در یک محور مدیریتی بدان پرداخته شود.

مدیرکل دفتر فنی استانداری تهران تصریح کرد: اصلاح فعالیت ‏ها و وظایف دستگاه‏ های اجرایی که روش ‏های گذشته از ابتدا برای آنها نهادینه شده، به هر روی کاری سخت و دشوار قلمداد می ‏شود و تلاش‏ های بسیاری را می ‏طلبد.

وی اضافه کرد: اجرای طرح مدیریت واحد شهری نیازمند پشتوانه دقیق و محکم قانونی است؛ از این رو، امیدواریم قانونگذاران در مجلس شورای اسلامی هرچه سریع‏ تر این قوانین را تدوین و تصویب کنند.

رحمتی ادامه داد: ایجاد وحدت در بحث مدیریت شهری، رویکرد و خواسته اساسی دولتمردان و دستگاه‏ های اجرایی است که در صورت تدوین و تصویب قوانین مورد نیاز، اجرایی می ‏شود.

رحمتی افزود: اجرای این مهم در شهرهای جدید به واسطه استعداد و انضباط ذاتی به‌ عنوان طرح ‏های پایلوت امری ساده‏ تر است./س

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر