کد خبر: ۴۰۱۰۱۸۰
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۱ - ۱۳:۰۱

به منظور گسترش دامنه خدمات كانون و با توجه به پيگيري‌هاي به عمل آمده، صدور گواهينامه رانندگي پايه دوم، پايه يكم و موتورسيكلت در محل دفتر ارتباط با فارغ‌التحصيلان با تسهيلات ويژه ارائه مي‌گردد.

به گزارش گروه علمي باشگاه خبرنگاران، مهران عباسي اناركي رييس مركز ارتباط با فارغ‌التحصيلان در اين خصوص گفت: در بخش اول، اين خدمات شامل تمامي اعضا كانون فارغ‌التحصيلان مي‌باشد ولي در صورت تراكم و تعداد درخواست‌ها و با توجه به محدوديت امكانات و ضرورت ارايه ساير خدمات كانون اولويت با فارغ‌التحصيلاني است كه داراي كارت شناسايي فارغ‌التحصيلي بوده و يا درخواست آن را ارايه نموده باشند.

وي در ادامه افزود: در اين خصوص فارغ‌التحصيلان مي‌توانند با در دست داشتن يك قطعه عكس 4*3 با زمينه سفيد، اصل و كپي گواهينامه داراي اعتبار پايه دوم يا يكم ايراني و موتورسيكلت و ارايه تصوير صفحه اول گذرنامه داراي اعتبار نسبت به دريافت گواهينامه بين‌المللي خود در همان زمان اقدام نمايند.

وي گفت: اين گواهينامه‌ها علاوه بر قابليت استفاده در سفرهاي سياحتي براي فارغ‌التحصيلاني كه سفرهاي كوتاه مدت علمي، تخصصي سمينارها، بازديد، نمايشگاه‌ها را دارند، كاربرد فراوان دارد.

همچنين اين گواهينامه نيازي به امتحان مجدد ندارد و بر اساس اعتبار و استناد به گواهينامه رانندگي فعلي متقاضي صادر مي‌شود و اعتبار آن يك ساله بود و در اكثر قريب به اتفاق كشورهاي دنيا مورد تائيد مي‌باشد.

معاون اجرايي كانون در پايان خاطر نشان كرد: مجري صدور اين گونه گواهينامه در كشور‌ها كانون اتومبيل‌راني و جهانگردي آن كشور مي‌باشد كه كانون فارغ‌التحصيلان طي تفاهمي با كانون اتومبيل‌راني و جهانگردي نمايندگي پذيرش و صدور گواهينامه‌هاي رانندگي را دريافت نموده است و هزينه صدور انواع گواهينامه براي اعضا كانون كمتر از مبلغ چهارصد هزار ريال مي‌باشد. متقاضيان براي كسب اطلاعات بيشتر به نشاني اينترنتي WWW.aiau.ir مراجعه كنند. /ع
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل