کد خبر: ۴۰۱۰۴۰۰
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۱ - ۱۴:۵۶
قم/

مسابقات مرحله گروهی سومین دوره رقابت‌های لیگ منطقه‌ای کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور در قم آغاز شد.


به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران از قم، سومین دوره پیکارهای کشتی فرنگی قهرمانی لیگ منطقه‌ای کشور در دو رده سنی با برنامه‌ریزی فدراسیون کشتی کشورمان از امروز در شهرهایی که میزبان مرحله گروهی هستند از جمله قم آغاز شده است و مدعیان مسابقات لیگ منطقه‌ای کشتی آزاد و فرنگی در دو رده سنی نوجوانان و جوانان رقابت‌های خود را در شهرهای مختلف برگزار می‌کنند.

این مسابقات به ترتیب به میزبانی هیئت‌های کشتی استان‌های گلستان، قم، مرکزی، آذربایجان شرقی، کردستان، لرستان و یزد در حال برگزاری است.

همچنین مسابقات لیگ منطقه‌ای کشتی قهرمانی باشگاه‌های کشور در دو رشته آزاد و فرنگی و در دو رده سنی نوجوانان و جوانان با شرکت تیم‌هایی از استان‌های مختلف کشور برگزار می‌شود که قم نیز یکی از استان‌های شرکت‌کننده محسوب می‌شود.

بر اساس برنامه‌ریزی فدراسیون کشتی کشورمان، تیم‌های مدعی نظیر مرکزی، سمنان، البرز، تهران و قم به میزبانی هیئت قم رقابت‌های خود را از امروز آغاز می‌کنند.

کشتی‌گیران قم در هر دو رشته آزاد و فرنگی با تیم‌های مشخص شده در هر دو رده سنی، بعد از انجام تمرینات سخت و فشرده زیر نظر مربیان خود آماده حضور موفق در مسابقات لیگ منطقه‌ای کشتی آزاد و فرنگی جوانان و نوجوانان کشور و کسب جواز صعود به مرحله بعد هستند./س

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر