کد خبر: ۳۹۹۹۱۵۳
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۴
فارس/ برای نخستین بار در شيراز؛

گردهمايي عارضه‌يابي جذب تكنولوژي و سرمايه خارجي در شيراز برگزار مي‌شود

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران فارس معاون صنايع كوچك شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس از برگزاري نخستين گردهمايي تخصصي با عنوان "عارضه‌يابي جذب تكنولوژي و سرمايه خارجي" با حضور تعدادي از شركت‌ها و متخصصان كشورهاي چين و تركيه در شيراز خبر داد.

علي صداقت‌پور با اعلام اين خبر افزود: در اين گردهمايي فعالان عرصه صنعت استان فارس درخصوص موارد مربوط به عارضه يابي واحدهاي صنعتي، تكنولوژي و خط توليد صنايع و همچنين جذب سرمايه‌گذاران خارجي با ميهمانان خارجي از دو كشور چين و تركيه به بحث و تبادل نظر مي‌پردازند.

وي همچنين گفت: اين همايش با همكاري سازمان صنعت، معدن و تجارت، خانه صنعت و معدن، اتاق بازرگاني، تشكل صادرات خدمات فني-مهندسي فارس، انجمن مهندسان مشاور فارس و صندوق توسعه صادرات فارس روزهاي 13 و 14 تير ماه در شيراز برگزار خواهد شد.

معاون صنايع كوچك شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس با اشاره به لزوم برقراري تعاملات و ارتباطات فني و تجاري صنعتگران استان با فعالان عرصه توليد و صنعت ساير كشورهاي ديگر به منظور معرفي توانمندي‌ها و ظرفيت‌هاي موجود در صنعت استان و نيز استفاده از تجربيات موثر شركت‌هاي معتبر بين‌المللي در عرصه‌هاي توسعه بازار و تكنولوژي و ارتقاي صنايع، گفت: اين همايش فرصت مناسبي را براي صنعتگران استان فارس براي دستيابي به اين اهداف فراهم خواهد كرد.

اين مقام اقتصادي خاطرنشان كرد:‌ تمامي صاحبان صنايع و مديران واحدهاي صنعتي مي‌توانند براي حضور در اين همايش با شماره تلفن 2319152 تماس گرفته و يا جهت كسب اطلاعات بيشتر به    نشانی اینترنتی    www.fates.ir    مراجعه كنند./س
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر